ok
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Меню
Структура

Голова
Заступник
Апарат
Структурні підрозділи
Комунальні підприємства

Новини

Новини РДА
В області
В Україні
Новини звідусіль
Події
Додати новину

Регламентуючі документи

Основні завдання РДА
Інструкція з діловодства
Плани роботи РДА
Програми соц.-економ. розвитку району

Розпорядження голови

зареєстровані в органах юстиції
2020 рік
1992-2019 роки

Відомості про район

Історія району
Символіка району
Карта району
Населення району
Розклади руху транспорту

Доступ до публ. інф.

Нормативно-правові акти
Публічна інформація
Система обліку публічної інформації
Форма запиту на отримання публічної інформації
Звіти по результатах розгляду запитів на публічну інформацію
Інструкція щодо процедури надання запиту
Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності
Список посадових осіб, які організовують доступ до публічної інформації
Електронне звернення
Відкриті данні

Інформація

Звіти голови РДА
Звернення громадян
Адмінпослуги
Громадська рада
Держслужба
Вакансії
Антикорупційні заходи
Регуляторна діяльність
Очищення влади
Реєстр міст. умов та обмежень
Доступність об’єктів
Детальні плани територій
Плани зонування територій

Органи місц.самовряд.

Районна рада
Міська рада
Сільські ради
Генплан
Інформації територіальних громад

Служби інформують

Міндоходів
Військомат
Контрактна служба
Санепідслужба
Служба цивіл.захисту
Служба зайнятості
Фонд держмайна
Держземагентство
Служба соцзахисту
Колективні договори
Поліція
Юстиція
Казначейство
ФСС ТВП
Управління статистики
Державна прикордонна служба
Сектор державної реєстрації
Відділ освіти
Відділ культури

Місцеві сайти

Місцеві сайти

Інвестуй

Інвестуй

До відома

До відома

Громадська рада

Громадська рада
Громадські обговорення

Соц.-екон. стан. району

Соціально-економічне становище району

Проекти

ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ ЗА УКРАЇНУ ДУБРОВИЧЧАНАМ-ВОЇНАМ АТО

Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин
Січень 2021 (31)
Грудень 2020 (36)
Листопад 2020 (57)
Жовтень 2020 (75)
Вересень 2020 (34)
Серпень 2020 (90)
banner125x125Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125


banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

» » » Інформація про виконання плану роботи районної державної адміністрації за серпень 2020 року

13-10-2020, 09:24
Інформація про виконання плану роботи районної державної адміністрації за серпень 2020 року
Рейтинг:

Голові районної державної адміністрації

Олександру ГУЗИЧУ
Інформація

про виконання плану роботи районної

державної адміністрації за серпень 2020 року

Згідно інформацій, поданих управліннями, відділами, секторами райдержадміністрації, повідомляю, що протягом серпня 2020 року, більшість запланованих заходів (враховуючи роботу в умовах карантину) в районі проведено.

05, 13, 18, 21, 27, 28 серпня 2020 року – голова райдержадміністрації провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району. Питаннями, які розглядалися на засіданнях є карантинні заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом на території Дубровицького району; про виділення паливно-мастильних матеріалів на запобігання підтоплення житлових та господарчих будівель на території району; про продовження на території Дубровицького району карантинних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом; щодо попередження та ліквідації пожеж в екосистемах району; про надання дозволу на проведення розіграшу Суперкубка Дубровицького району з футболу; про надання дозволу на проведення районних змагань з футболу серед аматорських команд. За результатами розгляду прийняті відповідні рішення комісії.

21 серпня 2020 року – в приміщенні райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. В засіданні прийняла участь Кондратюк Оксана Василівна – заступник голови райдержадміністрації. На комісії розглянуто 17 питань. Зокрема, 15 щодо доцільності/недоцільності влаштування дітей на цілодобове перебування до закладів, що здійснюють інституційний догляд і виховання дітей; про затверджння персонального складу міждисциплінарної команди щодо захисту прав та інтересів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та виконання рекомендацій комісії з питань захисту прав дитини від 28 липня 2020 року.

