1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Вишивають ексклюзивну карту району (відео)

Вишивають ексклюзивну карту району (відео)

30 травня 2019
//
На телеканалі "Рівне - 1" показали як на Дубровиччині вишивають на полотні ЕКСКЛЮЗИВНУ КАРТУ РАЙОНУ.  
Архів новин Авторизація
«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
» » » Інформація про виконання плану роботи районної державної адміністрації за січень 2019 року

Інформація про виконання плану роботи районної державної адміністрації за січень 2019 року

Написав admin
//
20 березня 2019
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Голові районної державної адміністрації

Петрушку М.М.

 

 

 

 

Інформація

про виконання плану роботи районної

державної адміністрації за січень 2019 року

Згідно інформацій, поданих управліннями, відділами, райдержадміністрації за січень 2019 року, повідомляю, що протягомсічня 2019 року, більшість запланованих заходів в районі проведено.

- 03 січня 2019 року в залі засідань Дубровицької районної державної адміністрації проведено «Духовний ранок». Тема ранку: «Дух майбутнього Різдва. Наші молитви і поклони. Тобі, живому між живих!»

- 03 січня 2019 року було проведено засідання постійно діючої комісії з питань звернень громадян при райдержадміністрації, на яких розглянуто 1 звернення (протокол № 1 від 03.01.2019).

- 08, 15, 22 та 29 січня 2019 року в приміщенні Дубровицької райдержадміністрації відбулись чергові наради при голові Дубровицької райдержадміністрації із керівним складом райдержадміністрації,начальниками структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, керівниками окремих установ, організацій, підприємств району. По результатах нарад були прийняті відповідні рішення.

- 16 січня 2019 року працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації організовано та проведено засідання комісії з питань захиступрав дитини, на якій було розглянуто 7 питань.

- 25 січня 2019 рокупроведено «День контролю» при першому заступнику голови райдержадміністрації Кохну М.І. про стан виконання статей 17, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови облдержадміністрації від 12 березня 2018 року №163 «Про обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року», відповідного розпорядження голови райдержадміністрації від 10 квітня 2018 року №76. По результатах розгляду питання прийнято протокольне доручення від 28.01.2019 №вих.33/01.47.

- 31 січня 2019 рокув залі засідань Дубровицької райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

- 31січня 2019 року в залі засідань Дубровицької райдержадміністрації головою райдержадміністрації було проведено нараду-семінар з міським та сільськими головами району.

Протягом січня 2019 року відбулисявиїзні засідання ради регіонального розвитку Дубровицького району і перспективних планів реалізації інфраструктурних проектів в сільських радах району.

Протягом січня 2019 року в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації П.Ващишина відбулись засідання:

- спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії;

- тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати /грошового забезпечення/, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;

- засідання робочої групи з координації дій органів виконавчої влади, щодо забезпечення податкових та інших надходжень.

Працівниками відділу організаційно-кадрової роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністраціїпроводився постійний аналіз протоколів засідань виконкомів міської та сільських рад;

щопонеділка та щоп’ятниці було підготовлено інформацію на виконання листів обласної державної адміністрації: від 25.11.2010 № вих.-9658/0/01-48/10 «Про системний моніторинг виконання плану основних заходів місцевих

державних адміністрацій, від 07.11.07 № 6776/1-01/7 «Про виконання плану основних заходів районноїдержавної адміністрації за минулий тиждень»;

підготовлено та подано звіт про проведену роботу за січень 2019 року.

виконувалась відповідна робота з кадрових питань: робота з особовими справами; трудовими книжками; перегляд рангів; вислуги років державних службовців; контроль за графіком курсів підвищення кваліфікації державних службовців; контроль за графіком відпусток; виконувалась відповідна робота щодо інформування облдержадміністрації про виконання контрольних документів на виконання законодавчих актів з кадрових питань.

виконувалася відповідна робота з питань внутрішньої політики: було вивчено та проаналізовано розвиток суспільно-політичних та соціально-економічних процесів у міській та сільських радах району. Ситуація у

суспільно-політичній сфері району протягом місяця була стабільною та контрольованою;

щоденно проводився збір експрес-інформацій про становище у суспільно-політичному житті Дубровицького району;

здійснено моніторинг обласних та районних друкованих ЗМІ;

щоденно та щочетверга до облдержадміністрації надсилався перелік прогнозованих подій та запланованих заходів на наступний тиждень.

