1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » » » » Інформація про кандидатів делегованих інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах по обранню громадської ради при Дубровицьк

Інформація про кандидатів делегованих інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах по обранню громадської ради при Дубровицьк

Написав admin
//
01 квітня 2019
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Інформація про кандидатів делегованих інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах по обранню громадської ради при Дубровицькій райдержадміністрації:

1.Гриневич Михайло Нестерович – кандидат від Дубровицького районного об’єднання товариства «Просвіта» імені Т. Г. Шевченка.

Біографічна довідка:

Гриневич Михайло Нестерович – народився 17 січня 1955 року в селі Бережниця Дубровицького району Рівненської області. В 1972 році закінчив Бережницьку середню школу. З 1972 по 1974 рік навчався в Рівненському технічному училищі.

З 1974 по 1975 року працював наладчиком на Харківському заводі. З 1975 по 1977 рік перебував на службі в армії. З 1977 по 1981 рік навчався на історичному факультеті Кам’янець-Подільського інституту. Отримав фах вчителя історії. З 1981 по 1989 рік працював директором Вербівської восьмирічної школи, а з 19989 по сьогоднішній день працює директором Лютинської загальноосвітньої школи.

Одружений, має двох дітей. Займається громадською діяльністю. Голова Дубровицьке районне об’єднання товариства «Просвіта» імені Т. Г. Шевченка.

 

Інформація про результати діяльності Дубровицького районного об’єднання товариства «Просвіта» потягом 2018 – 2019 року:

Районне об’єднання товариства «Просвіта» працює згідно Статуту Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Г Шевченка. Усклад об’єднання входять педагогічні працівники району, працівники культури, літературно-мистецькі діячі, тощо.

Метою діяльності Товариства «Просвіта» є утвердження державної української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам’яті, формування національної свідомості та піднесення духовності і добробуту українського народу.

Завдання діяльності членів Дубровицького районного об’єднання товариства «Просвіта»:

-сприяти утвердженню української мови як єдиної державної мови в усіх сферах суспільного життя;

-сприяти органам державної влади у здійсненні контролю за юридичними особами щодо використання ними у своїй діяльності української мови як державної, а при ігноруванні її впливати на них через відповідні державні та судові органи;

-своєю діяльністю утверджувати в суспільстві принципи національної демократичної держави, духовних та культурних цінностей української нації, всебічної підтримки національного виробника як головних фундаментальних засад будівництва економічно сильної та духовно й культурно багатої Української держави;

-брати участь у вихованні дітей та молоді на засадах українського патріотизму, духовності та культури;

-сприяти розвитку та утвердженню національної свідомості, національної гідності всього народу і кожногогромадянина;

-всебічно сприяти розбудові та зміцненню Української держави, її економічному зростанню;

-широко пропагувати економічні, правові знання та знання інших галузей науки і культури;

-сприяти піднесенню авторитету й значення української мови та культури в інших країнах.

У зв’язку з цим у кожній школі району велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню. Проводиться цілий ряд заходів, приурочених утвердженню національної ідеї. Серед них – конкурс знавців української мови, участь в обласному конкурсі «Перло многоцінне», діяльність гуртків, факультативів народознавчого характеру, проведення туристично-спортивних свят, конкурс патріотичних повстанських пісень, тощо.

У просвітянських колах відзначають ювілеї місцевих поетів, художників, знаменитих людей, роблять презентації книг. Так щороку вшановують пам’ять байкаря з Висоцька П. Х. Красюка, поета Авеніра Коломійця з Бережниці, В. П. Попенка з Дубровиці, тощо. Нещодавно «Просвіта» взяла активну участь в організації обласної мистецькознавчої зустрічі в селі Бережниця, присвяченої 90-річчю від дня народження заслуженої художниці України, скульпторки, уроджениці Бережниці – Теодозії Бриж.

Члени «Просвіти» активні в громадському житті району. Підтримується лінія Президента на культурно-національне відродження України, утвердження духовної єдності українців, розбудови Української Армії, тощо. Головою «Просвіти» в газеті Дубровицький вісник була надрукована стаття «Чому слід переходити з московської церкви в свою рідну? (історичний аспект)».

