1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
» » ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В РАЙДЕРЖАДМІНІСТАЦІЇ ЗА І КВАРТАЛ 2019 РОКУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В РАЙДЕРЖАДМІНІСТАЦІЇ ЗА І КВАРТАЛ 2019 РОКУ

Написав admin
//
08 квітня 2019
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В РАЙДЕРЖАДМІНІСТАЦІЇ ЗА І КВАРТАЛ 2019 РОКУ

 

З метою виконання законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи В Дубровицькій райдержадміністрації за І квартал 2019 року було сплановано та проведено ряд заходів.

Так, 28 лютого 2019 року відбулось засідання колегії, на якій слухалось питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян та організація особистого прийому громадян у 2018 році». За результатами роботи колегії було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 06 березня 2019 року № 68.

Протягом звітного періоду проводились семінар-наради із секретарями міськсільвиконкомів, міським та сільськими головами з різних питань, в тому числі і про роботу із зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування.

Разом із тим у райдержадміністрації протягом І кварталу 2019 року забезпечено:

контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації, в тому числі через органи влади вищого рівня та звернулися до керівництва райдержадміністрації під час проведення особистого та виїзного прийомів громадян;

проведення засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації. Всього проведено чотири засідання,на яких було розглянуто 4 питання. За результатами засідань комісії підготовлені протоколи засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації, рішення постійно діючої комісії та відповідні доручення чи розпорядження.

роботу громадської приймальні з наданням первинної безоплатної правової допомоги населенню район. Надана юридична консультативна допомога 10громадянам. Серед питань, з якими звертались громадяни до громадської приймальні, були: оформлення права власності на землю; земельні спори; щодо примусового виконання рішень судів (виплата коштів по ЧАЕС), щодо виконання власних повноважень органами місцевого самоврядування.

Відповідно до затвердженого графіку проводяться перевірки по виконанню Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 20 08 року № 109/2008, інших нормативно-правових актів щодо роботи із зверненнями громадян. За І квартал 2019 року проведено 2 перевірки: Лютинської та Велюнської сільських рад. За результатами проведення перевірок підготовлені відповідні довідки, які направлені сільським головам для ознайомлення та усунення недоліків, виявлених під час перевірок.

В рамках проведення «днів контролю» по виконанню Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008» за І квартал 2019 року проведено два «дні контролю» (в Лютинській та Велюнській сільських радах). За результатами проведення складені протокольні доручення, які направлені для ознайомлення та врахування в роботі сільським головам.

Щоквартально до обласної державної адміністрації подається інформація щодо звернень громадян, які надійшли за звітний період до райдержадміністрації із застосуванням Класифікатора звернень громадян у діяльності, пов’язаній з розглядом звернень, відповідно до їх характеристики. За І квартал 2019 року інформація подана за № 01.47/531/19 від 02.04.2019 року, з урахуванням змін, затверджених постановою КМУ від 21.02.2018 року №94 «Про внесення змін до Класифікатора звернень громадян».

Аналітична робота та контроль роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації проводиться постійно. Інформація по результатах роботи щоквартально подається до обласної державної адміністрації та голові райдержадміністрації. Найбільш актуальні теми та конфліктні ситуації, які порушуються у зверненнях, розглядаються на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації, нарадах у голови райдержадміністрації. Також практикується виїзд робочих груп для розгляду звернень безпосередньо на місці.

Слід зазначити, що за І квартал 2019 року райдержадміністрацією виділена, відповідно до Програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2016-2020 роки, матеріальна допомога на суму 43 500,00 грн. (допомогу згідно з поданими заявами отримали 40 громадян) та районною радою – на суму 55000, 00 грн. (допомогу згідно з поданими заявами отримали 26 громадян).

Всього за І квартал 2019 року до райдержадміністрації надійшло 127 звернень громадян /Ікв.2018р. – 136/, з них письмових звернень – 98 / Ікв.2018р – 96(в т.ч. 1 електронне звернення)/, на особистому прийомі – 29 /Ікв.2018р - 40/. Основні питання, які порушують у своїх зверненнях громадяни району: надання матеріальної допомоги для - вирішення соціальних проблем сімей, члени яких проходять (проходили) військову службу на сході України в зоні проведення антитерористичної операції, на лікування, охорони здоров’я; встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування, виділення житла для особи із числа дітей-сиріт; комунального господарства; житлової політики; релігії та міжконфесійних відносин; діяльності органів місцевого самоврядування та інше.

Відповідно до статистичних даних за І квартал 2019 року зареєстровано 8звернень, які надійшли до райдержадміністрації через органи влади вищого рівня/Ікв.2018р - 10/. Питання, які порушуються в таких зверненнях: надання матеріальної допомоги на лікування; працевлаштування та інші.