Відділом мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації всі заходи, які були заплановані на січень 2019 року, виконані.

Працівниками відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації відповідно до затвердженого плану роботи протягом січня місяця проводилася відповідна робота по організації і забезпеченню виконання працівниками відділу покладених на них обов’язків.

Забезпечувалася:

- перевірка (по мірі надходження) всіх проектів розпорядчих документів, які розроблялися, на дотримання інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації;

- реєстрація документації по мірі її надходження;

- своєчасне розмноження і доведення до виконавців документів органів влади вищого рівня та документів, прийнятих райдержадміністрацію.

Забезпечувався контроль за виконанням розгляду заяв, звернень від громадян, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування та готувалися відповіді на звернення, що надійшли до райдержадміністрації та органів влади вищого рівня. Так, протягом звітного місяця було зареєстровано 20 письмових звернень громадян, із них до органів влади вищого рівня - 2; електронних звернень – 0, звернень на урядову «гарячу» лінію - 14, на «гарячу» лінію голови облдержадміністрації – 1, на «гарячу» лінію голови райдержадміністрації – 1;

- на особистому прийомі у голови райдержадміністрації протягом січня 2019 року побувало 8 чоловік, у заступників голови райдержадміністрації – 2 чол., а також головою райдержадміністрації проведено 7 виїзних прийомів громадян, прийнято 75 громадян, а саме: Висоцька сільська рада - 1 чол., Залузька сільська рада 16 чол., Мочулищенська сільська рада – 20 чол., Сварицевицька сільська рада – 8 чол., Селецька сільська рада – 9 чол., Соломіївська сільська рада 7 чол., Туменська сільська рада 14 чол., першим заступником голови райдержадміністрації – 2 виїзні прийоми (прийнято 3 чол.), заступником голови райдержадміністрації – 2 виїзні прийоми (прийнятои 6 чол.);

- проводився аналіз документів, які надходили в райдержадміністрацію з вищих органів виконавчої влади, на предмет постановки їх на контроль та своєчасне інформування голови райдержадміністрації про стан виконання розпорядчих документів. Усього поставлено на контроль 2 розпорядження та 7 доручень голови облдержадміністрації та його заступників;

- підготовлено до здачі в архівний відділ райдержадміністрації документи за 2006 рік (усього 10 папок);

- підготовлено календарний тамісячний плани роботина лютий 2019 року,звіт про виконання плану роботиза грудень 2018 року.

- надавалась консультаційна допомога структурнимпідрозділам райдержадміністрації, міськсільвиконкомам з питаньпідготовки інформацій щодо виконаннярозпорядчих документів голови райдержадміністрації (дотримання термінів, якість).

Працівниками юридичного сектору апарату райдержадміністрації протягом січня місяця була проведена наступна робота:

- систематично перевірялись на відповідність чинному законодавству

проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, накази керівника апарату райдержадміністрації;

- надавалась практична допомога в оформлені розпоряджень голови райдержадміністрації, наказів керівника апарату райдержадміністрації;

- постійно велась правова робота, яка була спрямована на правильне і неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів керівниками та працівниками управлінь, відділів під час виконання покладених на них завдань та обов’язків;

- по мірі надходження звернень надавалась допомога фахівцям відділів

райдержадміністрації.

Працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації протягом січня місяця проводилась робота по опрацюванню аналітичних звітів, щодо упорядкування виборчих адрес, уточнення місця народження виборців, кратних записів у базі даних та інших які надходять у відділ засобами електронної пошти від розпорядника Реєстру.

Архівним відділом райдержадміністрації протягом січня місяця готувались та опрацьовувались документи Висоцької сільської ради та виконувалась відповідна робота згідно положення про відділ.