На перспективу районна «Просвіта» планує приймати участь у виробленні рішень, пропозицій для органів державної влади, в допомозі утвердження національної свідомості серед жителів району.

2.Дашук Микола Павлович – кандидат від Дубровицької спілки ветеранів Афганістану.

Біографічна довідка:

Дашук Микола Павлович.

Працює – сільський голова села Берестя Дубровицького району.

Громадянство – громадянин України.

Дата народження – 21.10.1959

Місце народження – село Берестя Дубровицького району.

Освіта – вища, Житомирський сільськогосподарський інститут, 1991 рік, вчений агроном.

Науковий ступінь, вчене звання – не має.

Володіння мовами – українська, російська.

 

Інформація про результати діяльності Дубровицької спілки ветеранів Афганістану протягом 2018 – 2019 років:

Мета діяльності – сприяння консолідації і координації зусиль ветеранів війни, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту своїх політичних, економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги, у тому числі і для сприяння вирішенню житлових проблем, членам Спілки, в першу чергу інвалідам війни та сім’ям загиблих.

Для досягнення поставленої мети спілка ветеранів Афганістану здійснює свою діяльність у таких формах:

- приймає участь у громадсько-політичній діяльності, проведенні масових заходів (зборів, демонстрацій, мітингів тощо);

- взаємодіє з державними установами, профспілковими, громадськими та релігійними організаціями, політичними партіями в реалізації державних планів та програм з поліпшення умов життя та добробуту членів спілки;

- здійснює інформування, консультування, ознайомлення з правових питань членів спілки;

- сприяє проведенню науково-дослідної роботи для виконання завдань спілки;

- сприяє реалізації рішень органів законодавчої та виконавчої влади з питань працевлаштування, забезпечення житлом, вирішення побутових та інших проблем членів спілки;

- проводить самостійно та спільно з державними органами та громадськими організаціями конференції, семінари, виставки та інші заходи;

- бере участь у проведенні заходів з увічнення пам’яті та подвигів ветеранів війни;

- розповсюджує інформацію та знання про діяльність спілки ветеранів Афганістану для засобів масової інформації;

- сприяє оздоровленню та лікуванню членів спілки в Україні та за кордоном;

- надає членам спілки, членам сімей загиблих допомогу для вирішення побутових, житлових та інших проблем.

 

3.Климчук Сергій Тимофійович – представник Ради директорів навчальних закладів Дубровицького району

Біографічна довідка:

Климчук Сергій Тимофійович народився 11 листопада 1976 року 1976 року в селі Лісове Дубровицького району Рівненської області.

З 1982 по 1991 рік навчався у Лісівській загальноосвітній школі
I – III ступенів.

З 1991 по 1993 рік навчався в Рівненському ліцеї педагогічного профілю.

З 1993 по 1994 рік навчався в Рівненському СП №10 за спеціальністю кіновідеомеханік.

З 1994 по 1999 рік навчався в Рівненському державному гуманітарному університеті на факультеті «Педагогіка і методика початкового навчання» за спеціальністю вчитель початкових класів на заочному відділенні.

З вересня 1994 року працював вчителем початкових класів по лютий 1995 року у Шахівській ЗОШ I – II ступенів.

З лютого 1995 року по червень 2013 року – вчителем фізичної культури в Золотинській ЗОШ I – II ступенів.

З червня 2013 року по серпень 2013 року – заступником начальника управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації.

З серпня 2013 року працює директором Берестівського НВК «ЗОШ I – III ступенів - ДНЗ».

 

Інформація про діяльність Ради директорів навчальних закладів Дубровицького району:

Упродовж 2018 – 2019 навчального року Рада директорів навчальних закладів Дубровицького району здійснювала:

-впровадження Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 №2145-VIII;

-реалізація Нової української школи;

-надання освітніх послуг;

-створення оптимальних умов для занять для дітей з освітніми потребами;

-участь керівників закладів освіти району у нарадах, колегіях, семінарах, конференціях та мирних зібраннях;

-співпраця з керівниками та закладами освіти Столінського району Брестської області республіки Білорусь;

-реалізація Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

4. Козоріз Петро Ілліч – представник Дубровицької районна організація ветеранів.