Працівниками відділу організаційної, інформаційної, юридичної роботи, управління персоналом та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації проводився постійний аналіз протоколів засідань виконкомів міської та сільських рад;

щопонеділка та щоп’ятниці було підготовлено інформацію на виконання листів обласної державної адміністрації: від 25.11.2010 № вих.-9658/0/01-48/10 «Про системний моніторинг виконання плану основних заходів місцевих державних адміністрацій», від 07.11.07 № 6776/1-01/7 «Про виконання плану основних заходів районноїдержавної адміністрації за минулий тиждень», проведена робота щодо планування роботи райдержадміністрації;

Підготовлено ряд розпорядчих документів щодо продовження карантинних заходів.

виконувалась відповідна робота з кадрових питань: робота з особовими справами; трудовими книжками; перегляд рангів; підготовка наказів керівника апарату; вислуги років державних службовців; контроль за графіком курсів підвищення кваліфікації державних службовців; виконувалась відповідна робота щодо інформування облдержадміністрації про виконання контрольних документів на виконання законодавчих актів з кадрових питань та місячної звітності.

виконувалася відповідна робота з питань внутрішньої політики та інформаційної роботи: було вивчено та проаналізовано розвиток суспільно-політичних та соціально-економічних процесів у міській та сільських радах району. Ситуація у суспільно-політичній сфері району протягом серпня місяця була стабільною та контрольованою;

щоденно проводився збір експрес-інформацій про становище у суспільно-політичному житті Дубровицького району, оперативно висвітлювалася інформація про ситуацію із захворюванням на COVID-19;

щоденно та щочетверга до облдержадміністрації надсилався перелік прогнозованих подій та запланованих заходів на наступний тиждень.

забезпечення юридичної роботи:

- систематично перевірялись на відповідність чинному законодавству

проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, накази керівника апарату райдержадміністрації;

- постійно велась правова робота, яка була спрямована на правильне і неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів керівниками та працівниками управлінь, відділів під час виконання покладених на них завдань та обов’язків, розглядались звернення, що потребують правової оцінки, забезпечено представлення райдержадміністрації в судах.

 

Головним спеціалістом з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, зокрема, проаналізовано довідку-доповідь районного комісара про результати проведення призову на строкову військову службу в травні-липні 2020 року, підготовлено інформацію про проведення в районі призовів громадян на строкову військову службу у 2020 році.

 

Працівниками сектору документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації забезпечувалася:

- перевірка (по мірі надходження) всіх проектів розпорядчих документів, які розроблялися, на дотримання інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації;

- реєстрація вхідної та вихідної документації;

- своєчасне розмноження і доведення до виконавців документів органів влади вищого рівня та документів, прийнятих райдержадміністрацію;

- проведено аналіз виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», стану виконавської дисципліни щодо роботи з документами за січень-серпень 2020 року.

Забезпечувався контроль за виконанням розгляду заяв, звернень від громадян. Необхідно зазначити, що за серпень надійшло до розгляду 13 письмових звернень.

 

Працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністраціїпротягом серпня місяця опрацьовано відомості періодичного поновлення Реєстру у кількості 49 подань, щодо упорядкування виборчих адрес, уточнення місця народження виборців, кратних записів у базі даних та інших. По результатах опрацювання відомостей було сформовано 7 запитів до РСУДМС, а також опрацьовувались запити від розпорядника Реєстру. Проведено роботи щодо комплексної системи захисту інформації.

 

Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністраціїпротягом серпня 2020 року зосереджував свою роботу на веденні банківських операцій та фінансово-господарській діяльності. Так, щоденно проводилося подання розрахунків з кредиторами, подавались щомісячні звіти про суми нарахованої заробітної плати, доходу, грошового забезпечення, допомоги надбавки, компенсації застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Також проводилися розрахунки по відпускних, лікарняних, заробітної плати.