Працівниками відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації протягом січня місяця були проведені наступні заходи:

- проводилась відповідна робота щодо моніторингу відшкодування відсотків за кредитами;

- проводилась відповідна робота щодо виконання програми енергоефективності;

- проводилась відповідна робота з роз’яснення населеннюзаходів з надання фінансової допомоги на енергозберігаючі заходи з ОСББ;

- проводився аналіз виконання завдань з наповнення бюджетів тадержавних цільових фондів;

- проводився систематичний контроль за фактичним споживанням енергоносіїв бюджетними організаціями, які фінансуються з місцевого бюджету;

- проводилась відповідна робота щодо пільгового перевезення населення;

- проводилась відповідна робота щодо створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва;

- проводилась відповідна робота по підведенню підсумків соціально-економічного розвитку району;

- проводилась відповідна робота з контролю за реалізацією державної та регіональної політики на споживчому ринку та станом насиченості його основними продуктами харчування.

Працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації упродовж січня місяця з метою покращенняроботи щодо соціально-правового захисту дітей та профілактики правопорушень, бездоглядності, бродяжництва серед неповнолітніх було проведено профілактичні заходи (рейди) на території міста Дубровиця, а також населених пунктів Грані, Велюнь, Золоте, Залужжя та інших, в ході яких було обстежено умови проживання та виховання дітей, які усиновлені громадянами район, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів, піклувальників, дітей, які проживають у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків;

- проведено умови проживання сімей з дітьми та проведено профілактичні бесіди з батьками;

- проведено аналіз документів в особових справах дітей-сиріт, особових справах дітей, які перебувають на обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку більше одного року, з метою вчасного їх доукомплектування;

- проведено роботу щодо наповнення банків даних ЄІАС «Діти» (банку даних про дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім᾽ї потенційнихусиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків-вихователів),

поновлено фотографії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- взято участь у засіданнях суду та захищено інтереси неповнолітніх дітей;

- надано консультації та переліки відповідних документів громадянам щодо захисту житлових та майнових прав дітей, встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, оформлення державної соціальної допомоги, позбавлення батьківських прав одного з батьків, залишення дітей на постійному проживанні ту виховання у одного з батьків, оздоровлення дітей та інше;

- підготовлено та подано фінансову та бухгалтерську звітність за 2018 рік;

- поставлено на первинний облік служби одні дитину-сироту, проводилися заходи щодо влаштування дитини в сім’ю.

Працівниками управління соціального захисту населеннярайдержадміністрації протягом січня місяця були проведені наступні заходи:

- прийнято 820 письмових звернень громадян за призначенням державної допомоги, компенсацій та субсидій;

 

 

- проведено звірку ЄДАРП з даними організацій, що надають пільгові знижки по таких видах послуг: електроенергія, водопостачання та водовідведення, квартплата та вивезення побутових відходів, природний газ, електрозв’язок;

- прийнято 12 нових особових справ громадян пільгової категорії, від 51 пільговика прийнято додаткові документи необхідні для надання пільг, внесено зміни відповідно до даних про померлих громадян району (62 чол.);

- проведено інвентаризацію особових справ пільгової категорії в паперовому вигляді, вилучено справи громадян що померли та вибули за межі району на протязі 2018 року;

- прийнято 80 списків пільговиків від сільських рад для нарахування компенсації на тверде паливо та скраплений газ;

- перевірено 171 перерахунок 37 новопризначених справ та 54 допомоги на поховання;

- оброблено 34 справ із виплат згідно п.11 ст.30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

- виписано 87 посвідчень та 23 довідки що підтверджують статус постраждалого внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;

- нараховано компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам I, II, III групи, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 16 піклувальникам;

- видано 11 пільгових посвідчень, а саме: 4 посвідчення «Інвалід з дитинства», 5 посвідчень «Учасник війни», 2 посвідчення «Ветеран праці», 28 направлень особам з інвалідністю для забезпечення інвалідів протезно-ортопедичними виробами та технічними засобами реабілітації, 4 направленняособам з інвалідністю для визначення потреби в автотранспорті, 1 путівку громадянам району на поселення в стаціонарне відділення територіального центру на постійне проживання;

- з метою легалізації робочих місць та заробітної плати обстежено 11 суб’єктів підприємницької діяльності;

- прийнято та розглянуто 6 заяв про направлення на альтернативну (невійськову) службу.

Працівниками відділу агропромислового розвитку райдержадміністраціїпротягом січня місяця проводився постійний моніторинг виплати орендної плати за землю, заробітної плати, податкових платежів підприємств;

- проводилась відповідна робота щодо залучення інвестицій в сільське господарство району;

- надавалась методична допомога сільським радам та фізичним особам – власникам великої рогатої худоби щодо оформлення та отримання бюджетної дотації на молодняк великої рогатої худоби.

