1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Рівненщина COVID-19: важливе станом на 3 червня

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 3 червня

03 червня 2020
//
За попередню добу виявлено 47 нових інфікованих на COVID-19. Станом на ранок 3 червня на Рівненщині зареєстровано ще 15 нових випадків захворювання на коронавірус. 
Архів новин Авторизація
«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
» » » Інформація про виконання плану роботи районної державної адміністрації за травень 2019 року

Інформація про виконання плану роботи районної державної адміністрації за травень 2019 року

Написав admin
//
10 липня 2019
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Голові районної державної адміністрації

Петрушку М.М.

 

 

Інформація

про виконання плану роботи районної

державної адміністрації за травень 2019 року

Згідно інформацій, поданих управліннями, відділами, райдержадміністрації за травень 2019 року, повідомляю, що протягомтравня 2019 року, більшість запланованих заходів в районі проведено.

- 08 травня 2019 року в залі засідань Дубровицької районної державної адміністрації проведено «Духовний ранок». Тема ранку: «Прощення та примирення в душі моїй».

- 07, 14, 21 та 28 травня 2019 року в приміщенні Дубровицької райдержадміністрації відбулись чергові наради при голові Дубровицької райдержадміністрації із керівним складом райдержадміністрації,начальниками структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, керівниками окремих установ, організацій, підприємств району. По результатах нарад були прийняті

відповідні рішення.

- 15 та 28 травня 2019 рокупрацівниками служби у справах дітей райдержадміністрації організовано та проведено засідання комісії з питаньзахисту прав дитини, на якихбуло розглянуто 7 питань.

- 17 травня 2019 рокупроведено «День контролю» при першому заступнику голови райдержадміністрації Кохну М.І. про стан виконанняКодексу цивільного захисту України, Закону України «Промісцеві державні адміністрації», розпорядження голови облдержадміністрації від 27 травня 2016 року № 301 «Про заходи щодо охорони врожаю від пожеж на період 2016-2020 роки», відповідного розпорядження голови райдержадміністрації від 10 червня 2016 року №132. По результатах розгляду питання прийнято протокольне доручення від 22.05.2019 № вих.260/01.36.

-23, 31 травня 2019 року було проведено 2 засідання постійнодіючої комісії з питань звернень громадян при райдержадміністрації, на яких розглянуто 63 заяви (протоколи № 6 від 23.05.2019, № 7 від 31.05.2019).

- 24 травня 2019 року проведено «День контролю» при керівнику апарату райдержадміністрації Лисаку О.Я. про стан виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів влади та органів місцевого самоврядування», інших нормативно-правових актів щодо роботи із зверненнями громадян на 2019 рік у виконкомі Залузької сільської ради. По результатах розгляду питання прийнято протокольне доручення від 31.05.2019 № вих.275/01.47.

- 27 травня 2019 року проведено засідання колегії управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Протягом травня 2019 року в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації П.Ващишина відбулись засідання:

- спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії;

- тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати /грошового забезпечення/, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Працівниками відділу організаційно-кадрової роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації проводився постійний аналіз протоколів засідань виконкомів міської та сільських рад;

щопонеділка та щоп’ятниці було підготовлено інформацію на виконання листів обласної державної адміністрації: від 25.11.2010 № вих.-9658/0/01-48/10 «Про системний моніторинг виконання плану основних заходів місцевих

державних адміністрацій», від 07.11.07 № 6776/1-01/7 «Про виконання плану основних заходів районноїдержавної адміністрації за минулий тиждень»;

виконувалась відповідна робота з кадрових питань: робота з особовими справами; трудовими книжками; перегляд рангів; вислуги років державних службовців; контроль за графіком курсів підвищення кваліфікації державних службовців; контроль за графіком відпусток; виконувалась відповідна робота щодо інформування облдержадміністрації про виконання контрольних документів на виконання законодавчих актів з кадрових питань.

виконувалася відповідна робота з питань внутрішньої політики: було вивчено та проаналізовано розвиток суспільно-політичних та соціально-економічних процесів у міській та сільських радах району. Ситуація у

суспільно-політичній сфері району протягом місяця була стабільною та контрольованою;

щоденно проводився збір експрес-інформацій про становище у суспільно-політичному житті Дубровицького району;

здійснено моніторинг обласних та районних друкованих ЗМІ;

щоденно та щочетверга до облдержадміністрації надсилався перелік прогнозованих подій та запланованих заходів на наступний тиждень.