 

Архівним відділом райдержадміністрації протягом серпня місяця готувались та опрацьовувались документи Трипутнянської сільської ради та її виконавчого комітету за 1989 – 2015 роки, виконувалась відповідна робота із архівними запитами (опрацьовано 25 запит з позитивним результатом). Надавалась методична допомога сільським радам по складанню описів справ, актів на знищення документів складань номенклатури справ (Туменська, Колківська, Велюнська сільські ради).

 

Працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації упродовж серпня місяця з метою покращення роботи щодо соціально-правового захисту дітей та профілактики правопорушень, бездоглядності, бродяжництва серед неповнолітніх було проведено профілактичні заходи (рейди) на території м. Дубровиця, в селах Селець, Берестя, Бережки та інших населених пунктах, в ході яких було обстежено умови проживання та виховання дітей, які усиновлені громадянами району, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів, піклувальників, дітей, які проживають у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Проведено профілактичні бесіди з батьками, дітьми. Здійснено контроль за вихованням дитини в сім’ї усиновлювачів села Людинь.

Здійснено наповнення банків даних ЄІАС «Діти» (банку даних про дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім᾽ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів), поновлено фотографії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведено аналіз документів в особових справах дітей.

21 серпня 2020 року організовано засідання комісії з питань захисту прав дитини. В засіданні прийняла участь Кондратюк Оксана Василівна – заступник голови райдержадміністрації. На комісії розглянуто 17 питань. Зокрема, 15 щодо доцільності/недоцільності влаштування дітей на цілодобове перебування до закладів, що здійснюють інституційний догляд і виховання дітей; про затверджння персонального складу міждисциплінарної команди щодо захисту прав та інтересів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та виконання рекомендацій комісії з питань захисту прав дитини від 28 липня 2020 року.

 

Відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації, через введення карантинних обмежень, протягом місяця здійснював свою роботу в обмеженому режимі.

6 серпня було здійснено виїзд по сільським клубним закладам району (Колківського СБК, Заслуцького СК, Залузького СБК, Великоозерянського СК, Шахівського СК) з метою вивчення стану роботи закладів та надання консультативно-методичної допомоги сільським клубним працівникам. За результатами виїзду підготовлена інформаційна довідка про стан перевірки вище згаданих клубних закладів.

16 серпня проведено озвучення урочистої частини та нагородження переможців матчу за Суперкубок між чемпіоном району 2019 року ФК «ДУБРОВИЦЯ» та володарем Кубку району 2019 року ФК «СЛУЧ» с. Колки, що проходив на стадіоні «Горинь» м. Дубровиця.

19 серпня організовано районне свято «Яблучний Спас», в програмі якого відбувся конкурс найкращої випічки «Спасівський пиріг», пройшла виставка-ярмарок продукції бджільництва бджолярів району «Мед від нашого двору» та тематична виставка «Яблучно-медовий дивограй», працювала фотозона.

23 серпня на майдані Злагоди м. Дубровиця була проведена урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

24 серпня біля погруддя Т.Г.Шевченка на майдані Злагоди м. Дубровиця відбулися урочистості та святковий концерт «Моя Україна – єдина і вільна!» з нагоди Дня Незалежності України.

29 серпня біля фасаду РБК відбулась година пам’яті «Героям Слава!» та урочисте покладання квітів до пам’ятників, меморіальних знаків, місць поховань захисників Дубровиччиниз нагоди Дня пам’яті Захисників України.

Діяльність комунального закладу «Дубровицький історико-етнографічний музей» упродовж місяця була спрямована на проведення інвентаризації музейних експонатів закладу.

В рамках святкування Дня Незалежності України в музеї презентовано «Кімнату народного ремесла», де пройшов майстер-клас по ткацтву від Заслуженої майстрині народної творчості Н. Рабевської с. Крупове з пісенним супроводом від учасниць народного аматорського колективу с. Крупове «Берегиня», було створено автентично - патріотичну фотозону.

Щочетверга з 14.00 год. до 17.00 год. на базі музею працював гурток ткацтва.