Біографічна довідка:

Козоріз Петро Ілліч – народився 20 жовтня 1938 року в селі Жолоби Томашпільського району Вінницької області в сім’ї селянина. Громадянин України.

В 1953 році, після закінчення 7-ми класів Жолоб’янської середньої школи, поступив в Комаргородський сільськогосподарський технікум, Вінницької області, який закінчив в 1957 році з відзнакою. В цьому ж році поступив в Уманський сільськогосподарський інститут на агрономічний факультет, який закінчив а 1962 році, одержавши кваліфікацію вченого агронома-рільника з направленням на роботу в Рівненську область.

З травня по жовтень місяць 1962 року працював помічником завідуючого Березнівської сортдільниці, з жовтня 1962 року по березень 1963 року – помічником завідуючого Дубровицької сортдільниці, а з березня 1963 по червень 1987 року працював завідуючим сортдільниці. З липня 1987 року по 15 липня 1998 року працював на посаді начальника головного держзагодінспектора інспекції заготівлі якості сільськогосподарської продукції в Дубровицькому районі. З червня 1998 року до червня 2000 року продовжував працювати головним держгаготінспектором райсільгоспуправління. В червні 2000 року звільнений з посади в зв’язку з виходом на пенсію. З 2001 року член Соціалістичної партії України.

Одружений, має двох синів. Не судимий. З жовтня 2009 року працює в районній організації ветеранів.

 

Інформація про результати діяльності районної організації ветеранів війни і праці України:

Організація ветеранів України є добровільною Всеукраїнською громадською організацією ветеранів Великої Вітчизняної війни, інших локальних воєн і воєнних конфліктів, ветеранів праці, дітей війни, ветеранів військової служби, інших силових структур, пенсіонерів, громадян похилого віку.

Головною метою організація вважає: всебічний захист законних прав, соціальних, економічних, військових інтересів ветеранів війни, праці, дітей війни, ветеранів військової служби, інших силових структур, пенсіонерів, громадян похилого віку.

Організація бере активну участь у героїко-патріотичному вихованні молоді на кращих традиціях старших поколінь.

Районна організація ветеранів війни і праці делегує свого представника Козоріза Петра Ілліча в громадську раду при райдержадміністрації.

 

5. Матвієвич Олександр Миколайович – представник Дубровицького громадського об’єднання «Фонд допомоги ліквідаторам та потерпілим Чорнобиля протягом 2018 – 2019 років».

Біографічна довідка:

Матвієвич Олександр Миколайович народився в селі Хочин Дубровицького району 23 лютого 2063 року.

1970 року пішов до школи в селі Удрицьк.

1978 року закінчив в Удрицьку середню школу.

1978 року вступив в училище в місті Дубровиця ПТУ №6, закінчив училище в 1981 році. Після закінчення ПТУ №6 пішов до лав Радянської армії з 1981 по 1983 року. Демобілізувався з армії 1983 року.

З 1983 по 1985 рік був направлений на роботу вчителем фізичного виховання в середню школу в селі Лісове Дубровицького району.

З 1985 по 2004 рік працював на БПФ в місті Дубровиця. З 2000 по 2004 рік працював начальником пожежно-сторожової охорони на БПФ.

З 10.07 по 28.09 1987 року приймав участь у ліквідації ЧАЕС.

У зв’язку з ліквідацією підприємства був звільнений з БПФ.

З 2004 по 2005 рік перебував на обліку у центрі зайнятості.

З 2005 по 2015 рік працював в магазині «Фаворит» продавцем непромислових товарів.

З 2015 року по даний час працюю в ДНЗ №5 на посаді заступника завідувача по господарству.

Інформація про результати діяльності Дубровицького громадського об’єднання «Фонд допомоги ліквідаторам та потерпілим Чорнобиля протягом 2018 – 2019 років»:

Мета діяльності – захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та вирішення проблем медичного і соціального характеру, що виникли внаслідок радіоактивного забруднення території.