Відділом мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації всі заходи, які були заплановані на травень 2019 року, виконані.

Працівниками відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації відповідно до затвердженого плану роботи протягом травня місяця проводилася відповідна робота по організації і забезпеченню виконання працівниками відділу покладених на них обов’язків.

Забезпечувалася:

- перевірка (по мірі надходження) всіх проектів розпорядчих документів, які розроблялися, на дотримання інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації;

- реєстрація документації по мірі її надходження;

- своєчасне розмноження і доведення до виконавців документів органів влади вищого рівня та документів, прийнятих райдержадміністрацію.

Забезпечувався контроль за виконанням розгляду заяв, звернень від громадян, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування та готувалися відповіді на звернення, що надійшли до райдержадміністрації та органів влади вищого рівня. Так, протягом звітного місяця було зареєстровано 40 письмових звернень громадян, із них до органів влади вищого рівня– 2, електронних звернень – 0, зверненьна урядову «гарячу» лінію – 20, на «гарячу» лінію голови облдержадміністрації – 5, на «гарячу» лінію голови райдержадміністрації – 1;

- на особистому прийомі у голови райдержадміністрації протягом травня 2019 року побував 1 чоловік, у заступників голови райдержадміністрації – 5 чоловік, а також головою райдержадміністрації проведено виїзні прийоми громадян, прийнято 1 чоловік /Лісівська сільська рада/ та 1 чоловік /Нивецькасільська рада/, першим заступником голови райдержадміністрації – 2 виїзні прийоми, прийнято2 чоловік /Бережківська сільська рада/ та 2 чоловік /Соломіївська сільська рада/, заступником голови райдержадміністрації – 1 виїзний прийом, прийнято 1 чоловік /Бережницька сільська рада/;

- проводився аналіз документів, які надходили в райдержадміністрацію з вищих органів виконавчої влади, на предмет постановки їх на контроль, визначення термінів інформування. Усього поставлено на контроль 14 розпоряджень та 6 доручень голови облдержадміністрації та його заступників;

- проводився аналіз розпоряджень голови райдержадміністрації з метою постановки на контроль /реєстрація, підготовка контрольних папок, та інше/ та своєчасним інформуванням голови райдержадміністрації про стан виконання розпорядчих документів. Усього поставлено на контроль 5 розпоряджень та1 доручення голови райдержадміністрації;

- проводився аналіз стану надходжень інформацій відміськсільвиконкомів, управлінь та відділіврайдержадміністрації на виконання розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій;

- відпрацьовувалися календарний тамісячний плани роботи відділу на червень 2019 року, звіт про виконання плану роботи за квітень 2019 року.

Працівниками юридичного сектору апарату райдержадміністрації протягом травня місяця була проведена наступна робота:

- надавалась практична допомога в оформлені розпоряджень голови райдержадміністрації, наказів керівника апарату райдержадміністрації;

- систематично перевірялись на відповідність чинному законодавству

проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, накази керівника апарату райдержадміністрації;

- постійно велась правова робота, яка була спрямована на правильне і неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів керівниками та працівниками управлінь, відділів під час виконання покладених на них завдань та обов’язків.

Працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністраціїпротягом травня місяця проводилась робота по опрацюванню аналітичних звітів, щодо упорядкування виборчих адрес, уточнення місця народження виборців, кратних записів у базі даних та інших які надходять у відділ засобами електронної пошти від розпорядника Реєстру, проводилось опрацювання відомостей періодичного поновлення бази даних реєстру від органів реєстрації.

Архівним відділом райдержадміністрації протягом травня місяця готувались та опрацьовувались документи Миляцької сільської ради та виконувалась відповідна робота згідно положення про відділ.

Працівниками відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації протягом травня місяця були проведені наступні заходи:

- проводилась відповідна робота з контролю за реалізацією державної та регіональної політики на споживчому ринку та станом насиченості його основними продуктами харчування;

- проводивсяаналіз виконання завдань з наповнення бюджетів та державних цільових фондів;

- проводилась відповідна робота щодо виконання програми енергоефективності;

- проводився систематичний контроль за фактичним споживанням енергоносіїв бюджетними організаціями, які фінансуються з місцевого бюджету;

- проводилась відповідна робота щодо надання рекомендацій органам місцевого самоврядування з питань добровільного об’єднання територіальних громад;

- проводилась відповідна робота щодо забезпечення по будинкового обліку спожитих ресурсів у нежитлових будівлях;

- проводилась відповідна робота щодо створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва;

- проведено моніторинг діючих тарифів на житлово-комунальні послуги підприємств усіх форм власності.

