1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
» » » В Києві відбувся третій тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

В Києві відбувся третій тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Написав admin
//
18 листопада 2013
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

В Києві відбувся третій тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»


 

29 по 31 жовтня 2013 року на базі Академії муніципального управління відбувся ІІІтур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У заході взяли участь представники Нацдержслужби України, Школи вищого корпусу державної служби, Національної академії державного управління при Президентові України, Академії муніципального управління, а також переможці II туру Конкурсу «Кращий державний службовець».

Під час урочистого відкриття заходу учасників привітали Голова Національного агентства України з питань державної служби В’ячеслав Толкованов і проректор з науково-педагогічної роботи Академії муніципального управління Тамара Іванова.

У вітальному слові В. Толкованов зазначив: «Проведення цього Конкурсу має важливе значення для зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, заохочує державних службовців до набуття високого рівня професійної компетентності».

Також Голова Нацдержслужби відзначив позитивну динаміку щодо кількості учасників. Так, у 2012 році у Конкурсі взяли участь 9197 державних службовців, а у 2013 році кількість учасників Конкурсу збільшилася на 14,4% та становить 10521 державний службовець.

Завершуючи свій виступ В'ячеслав Толкованов наголосив: «Переконаний, що спільними зусиллями ми сформуємо у суспільній свідомості позитивний імідж державного службовця та державної служби і надійною запорукою реалізації цього завдання буде ваша чесність, професійність і неупередженість.»

У заключному етапі Конкурсу, взяли участь 101 державний службовець з центральних та місцевих органів виконавчої влади, з них 49 – в номінації «Кращий керівник» та 52 – у номінації «Кращий спеціаліст».  Конкурсанти представлялисвої творчі роботи, взяли участь у діловій грі та презентували виступ за обраною темою.

Рівненщину представляли переможці обласного конкурсу «Кращий державний службовець»:

В номінації "Кращий керівник”:

Мирончук Оксана Йосипівна – начальник відділу соціального моніторингу та аналізу центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації;

Герасимчук Микола Миколайович – начальник відділу Державного реєстру виборців Гощанської райдержадміністрації.

В номінації "Кращий спеціаліст”:

Мельник Максим Володимирович – головний спеціаліст відділу інженерно-технічних заходів та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації;

Корнійчук Анастасія Іванівна – головний спеціаліст загального відділу Костопільської райдержадміністрації.

Під час урочистих заходів з нагоди відзначення переможців до учасників Конкурсу звернувся заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Микола Дячишин, який наголосив, що Конкурс став надійним інструментом реалізації новітньогопідходу до системи підвищення кваліфікації державних службовців, стимулом до пошуку тапідтримки висококваліфікованих державних службовців, залучення молоді до державної служби та підвищення авторитету державної служби.

Адже у ході проведення ІІІ туру Конкурсу не лише визначали кращих, але й  учасники пройшли підвищення кваліфікації в рамках тематичного короткотермінового семінару з питань антикорупційного законодавства.

Під час урочистостей з нагоди відзначення переможців всім учасникам Конкурсу були врученні сертифікати про підвищення кваліфікації. Переможці отримали грошову винагороду та дипломи.

 

Довідково

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започаткований у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу державної служби, розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців шляхом самоосвіти. Конкурс проводиться у три етапи: І етап на місцевому рівні протягом березня-квітня, ІІ етап на регіональному рівні протягом травня-червня та ІІІ етап на державному рівні протягом вересня-жовтня.

Конкурс проходить у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Організаційне забезпечення конкурсу здійснюють Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби.

Матеріали щодо особливостей проведення Конкурсу розміщено на офіційному веб-порталі Нацдержслужби (www.nads.gov.ua): банер «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – розділ «Правова, методична база організації та проведення Конкурсу «Кращий державний службовець».

 

 

За метеріалами управління державної служби в області.

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!