Протягом місяця у відділі «Серпанкове розмаїття» пройшла персональна виставка майстрині з вишивки с. Крупове Придюк З.І. з метою пізнання народної і духовної культури місцевих жителів району.

 

Працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації протягом серпня місяця були проведені наступні заходи:

- проведено роботу щодо реалізації заходів спрямованих на удосконалення системи надання соціальних послуг вразливим верствам населення та забезпечення соціального захисту населення району;

- прийнято 483 письмових звернення громадян з різних питань, в тому числі за призначенням різних видів державних допомог, компенсацій та субсидій. За призначенням субсидій звернулося 39 господарств;

- за серпень нараховано та профінансовано державних допомог на суму 10255,0 тис.грн.;

- проведено звірку ЄДАРП по таких видах послуг: електроенергія, водопостачання та водовідведення, квартплата та вивезення побутових відходів, природний газ, та розподіл природного газу. В результаті нараховано пільг за серпень 2020 року на житлово-комунальні послуги 3202 пільговикам на суму 366,84 тис.грн.;

- прийнято 13 нових особових справ громадян пільгової категорії, внесено зміни відповідно до даних про померлих громадян району /46 чол./;

19 сімей отримують грошову допомогу, як переміщеним особам з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, ООС;

- перевірено правильність призначення та виплати пенсій в органах Пенсійного фонду, за результатами якої перевірено 95 перерахунків, 49 новопризначених справ та 98 допомог на поховання. Порушень не виявлено;

- оброблено 210 справ із виплат згідно ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

- видано 116 посвідчень та 76 довідок, які підтверджують статус постраждалого внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;

- по Програмі «Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» протягом серпня 2020 року в районі забезпечено безкоштовними ліками за рецептами лікарів – 92 особи;

- виплачена компенсація сім’ям з дітьми та видатки на безоплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у сумі 775,8 тис.грн.;

- видано 24 направлення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, також видано 6 направлень для забезпечення протезно-ортопедичними виробами;

- опрацьовано 50 списків від органів місцевого самоврядування для нарахування компенсації на тверде паливо та скраплений газ.

 

Працівниками сектору державної реєстрації райдержадміністрації протягом серпня місяця проводилась державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Формувались реєстраційні справи юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстраційні справи щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, видавались витяги з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

Робота працівників відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та охорони навколишнього природного середовища райдержадміністрації протягом серпня місяця була спрямована на реалізацію державної політики у сфері охорони праці, цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям і реагування на них, ліквідації їх наслідків, координацію діяльності територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту, здійснення державного контролю за дотриманням природоохоронного законодавства.

Відділом організовано та проведено 6 засідань районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Питаннями, які розглядалися на засіданнях є карантинні заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом на території Дубровицького району; про виділення паливно-мастильних матеріалів на запобігання підтоплення житлових та господарчих будівель на території району; про продовження на території Дубровицького району карантинних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом; щодо попередження та ліквідації пожеж в екосистемах району; про надання дозволу на проведення розіграшу Суперкубка Дубровицького району з футболу; про надання дозволу на проведення районних змагань з футболу серед аматорських команд. А також здійснювались заходи щодо охорони родовищ бурштину на території району та недопущення його незаконного видобування.

 

Центром адміністративних послуг райдержадміністраціївпродовж серпня місяця було прийнято на розгляд, опрацьовано та за допомогою програмного забезпечення зареєстровано 1302 заяви, надано 468 адміністративних послуг відділу у Дубровицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, окрім цього – 9 адміністративних послуг відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, 250 адміністративних послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Протягом місяця видано заявникам 83 пакети документів із зазначених питань, відділу у Дубровицькому районі головного управління держгеокадастру – 65 пакетів документів.

Працівниками відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації протягом серпня місяця проводилась наступна робота:

- підготовлено та видано замовникам будівельних паспортів на забудову індивідуальних житлових будинків – 4 шт. та виданий 4 паспорти прив’язки тимчасової споруди;

- надано висновків про погодження проектів землеустрою – 31 шт;

- видано містобудівних умов та обмежень – 2 шт.

