1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Рівненщина COVID-19: важливе станом на 8 квітня

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 8 квітня

08 квітня 2020
//
У Рівненській області, станом на 10.00 8 квітня, офіційно зафіксовано 51 випадок коронавірусу, з них шість – летальних, троє людей одужали.
Архів новин Авторизація
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
» » Пробація інформує

Пробація інформує

Написав admin
//
19 лютого 2020
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.
 Можливості для змін є у кожного.


 

Пробація інформує

 

Саме з цим гаслом уже  п'ять років працює служба пробації України.  Головна мета пробації - змінити свідомість правопорушника, щоб не допустити повторного здійснення кримінальних злочинів.

 На обліку Дубровицького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області  з червня 2019 року перебуває молодий чоловік, якого звільнили від відбування покарання, встановивши йому іспитовий строк.

Він взяв участь у конкурсі творчості «Безпечне суспільство очима молоді, присвячений п’ятій річниці прийняття Закону України «Про пробацію».

Чоловік  повідомив, що для нього особисто пробація - це можливість змінити себе з отриманням необхідної підтримки на шляху до кращих змін у його житті. Так своє бачення, думки  і розуміння «пробації» засуджений виразив у малюнку, на якому  виокремив слова – ЗАХИСТ, ПІДТРИМКА, ОПОРА, ДОПОМОГА. 
 

Пробація інформує

 

Пробація інформує

 


 Пятирічний рубіж пройдено


Пробація представляє собою систему виконання покарань без позбавлення волі, орієнтовану не лише на контроль та нагляд зазасудженими, а й на надання консультаційної допомоги у напрямі зміни умов життєдіяльності правопорушника.

 Головна мета пробації - безпека суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Важливо зауважити, що пробація - це не уникнення відповідальності злочинцем, пробація забезпечує баланс між покаранням, потребами правопорушника та інтересами суспільства і можливість для особи, яка вчинила правопорушення, змінитись без ізоляції від суспільства, отримати необхідну підтримку на шляху до змін, зберегти сімейні стосунки, роботу та житло тощо.

Отже, пробація – це прогресивний "інструмент" виправлення правопорушників, який працює ефективно лише за умови розуміння та підтримки громади.

Переваги пробації для держави - це зниження злочинності та кількості ув’язнених осіб, позитивний економічний ефект – утримання правопорушника в місцях позбавлення волі набагато джорожче для держави, ніж перебування особи на пробації, дотримання міжнародних стандартів та європецських цінностей.

Для суспільства це -  убезпечення громади від вчинення повторних злочинів, справедливе здійснення правосуддя: обрання покарання необхідного і долстатнього для виправлення.

Для правопорушника – можливість змінитися без ізоляції від суспільства, патдримка на шляху до змін, збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді, збереження роботи та житла.

На території Дубровицького району виконує покарання не пов`язані з позбавленням волі та адміністративні стягнення у виді громадських, виправних та суспільно корисних робіт Дубровицький районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області. Під час проведення соціально-виховної роботи із суб`єктами пробації, Дубровицький районний сектор пробації дуже часто залучає для цієї роботи органи державної влади, місцевого самоврядування, громадські та релігійні організації, з яким укладені довгострокові меморандуми про співробітництво.

Але одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання повноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадянським суспільством, спільна робота у напрямі соціалізації правопорушників. З цією метою законодавцем передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію, волонтерів пробації, яких в Дубровицькому районному секторі перебуває три. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведення з ними соціально-виховної роботи, яка полягає у проведенні бесід, семінарів, лекцій, занять, психологічних тестів тощо.

В цілому на сьогоднішній день, на обліку в Дубровицькому районному секторі філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області перебуває 54 засуджених до покарань не пов`язаних з позбавленням волі та 13 порушників притягнутих до адміністративного стягнення у виді громадських і суспільно корисних робіт.

Дубровицький районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області розташований за адресою: м. Дубровиця, пр. Макарівський, 1. 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!