 

Працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації упродовж травня місяця з метою покращенняроботи щодо соціально-правового захисту дітей та профілактики правопорушень, бездоглядності, бродяжництва серед неповнолітніх було проведено профілактичні заходи (рейди) на території міста Дубровиця, села Селець та інших, в ході яких було обстежено умови проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів, піклувальників, дітей, які проживають у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків;

- проведено профілактичні бесіди з батьками щодо відповідальності за ухилення від виховання дітей та неналежне виконання своїх обов’язків;

- проведено бесіди з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, схильних до девіантної поведінки;

- підготовлено відповідні документи та проекти розпоряджень голови райдержадміністрації про надання дозволу на відчуження житлового будинку на користь матері дитини; про влаштування дитини в державний заклад; про затвердження висновку щодо виїзду дитини за кордон;

- проведено роботу щодо наповнення банків даних ЄІАС «Діти» (банку даних про дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім᾽ї потенційнихусиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків-вихователів),

поновлено фотографії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- захищено інтереси 3 дітей на судових засіданнях у районному суді;

- проведено аналіз документів в особових справах дітей-сиріт, особових справ дітей, які перебувають на обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку більше 1 року з метою вчасного їх доукомплектування;

- надано консультації та переліки відповідних документів громадянам щодо захисту житлових та майнових прав дітей, влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми влаштування, оформлення державної соціальної допомоги, позбавлення батьківських прав одного з батьків, залишення дітей на постійному проживанні та вихованні у одного з батьків, оздоровлення дітей та інше;

- розроблено план заходів з нагоди проведення в районі Дня захисту дітей та проведено роботу з приватним підприємцем щодо надання безкоштовних солодощів (морозива) дітям, учасникам заходів до Дня захисту дітей.

Працівниками управління соціального захисту населеннярайдержадміністрації протягом травня місяця були проведені наступні заходи:

- прийнято 893 письмових звернень громадян за призначенням державної допомоги, компенсацій та субсидій;

- проведено звірку ЄДАРП з даними організацій, що надають пільгові знижки по таких видах послуг: електроенергія, водопостачання та водовідведення, квартплата та вивезення побутових відходів, природний газ, електрозв’язок;

- прийнято 13 нових особових справ громадян пільгової категорії, від 36 пільговиків прийнято додаткові документи необхідні для надання пільг, внесено зміни відповідно до даних про померлих громадян району (42 чол.);

- прийнято 110 списків пільговиків від сільських рад для нарахування компенсації на тверде паливо та скраплений газ та сформовано 10 відомостей для нарахування пільг в готівковій формі;

- перевірено 73 перерахунки, 18 новопризначених справ та 100 допомог на поховання;

- оброблено 94 справи із виплат згідно п.11 ст.30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

- виписано 83 посвідчення та 28 довідок, які підтверджують статус постраждалого внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;

- забезпечено безкоштовними ліками за рецептами лікарів 21 чол., зубопротезуванням – 5 чол.;

- видано 5 пільгових посвідчень, а саме: 5 посвідчення «Інвалід з дитинства», 1 тимчасова довідка «Дитина війни», 7 направлень особам з інвалідністю для забезпечення інвалідів протезно-ортопедичними виробами та технічними засобами реабілітації, 4 направленняособам з інвалідністю для визначення потреби в автотранспорті;

- проведено 30 обстежень суб’єктів підприємницької діяльності, з метою легалізації робочих місць та заробітної плати з початку року;

- проведено перевірку правильності призначення та виплати пенсій в органах Пенсійного фонду.

Працівниками відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації протягом травня місяця проводився постійний моніторинг виплати орендної плати за землю, заробітної плати та податкових платежів підприємств;

- ведення весняно-польових робіт та укладання договорів оренди земельних ділянок агроформуваннями району;

- проводилась відповідна робота щодо залучення інвестицій в сільське господарство району;

- надавалась методична допомога сільським радам та фізичним особам – власникам великої рогатої худоби щодо оформлення та отримання бюджетної дотації на молодняк великої рогатої худоби.