- надано консультацій у сфері проведення підготовчих робіт, початку та завершення будівництва об’єктів на територіях населених пунктів району;

- проведено ряд аналітичних робіт щодо аналізу функціонування сфер економічного розвитку району (торгівля, промисловість, розвиток інфраструктури, транспортних перевезень та ін.). Зокрема, проведено аналіз по своєчасності обов’язкових платежів до бюджету, по обсягах промислового виробництва, організовано конкурс по здійсненню перевезень пасажирів, проведено аналіз про стан розрахунків за використані енергоносії та інші питання.

 

Фінансове управління райдержадміністрації здійснювало свою діяльність в напрямку фінансування установ районного підпорядкування відповідно до затвердженого розпису доходів та видатків районного бюджету, проаналізовано виконання районного сільських і міського бюджетів.

Протягом місяця винесено на розгляд позачергової сесії районної ради ряд нагальних питань, проведено попередній контроль за дотриманням бюджетного законодавства органами місцевого самоврядування.

 

Упродовж місяця відділом освіти райдержадміністрації забезпечено

проведення 06 та 07 серпня 2020 року онлайн-нарад з керівниками закладів загальної середньої освіти, директорів, заступників директорів НВК (дошкільна освіта), вихователів груп короткотривалого перебування закладів дошкільної освіти району. В ході яких розглядалися питання: особливості організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину; формування мережі закладів загальної середньої освіти; організацію роботи інклюзивно-ресурсного центру; забезпечення підручниками учнів закладів середньої освіти; забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»; проведення профілактичних щеплень та проходження медичних оглядів учасниками освітнього процесу; організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку у 2020/2021 н.р. За результатами наради дані протокольні доручення.

25 серпня 2020 року відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної, виховної роботи, серпневі студії вчителів фізичної культури та предмета «захист України», вчителів 1, 3 класу, вчителів зарубіжної літератури, онлайн-студія вчителів біології, хімії, екології, учасники яких опрацювали низку нормативних документів Міністерства освіти і науки України щодо забезпечення роботи закладів освіти, організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році, ознайомилися з методичними рекомендаціями МОН України, РОІППО щодо викладання навчальних предметів та організації виховного процесу, психологічного супроводу освітньої діяльності, забезпечення закладів освіти підручниками, організації підвищення кваліфікації педкадрів у 2020-2021 роках.

27 серпня 2020 року на базі Дубровицького НВК «Ліцей-школа» проведено колегію відділу освіти. У ході колегії розглянуто питання про особливості організації освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в умовах пандемії, навчання школярів з особливими освітніми потребами, науково-методичний супровід роботи педагогів. Підсумувала роботу колегії Оксана КОНДРАТЮК, заступник голови райдержадміністрації, яка була головою комісії з перевірки готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району до нового навчального року.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 10.06.2020 № 142 «Про проведення огляду готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району до нового навчального року» та з метою встановлення рівня готовності освітніх закладів до роботи в 2020/2021навчальному році упродовж серпня 2020 року проведено огляд готовності закладів до роботи в новому навчальному році.

 

 

В.о головного спеціаліста з

організаційних питань та

управління персоналом

апарату райдержадміністрації Інна ТОМКО

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Переглядів: 103
Коментарів: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Інщі новини по темі:


22-01-2021, 05:02
З Днем Соборності України!
Рейтинг:
Категорія: Новини РДА

З Днем Соборності України!


 🇺🇦Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. 


Урочистий Акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі. Щиро вітаємо вас із цим днем! Бажаємо здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання нашої Батьківщини


З Днем Соборності України!

Переглядів: 43
Коментарів: 0
Переглядів: 149
Коментарів: 0
Переглядів: 15
Коментарів: 0
12-01-2021, 09:01
На Рівненщину насуваються морози
Рейтинг:
Категорія: Новини РДА
Переглядів: 114
Коментарів: 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 218