Громадське об’єднання «Фонд допомоги ліквідаторам та потерпілим Чорнобиля» займається збором та систематизацією інформації про потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи. З метою збору повної, своєчасної та достовірної інформації про рівні забруднення радіоактивними речовинами місцевостей, майна та продуктів харчування.

Надання потерпілим від Чорнобильської катастрофи та їх сім’ям, що проживають на території району, всебічної допомоги для вирішення соціально-побутових, медичних, матеріальних проблем є ще одним напрямом діяльності громадського об’єднання «Фонд допомоги ліквідаторам та потерпілим Чорнобиля».

Члени громадського об’єднання беруть участь у відзначенні пам’ятних дат пов’язаних із Чорнобильською катастрофою, організованих районною владою.

6.Сімаченко Віталій Геннадійович – представник громадського об’єднання «Регіональний центр соціально-економічного моніторингу та громадських ініціатив».

 

Біографічна довідка:

У 2003 році закінчив Національний інститут водного господарства та природокористування за спеціальністю гідротехнічного будівництва та гідравліки.

У 2008 році закінчивЛьвівський університет

Працює начальником відділу в Дубровицькому районі головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Інформація про діяльність ГО «Регіональний центр соціально-економічного моніторингу та громадських ініціатив»

Громадська організація Регіональний центр соціально-економічного моніторингу та громадських ініціатив створена в грудні 2014 року. Легалізацію організації проведено реєстраційною службою Дубровицького районного управління юстиції. Організація зареєстрована в Єдиному реєстрі громадських об’єднань. Статус – місцева неприбуткова громадська організація. Основними формами роботи є інформаційна та консультаційна підтримка громадських ініціатив, роботи органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади шляхом забезпечення ефективного обміну інформацією, глибшому вивченню регіональних проблем і ефективному їх вирішенню, реалізацію спільних проектів, сприяння активності, свідомості та відповідальності громадян шляхом підтримки громадських ініціатив.

В законодавчих актах України неодноразово наголошувалось, що одним із найважливіших складових механізму й ефективності реалізації державної політики визначено проведення моніторингу соціальних процесів. Адже реалізація комплексу завдань у царині соціальної політики вимагає прийняття зважених управлінських рішень з урахуванням результатів моніторингових досліджень.

Соціально-економічний моніторинг передбачає систему періодично повторюваних спостережень за багатьма елементами соціально-економічного середовища, всебічного вивчення особливостей їх функціонування, аналіз внутрішніх соціально-економічних змін.

З метою досягнення своєї мети громадська організація співпрацює з місцевими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, профспілками, ветеранськими організаціями, які прагнуть забезпечення сталого розвитку Дубровицького району шляхом розвитку партнерських відносин та поглиблення співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та громадськістю, забезпечення всебічної підтримки суспільно значущих громадських ініціатив, проведення громадських ініціатив, проведення громадських обговорень відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

7. Рабешко Олександр Михайлович - представник громадської молодіжної організації Пласт - Національної скаутської організації України.

Біографічна довідка:

Рабешко Олександр Михайлович - голова громадської молодіжної організації Пласт - Національної скаутської організації України на участь в установчих зборах громадської ради при Дубровицькій райдержадміністрації. Народився 8 жовтня 1971 року в селі Лютинськ. Після закінчення 8 класів Лютинської середньої школи, в 1986 році поступив у педучилище в місті Броди Львівської області, після закінчення якого отримав середню спеціальну освіту за фахом вчитель трудового навчання і креслення. З 1990 року проходив строкову службу в збройних силах СРСР. Після проходження служби в 1992 році був прийнятий на роботу в Лютинську середню школу на посаду педагога-організатора. У 2010 році заочно закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю вчитель трудового навчання, креслення, інформатики та безпеки життєдіяльності. На даний час продовжує працювати в школі на посаді педагога організатора.

За час роботи отримав наступні відзначення: лауреат премії Кабінету Міністрів України "За особливий внесок у виховання молоді", грамоту Міністерства молоді і спорту України, грамоти Рівненської обласної державної адміністрації, грамотами управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації.

