1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
» » Легалізація робочих місць та заробітної плати – перший крок до економічного розвитку держави.

Легалізація робочих місць та заробітної плати – перший крок до економічного розвитку держави.

Написав admin
//
04 грудня 2019
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Легалізація робочих місць та заробітної плати –

перший крок до економічного розвитку держави.

В умовах ринкової економіки дуже важливою проблемою є легалізації робочих місць та заробітної плати найманих працівників. Більшість роботодавців офіційно оформляють трудові відносини з найманими працівниками відповідно до чинного законодавства. Однак є й такі, роботодавці, які ухиляються від сплати єдиного соціального внеску та податків, використовують працю працівників без належного оформлення трудових відносин. Коли на ринку праці, важко знайти роботу , значна частина громадян погоджуються на будь – які пропозиції роботи. При відсутністі легалізації трудових відносин наймані працівники втрачають ряд соціальних гарантій, а саме не мають права на відпустку, у т. ч. у зв’язку з вагітністю та пологами, на оплату лікарняних, на призначення пенсії та інші права визначені законодавством, тобто стають соціально незахищеними.

Тому питання легалізації робочих місць та виплати заробітної плати перебуває на постійному контролі районної державної адміністрації та управління соціального захисту населення. З початку поточного року створеною районною робочою групою з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення проведено 30 обстежень суб'єктів підприємницької діяльності, в тому числі25 - спільно із державним інспектором Управління Держпраціу Рівненській області. В ході обстежень було встановлено7 випадків неукладання договорів про оформлення трудових відносин з найманими працівниками. За результатами обстежень постійно проводяться звірки по базі даних Центру зайнятості, Пенсійного фонду та Фіскальної служби з метою перевіркидостовірності даних по працевлаштуванню осіб та повноти сплати єдиного соціального внеску на найманих працівників.За встановленими результатами обстежень та звірок легалізовано 7 робочих місць, шляхом оформлення трудових відносин з найманими працівниками згідно поданих до ДПІ повідомлень та укладених трудових договорів. Інформація та матеріали проведенихобстежень скеровані на Департамент соціального захисту та Управляння Держпраці в області .

З метою легалізації зайнятості населення проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців та найманих працівників щодо дотримання вимог чинного трудового законодавства в частині використання найманої робочої сили та запобігання фактів неофіційних трудових відносин. Таку роз`яснювальну роботу з початку року проведено з92 суб`єктамитрудових відносин.

Шановні роботодавці! Не чекайте візиту представників робочої групи чиінспектора праці, укладайте трудові договори з найманими працівниками, дотримуйтесь вимог законодавства про працю, адже це позитивно впливає на розвиток держави та забезпечує легальність та успіх вашого бізнесу.

Начальник відділу праці та соціально-трудових

відносин управління соціального захисту населення Ярослав ФЕДОРОВ

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!