1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Рівненщина COVID-19: важливе станом на 2 червня

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 2 червня

02 червня 2020
//
Станом на ранок 2 червня на Рівненщині зареєстровано 5 нових випадків захворювання на коронавірус. Наразі в інфекційних відділеннях перебуває 126 хворих
Архів новин Авторизація
«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
» » Конкурс на зайняття вакантної посади

Конкурс на зайняття вакантної посади

Написав admin
//
07 травня 2019
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

02.05.2019 №14-к

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

державної служби категорії «Б» - начальника відділу агропромислового розвитку Дубровицької райдержадміністрації

Загальні умови

Посадові обов’язки

Начальник відділу агропромислового розвитку Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області забезпечує реалізацію державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу.

Бере участь в розробці проектів нормативно-правових актів, районних інноваційно-інвестиційних та інших програм і прогнозів розвитку галузей агропромислового виробництва.

Бере участь у формуванні та реалізації соціальної політики на селі, сталого розвитку районного агропромислового ринку і сільських територій району.

Організовує роботу з питань землеробства, племінної справи, наукового і кадрового забезпечення, стандартизації, карантинного режиму, охорони праці та техніки безпеки.

Планує роботу відділу, вносить пропозиції щодо формування планів роботи райдержадміністрації.

Вживає необхідних заходів щодо підвищення кваліфікації працівників відділу.

Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях колегії питань, що належать до компетенції відділу та розробляє проекти відповідних рішень.

Готує пропозиції до проектів програм і прогнозів районного соціально-економічного розвитку, а також відповідних цільових програм розвитку галузей агропромислового виробництва. Розробляє районні та галузеві програми розвитку рослинництва з урахуванням кон’юнктури аграрного ринку та екологічних вимог.

Надає методичну допомогу сільськогосподарським товаровиробникам з питань науково-технічних розробок, провадження інноваційно-інвестиційної діяльності, інформатизації, нарощення експортного потенціалу, створення нових та реконструкції діючих виробництв.

Бере участь у поширенні досвіду підприємств агропромислового виробництва району.

Аналізує стан та тенденції соціально-економічного і культурного розвитку в агропромисловій галузі району та вживає заходів до усунення недоліків.

Розробляє проекти розпоряджень голови районної державної адміністрації, у визначених законом випадках – проекти нормативно-правових актів з питань реалізації галузевих повноважень.

Вживає заходів щодо запобігання і протидії корупції.

Розглядає у встановленому законодавством порядку звернення громадян.

Розробляє і вносить пропозиції райдержадміністрації з питань збереження, відтворення та охорони родючості ґрунтів, консервації деградованих і малопродуктивних земель, а також бере участь у проведенні агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення.

Сприяє забезпеченню цільового, ефективного використання сільськогосподарськими підприємствами меліорованих земель, бере участь у здійсненні заходів щодо збереження меліоративних систем.

Координує діяльність сільськогосподарських товаровиробників з питань визначення ними потреби у пестицидах і агрохімікатах та їх фактичного надходження в район.

Сприяє техніко-технологічній модернізації галузей агропромислового виробництва.

Готує пропозиції стосовно укладення з профспілковими організаціями в агропромисловому комплексі галузевих і регіональних угод.

Реалізує разом з відповідними науково-дослідними, дослідно-конструкторськими, проектними установами і аграрними вищими навчальними закладами науково-технічну та кадрову політику в галузях агропромислового комплексу.

Здійснює заходи, направлені на активізацію експорту сільськогосподарської продукції та сприяння просуванню сільськогосподарської продукції і сировини на зовнішні ринки.

Координує виконання обласних, районних та галузевих програм розвитку галузей тваринництва.

Вивчає попит на тваринницьку продукцію та сприяє формуванню інфраструктури ринку з метою збуту виробленої тваринницької продукції, встановленню зовнішньоекономічних зв'язків та залученню інвесторів.

Забезпечує виконання механізму надання державної підтримки, яка передбачена законодавством, сільськогосподарським товаровиробникам усіх форм власності та господарювання.

Вносить пропозиції щодо напрямів державної підтримки вітчизняних сільгосптоваровиробників та сприяє розвитку тваринництва у суб'єктів господарювання усіх форм власності в ринкових умовах.

Дійснює контроль за використанням коштів, що виділяються на фінансування цільових програм у тваринництві.

Забезпечує широке висвітлення досягнень у галузях тваринництва, птахівництва, бджільництва, сприяє участі підприємств, установ і організацій усіх форм власності у виставках, ярмарках, аукціонах тощо.

Здійснює заходи щодо організації ефективного використання племінних (генетичних) ресурсів для підвищення продуктивності та генетичного потенціалу тварин, впровадження новітніх технологій виробництва, маркетингу, організації праці, зниженні витрат на виробництво продукції, підвищенні ефективності галузей.

Надає допомогу суб'єктам господарювання в налагодженні племінної справи у тваринництві, впровадженні прогресивних технологій утримання, годівлі сільськогосподарських тварин.

Координує діяльність та створює сприятливі умови для сільськогосподарських товаровиробників, спрямовані на розв’язання завдань, пов’язаних із виробництвом продукції рослинного походження.

Виконує інші доручення керівництва, що стосується діяльності відділу.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6 800 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6) заповнену особову картку встановленого зразка;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б", також подає до конкурсної комісії заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

 

Термін подання документів – до 18 год .00 хв.

21 травня 2019 року

Документи приймаються за адресою: 33028, майдан Просвіти 1, місто Рівне, каб.516

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

27 травня 2019 року, з 10.00 за адресою: 33028,

місто Рівне, майдан Просвіти 2, кабінет 207.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Трифонюк Лариса Василівна

тел. (0362) 69-53-11.

kadry5@rv.gov.ua.

Кваліфікаційні вимоги

 

1.

Освіта

Вища, не нижче ступеня магістра

у галузі аграрних наук та продовольства, та/або у технічній сфері, а також у сфері землеустрою.

 

2.

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

 

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

 

 

Вимога

Компоненти вимоги

 

1.

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача, зазначити необхідні спеціалізовані програми, з якими повинна вміти працювати особа)

Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel); навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, локальною мережею.

 

2.

Необхідні ділові якості (розмістити за пріоритетністю)

Аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне), навички управління, навички контролю, лідерські якості, вміння розподіляти роботу, вміння активно слухати, виваженість, здатність концентруватись на деталях, вміння вести перемовини, організаторські здібності, навички наставництва, оперативність, вміння визначати пріоритети, вміння аргументовано доводити власну точку зору, обчислювальне мислення, навички розв’язання проблем, уміння працювати в команді.

 

 

3.

Необхідні особистісні якості (розмістити за пріоритетністю)

Ініціативність, порядність, дисциплінованість, контроль емоцій, комунікабельність, повага до інших, відповідальність, рішучість, автономність, неупередженість, наступність.

 

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

 

1.

Знання законо-

давства

1) Конституція України;

2) Закон України «Про державну службу»;

3) Закон України «Про запобігання корупції»

 

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закони України:

«Про місцеві державні адміністрації»;

«Про доступ до публічної інформації»;

«Про звернення громадян»;

та інші закони, Укази Президента України та Кабінету Міністрів України, рішення Уряду України, накази та інші нормативно-правові документи, знання яких необхідне для виконання посадових обов’язків у сфері сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

Керівник апарату

адміністрації О.Лисак

 

 Розпорядження про проведення конкурсу ogoloshennya-pro-konkurs.pdf [38.59 Kb] (cкачувань: 6)

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!