Працівниками сектору державної реєстрації райдержадміністрації протягом травня місяця проводилась наступна робота:

- державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;

- державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- видавалисьвитяги з Єдиного державногореєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Працівниками центру надання адміністративних послуг

райдержадміністраціїпротягом травня місяця виконувалась наступна робота:

- надавались адміністративні послугисуб’єктам звернень;

- консультації та роз’яснення суб’єктам звернень.

Працівниками відділу цивільного захисту та охорони навколишнього

природного середовища райдержадміністрації протягом травня місяця здійснювались заходи:

- щодо охорони родовищ бурштину на території району та недопущення його незаконного видобування;

- організація контролю за утриманням та станом готовності захисних споруд цивільного захисту;

- проведення технічної безпеки на водних об’єктах району;

- забезпечення збереження природних ресурсів.

 

Працівниками відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації протягом травня місяця проводилась наступна робота:

- надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва;

- підготовка та видача замовникам будівельних паспортів на забудову індивідуальних житлових будинків;

- підготовка та видача паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

- надання висновків про погодження проектів землеустрою;

- надання консультацій та роз’яснень суб’єктам звернень у сфері містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Масові заходи

 

Працівниками відділу культури і туризму райдержадміністрації протягом травня місяця були проведені наступні заходи:

- 02 травня 2019 року в районному будинку культури міста Дубровиця проведено виставку-композицію «Великодня писанка».

- 08 травня 2019 року в районному будинку культури міста Дубровиця відбувся концерт до Дня пам’яті та примирення «Пам’ятаємо! Перемагаємо!».

- 08-09 травня 2019 року в історико-етнографічному музеї міста Дубровиця проведено тематичну екскурсію та виставку інформаційних матеріалів «День пам’яті і надії».

- 09 травня 2019 року в районному будинку культури міста Дубровиця відбулося урочисте покладання квітів до монумента Слави та могил загиблих солдат до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

- 12 травня 2019 року в районному будинку культури міста Дубровиця відбувся концерт до Дня матері «Мамо, тобі низесенько вклонюсь!».

- 16 травня 2019 року в районному будинку культури міста Дубровиця відбулася святкова програма «Вишивана моя Україна!» до Дня вишиванки.

- 18 травня 2019 року в історико-етнографічному музеї міста Дубровиця проведено день відкритих дверей до Міжнародного дня музеїв «День пам’яті і надії».

- 18 травня 2019 року в історико-етнографічному музеї міста Дубровиця відбулася виставка картин місцевого художника Мозоля М.В.

- 18 травня 2019 року з метою святкування Дня Європи бібліотеками системи проведено низку культурно-масових заходів та оформлено ряд книжкових виставок, проведені історичні інформаційні години та вікторини.

- 19 травня 2019 року в районному будинку культури міста Дубровиця відбувся меморіальний захід до Дня пам’яті жертв політичних репресій.

- 19 травня 2019 року в районному будинку культури міста Дубровиця відбувся меморіальний захід до Дня пам’яті жертв політичних репресій.

- 24 травня 2019 року районною бібліотекою для дітей проведена зустріч з спеціалістами центру зайнятості «Твій вибір – твоя майбутня професія».

 

Працівниками управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації протягом травня місяця були проведені наступні заходи:

- 03 травня 2019 року на озері Сомине відбулась районна спартакіада серед школярів з туризму.

- 04 травня 2019 року на стадіоні «Горинь» міста Дубровиця відбулася першість області з футболу.

- 12 травня 2019 року на стадіонах району відбувся чемпіонат району з футболу /1 тур/.

- 13 травня 2019 року на стадіоні села Людинь відбувся турнір серед юнаків з футболу.

- 24 травня 2019 року в районному будинку культури міста Дубровиця відбулося свято інтелекту, гордості і таланту «Надія Дубровиччини – 2019».

- 28 травня 2019 року прийнято участь в обласному заочному конкурсі дитячого кіно та телебачення «Веселка».

- 31 травня 2019 року в навчальних закладах району пройшло урочисте свято Останнього дзвоника.

- 31 травня 2019 року на майдані Злагоди міста Дубровиця відбувся районний фестиваль «Ми - діти Нової української школи».

 

Керівник апарату

райдержадміністраціїО.Лисак

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!