Працівниками сектору державної реєстрації райдержадміністрації протягом січня місяця проводилась наступна робота:

- державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;

- державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- видавалисьвитяги з Єдиного державногореєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Працівникамицентру надання адміністративнихпослуг

райдержадміністраціїпротягом січня місяця виконувалась наступна робота:

- надавались адміністративні послугисуб’єктам звернень;

- консультації та роз’яснення суб’єктам звернень.

Працівниками відділу цивільного захисту та охорони навколишнього

природного середовища райдержадміністрації протягом січня місяця здійснювались заходи:

- щодо охорони родовищ бурштину на території району та недопущення його незаконного видобування;

- щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

- щодо розроблення програми дообладнання захисних споруд цивільного захисту в районі.

 

Працівниками відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації протягом січня місяця проводилась наступна робота:

- підготовка та видача замовникам будівельних паспортів на забудову індивідуальних житлових будинків;

- підготовка та видача замовникам містобудівних умов і обмежень на будівництво об’єктів соціальної сфери;

-надання висновків про погодження проектів землеустрою;

- надання консультацій та роз’яснень суб’єктам звернень у сфері містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Масові заходи

Працівниками відділу культури і туризму райдержадміністрації протягом січня місяця були проведені наступні заходи:

- 03січня 2019 року у центральній районній бібліотеці міста Дубровиця, проведено поетичний нон-стоп «Чародій сміху», до 95-річчя від Дня народження П.Красюка, українського поета.

- 05січня 2019 року у центральній районній бібліотеці міста Дубровиця представлено увазі користувачів книжкову розкладку «Трагічний, величний і вічний Василь Стус», до 81-річчя від дня народження та дня українського політв’язня.

- 05січня 2019 року Дубровицький район прийняв від Рокитнівського району району Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України».

- 15січня 2019 року у центральній районній бібліотеці міста Дубровиця проведено книжково-віртуальний проект «Видатні особистості».

- 20січня 2019 року у центральній районній бібліотеці міста Дубровиця представлено історичний хроноскоп «Соборність України під прапором волі», до Дня Соборності України.

- 22 січня 2019 року у районному будинку культури міста Дубровиця відбувся форум «Соборність України – соборність наших душ».

- 25 січня 2019 року у центральній районній бібліотеці міста Дубровиця відбулося засідання літературно-мистецького об’єднання «Журавлина».

- 29 січня 2019 року у районному будинку культури міста Дубровиця відбувся інформаційно-просвітницький вечір «Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки».

Працівниками управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації протягом січня місяця були проведені наступні заходи:

- 03 січня 2019 року у спортзалі НВК «Школа-ліцей» міста Дубровиця відбувся турнір з фут залу серед працівників освіти.

- 06 січня 2019 року у спортзалі НВК «Школа-ліцей» міста Дубровиця відбувся чемпіонат району з баскетболу серед чоловіків /3 тур/.

- 08 січня 2019 року у спортзалі Сварицевицького НВК села Сварицевичі відбувся турнір з футзалу присвячений пам’яті Н. Крупка.

- 10 січня 2019 року у Центрі позашкільної освіти міста Дубровиця проведено районний етнофестиваль «Вифлеємська зірка».

- 11 січня 2019 року у спортзалі НВК «Школа-ліцей» міста Дубровиця відбувся турнір з фут залу серед юнаків 2008 року народження «Дубровицькі зори».

- 12-13 січня 2019 року на стадіоні «Горинь» міста Дубровиця відбувся турнір з міні-футболу «Різдво2019».

- 20 січня 2019 року у селі Колки відбувся турнір з футзалу присвячений пам’яті С.Таборовця.

- 26 січня 2019 року у спортзалі НВК «Школа-ліцей» міста Дубровиця відбувся чемпіонат району з волейболу серед чоловіків /1-3 тури/.

- 27 січня 2019 року у спортзалі Дубровицької ЗОШ №2 I-III ступенів міста Дубровиця відбулася спартакіада з настільного тенісу серед працівників освіти.

 

 

Керівник апарату

райдержадміністраціїО.Лисак

 

 

Подорецька О.П., 2-00-00

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!