Дійсний член Пласту - Національної скаутської організації України з 1995 року.

Інформація про результати діяльності громадської молодіжної організації Пласт - Національної скаутської організації України протягом 2018 - 2019 років: 

На протязі 2018 року місцевий осередок молодіжної громадської організації "Лютинська станція Пласту - Національної скаутської організації України" реалізовував програмні завдання у відповідності до мети і завдань діяльності, а саме: сприяння всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню молоді на засадах християнської моралі; виховувати молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства на ідейних засадах Пласту.

На початок 2019 року станція Лютинськ має у своєму складі одного дійсного члена пластуна-сеньйора, 8 юнаків та юначок учасників та 18 дітей у ступені прихильника - всього 27 осіб. 

Основною формою роботи є щотижневі сходини пластунів а також виставки, вишколи, семінари, мандрівки, табори, зустрічі, свята, фестивалі, змагання та інші.

За період 2018 року пластуни станції Лютинськ провели ряд заходів, зокрема:

1. Різдвяна свічечка - січень;

2. Окружна пластова рада в Рівному - лютий;

3. Вмілість "ПМД" - березень;

4. День Першої пластової присяги - квітень;

5. День святого Юрія - травень;

6. Пластовий табір "Цвіт папороті" поблизу міста Вараш - липень;

7. Велопробіг "День прапора" - серпень;

8. Загальний Збір Станції - вересень;

9. Свято осен біля села Шпанів - жовтень;

10. Пластова акція "Служба святого Миколая" - грудень. 

 

8.Твердюк Віра Миколаївна – представник Дубровицької ради районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Біографічна довідка:

Твердюк Віра Миколаївна – голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Громадянка України. Народилася 2 квітня 1955 року в селі Кухче Зарічненського району, Рівненської області. Освіта – вища. Вільно володіє українською та російською мовами, німецькою – зі словником. Нагороджена:

-нагрудним знаком Міністерства освіти і наукиУкраїни «Відмінник освіти України»,

-нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака» (30.11.2006),

-нагрудним знаком «Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки України» «Золота відзнака» (30.11.2007).

З 1977 року працювала на посаді інспектора-методиста відділу освіти Кодимського району Одеської області, а з 1978 по 1989 рік – інспектором-методистом Дубровицького відділу освіти Рівненської області. З 1986 року обиралася на посаду голови районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Була членом громадської ради при райдержадміністрації.

 

Інформація про результати діяльності Дубровицької ради районної організації профспілки працівників освіти і науки України протягом 2018 -2019 років:

Мета діяльності галузевої спілки – представництво, здійснення та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Напрямки діяльності передбачені статутом профспілки працівників освіти і науки України.

Твердюк Віра Миколаївна – працювала в громадській раді при райдержадміністрації, була членом райвиконкому, членом виконкому міської ради, обиралася депутатом районної ради.

Реалізація програм:

-Соціально-економічний захист членів профспілки: співпраця з органами влади та місцевого самоврядування, укладання та контроль за виконанням колективних договорів, оплати праці, встановленням доплат та надбавок, стимулювання праці, пенсійне забезпечення. Проведено зустрічі профактиву та керівників закладів освіти із керівництвом району, депутатами обласної ради та народним депутатом України В. Яніцьким.

-«Правове навчання» - проводиться робота по ознайомленню членів профспілки з різними галузями права: трудового, пенсійного, податкового, соціального страхування та інші. У 2018 році проведено семінар-тренінг керівників та голів профкомів «Дії адміністрації і профспілкового комітету при скороченні штатів».

-«Охорона праці» - здійснює громадський контроль за станом умов і охорони праці, організовує участь колективів у Всеукраїнському громадському огляді стану умов і охорони праці різних категорій працівників, огляді готовності закладів освіти до початку нового навчального року, проведено перевірку цих питань у всіх школах.

-«Турбота про здоров’я» - взято під контроль медичні огляди працівників, оздоровлення працюючих та дітей.

