1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
» » Профілактика травматизму

Профілактика травматизму

Написав admin
//
19 грудня 2019
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Профілактика травматизму – це одна із основ безпеки праці

Основними заходами щодо поліпшення стану охорони праці є: включення в колективні договори і угоди заходів щодо забезпечення працюючих засобами індивідуального захисту, запобігання аварійності, виробничому травматизму і професійній захворюваності, їх фінансовому забезпеченню; проведення атестації робочих місць з небезпечними та шкідливими умовами праці, та приведення їх у відповідність з вимогами нормативних актів про охорону праці; здійснення контролю за забезпеченням працюючих лікувально-профілактичним харчуванням, спецодягом, миючими засобами, наданням працівникам пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

Однією з головних проблем, що перешкоджають забезпеченню ефективної роботи з питань охорони праці, - є недостатнє фінансування підприємствами заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення наявного рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій. Відповідно до ст.19 Закону України «Про охорону праці» для підприємств, незалежно від форм власності, або фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, витрати на охорону праці становлять не менше 0,5 відсотка від фонду оплати праці за попередній рік (на підприємствах, що утримуються за рахунок бюджету, розмір витрат на охорону праці встановлюється у колективному договорі з урахуванням фінансових можливостей підприємства, установи, організації).

Провівши аналіз нещасних випадків за попередні роки, то основними причинами нещасних випадків на виробництві є організаційні, значна частка з яких – порушення трудової і виробничої дисципліни,невиконання працівниками вимог інструкцій з охорони праці.

Травмування працівників відбувається у зв’язку з відсутністю дієвого контролю за виконанням працюючими вимог безпеки з боку посадових осіб, що свідчить про те, що роботодавці, посадові особи та фахівці служби охорони праціпідприємств вживають недостатньо профілактичних заходів щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці на робочих місцях, які мали б попередити виробничий травматизм. А також, внаслідок недоліків навчання та інструктажів з питань охорони праці або організації виробництва, порушення правил експлуатації обладнання.

Державна політика України у сфері охорони праці ґрунтується на пріоритеті збереження життя та здоров’я працівників, а профілактика травматизму – це одна із основ безпеки праці та необхідна складова охорони праці із запобігання аваріям та травматизму на виробництві.

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!