Колективних звернень від жителів району за І квартал 2019 року до райдержадміністрації надійшло 4 /Ікв.2018р - 8/, повторних – 8 /Ікв.2018р – 4/. Порушували питання: щодо надання матеріальної допомоги; релігії та міжконфесійних відносин; транспортного зв’язку; земельних відносин та інше.

В райдержадміністрації створено всі умови для забезпечення об’єктивного і невідкладного розгляду звернень, що надходять на урядову «гарячу лінію» та телефонні «гарячі лінії» голів обласної та районної державних адміністрацій. Так, за І квартал 2019 року в райдержадміністрації від жителів району зареєстровано:

- 44 звернення громадян, які надійшли на урядову «гарячу лінію» (Ікв.2018р. – 35).

- 7 звернень, які надійшли на телефонну «гарячу лінію» голови облдержадміністрації (Ікв.2018р.– 11).

- 2 звернення,що надійшли на телефонну «гарячу лінію» голови райдержадміністрації (Ікв.2018р – 1).

В цих зверненнях в основному порушувались питання: призначення субсидій та соціальних виплат, комунального господарства, аграрна політика і земельні відносини, транспорт і зв’язок, житлова політика, праця та працевлаштування, щодо виплати коштів на харчування та інше.

Відповідно до затвердженого графіку проводяться прийоми громадян з особистих питань керівництвом райдержадміністрації. Всього за І квартал 2019 року проведено 12 прийомів громадян (Ікв.2018р. – 24), на яких побувало 35 громадян (з урахуванням 3 кол.) (Ікв.2018р. –104 (з урахуванням 12 кол.) та розглянуто 29 питань(Ікв.2018. – 40). Основні питання, з якими звертаються на особистий прийом громадяни: соціальна політика та соціальний захист громадян, охорона здоров’я, комунального господарства, житлова політика, аграрна політика та земельні відносини.

Протягом І кварталу 2019 року в рамках ради регіонального розвитку району були проведені публічні обговорення напрямків розвитку району, перспективних планів дій на майбутнє та реалізації інфраструктурних проектів в населених пунктах району. В ході робочих поїздок голови райдержадміністрації з цього приводу були охоплені всі сільські ради району і паралельно був проведений особистий прийом громадян.

Відповідно заяв та керівних документів, проводиться робота з багатодітними родинами по оформленню документів на присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Так, протягом звітного періоду голова райдержадміністрації спільно з головою районної ради вручили такі відзнаки 19 жителькам району (в тому числі 17 із Миляцької громади).

 

Позитивним моментом є і те, що в районі, враховуючи численні побажання жителів віддалених сіл, розпочато будівництво трьох лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини (с.Кривиця, с.Людиньта с.Удрицьк) за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету. Також в січні та лютому 2019 року були проведені тендери по програмі Світового банку «Поліпшення здоров’я на службі у людей» якими були визначені будівельні організації по ремонту семи об’єктів охорони здоров’я району.

Враховуючи бажання жителів Миляцької громади, у звітному періоді за кошти місцевого бюджету громади, кошти отримані від Державної програми «Будівництво футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України» та кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ було збудовано міні-футбольне поле та проведено його відкриття за участю дружина Президента України Марини Порошенко та інших посадовців.

Особливу увагу в райдержадміністрації приділяють розгляду звернень від родин військовослужбовців, які приймали або приймають участь у проведенні антитерористичної операції на сході України, від самих військовослужбовців, які поранені, чи знаходяться на реабілітації, чи є демобілізованими, членів сімей загиблих військовослужбовців. Всі питання, порушені у зверненнях від такої категорії громадян, вирішуються в найкоротші терміни. Відповідно до Програми соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей на 2017-2020 роки райдержадміністрацією протягом І кварталу 2019 року було виділено матеріальної допомоги на суму 50 000,00 грн. (допомогу згідно з поданими заявами отримали 30 громадян).

З метою вшанування пам’яті та враховуючи звернення окремих громадян та батьків загиблого бійця Юрія Колесника його художні твори були представлені (за сприяння голови райдержадміністрації та небайдужих) на художньо-літературній виставці (м.Київ) «Жити… Історії війни». Це мистецький проект, що висвітлює різноманітність воєнної літератури, музики, фоторобіт від учасників бойових дій, волонтерів, журналістів і переселенців.

Впродовж І кварталу 2019 року керівництвом райдержадміністрації проведено 22 виїзні прийоми (Ікв.2018р. – 16), на яких прийнято 108 громадян (з урахуванням 13 кол.) (Ікв.2018р. – 59 (з урахуванням 8 кол.)) тарозглянуто 48 питань (Ікв.2018р. – 39). В основному це питання: ремонт доріг, транспорту та перевезень, оформлення субсидій та соціальних виплат; забезпечення скрапленим газом жителів району; земельні питання, працевлаштування та інші.

Узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян щокварталу оприлюднюються через засоби масової інформації та розміщуються на веб-сайті Дубровицької районної державної адміністрації.

 

Керівник апарату райдержадміністрації О.Лисак

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!