-«Спартакіада» - щорічні турніри з мініфутболу, баскетболу, жіночого і чоловічого волейболу, шахів, шахмат, настільного тенісу і туризму. У 2018 завоювали 5-те командне місце в обласній спартакіаді серед працівників освіти.

-«Аматорське мистецтво» - проводяться районні огляди художньої самодіяльності, районне свято до Дня працівників освіти, новорічні заходи. У 2018 році організували екскурсійні поїздки по маршруту Дубровиця – Вінниця – Умань, по Закарпаттю із освітянами Столінського району.

 

9.Шкільнюк Микола Павлович – представник Громадської організації «Захисту прав та інтересів учасників АТО їх сімей та сімей загиблих учасників АТО».

Біографічна довідка:

Шкільнюк Микола Іванович – голова громадської організації «Захисту прав та інтересів учасників АТО їх сімей та сімей загиблих учасників АТО».

Народився в місті Дубровиця Рівненської області 25 жовтня 1970 року. Навчався в загальноосітній школі №2, закінчив 8 класів.

У 1986 році вступив в Рівненський СПТУ-10.

У 1988 році вступив на службу в армію, у 1990 році був демобілізований.

Працював в місті Херсон водієм на меблевій фабриці.

Переїхав у місто Дубровиця у 2005 році.

З 2014 по 2015 рік брав участь в антитерористичній операції. У зв’язку з пораненням був звільнений зі служби.

З 2015 року є головою громадської організації «Захисту прав та інтересів учасників АТО їх сімей та сімей загиблих учасників АТО».

 

Інформація про результати діяльності громадської організації «Захисту прав та інтересів учасників АТО їх сімей та сімей загиблих учасників АТО» протягом 2018 – 2019 років:

Метою діяльності є задоволення та захист прав та інтересів учасників АТО, їх сімей та загиблих учасників АТО.

Основним напрямком діяльності громадської організації є задоволення та захист законних соціальних, творчих, економічних, наукових, культурних інтересів учасників АТО їх сімей та сімей загиблих учасників АТО. Сприяння розв’язанню економічних проблем, охороні, збереженню та захисту довкілля, надання допомоги у захисті прав та інтересів учасників АТО, їх сімей та сімей загиблих учасників АТО у судах. Сприяння розвитку правової освіти учасників АТО, їх сімей та сімей загиблих учасників АТО.

Важливим напрямком діяльності є провадження освітньої, наукової, культурної та просвітницької діяльності задля сприяння становленню демократичного, правового, громадянського суспільства, яке відповідає вимогам сьогодення.

Ще одним із напрямків роботи громадської організації «Захисту прав та інтересів учасників АТО їх сімей та сімей загиблих учасників АТО» є волонтерська діяльність. Організація постійно займається забезпеченням продуктами харчування бійців ООС та іншою допомогою.

10.Шраменко Олексій Павлович – представник Дубровицької районної організації Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни».

Біографічна довідка:

Шраменко Олексій Павлович – пенсіонер, не працює.

Громадянин України. Народився 23 червня 1936 року в селі Руська Поляна, Черкаського району, Черкаської області.

Освіта - вища. В 1958 році закінчив Уманський сільськогосподарський інститут. Вченого звання, наукових ступенів не має. Іноземними мовами не володіє.

З травня 1958 року по квітень 1961 року працював агрономом райнасіннегоспу імені Чкалова Зарічненського району. З 1961 до 1966 року працював на посаді головного агронома дослідно-наукового господарства імені Леніна Зарічненського району. В 1966 році призначений на посаду начальника Дубровицького управління сільського господарства, де працював по травень 1992 року. В 1993 році призначений начальником відділу охорони навколишнього середовища Дубровицької райдержадміністрації, де працював до 24 жовтня 2000 року. Неодноразово обирався депутатом Дубровицької районної ради.

 

Інформація про результати діяльності Дубровицької районної організації Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни» за 2018 – 2019 роки:

Назва організації – Дубровицька районна організація Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни».

Адреса – місто Дубровиця, вулиця Миру, 2.

Мета та напрямки діяльності – задоволення та захист законних соціальних, економічних, вікових та інших інтересів своїх членів.

Досвід роботи – з дня заснування організації.

 

 

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!