1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Рівненщина COVID-19: важливе станом на 26 травня

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 26 травня

26 травня 2020
//
Станом на ранок 26 травня на Рівненщині зафіксовано 1491 випадок захворювання на коронавірус. За добу виявлено 51 новий інфікований на COVID-19, з них 109 дітей та 287 медпрацівників.
Архів новин Авторизація
«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
» » » Про приведення рішень органів місцевого самоврядування у відповідність до норм Податкового кодексу України

Про приведення рішень органів місцевого самоврядування у відповідність до норм Податкового кодексу України

Написав dpa
//
13 лютого 2019
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Сарненське управління Головного управління ДФС у Рівненській області, керуючись нормами пп.19 1.1.5. п.19 1.1. ст.19 1. Податкового кодексу України, щодо контролю за здійсненням податкового законодавства та з метою забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, щодо координації роботи із наповненням місцевих бюджетів, інформує:

З 01.01.2019 року набув чинності Закон України від 23 листопада 2018року №2628-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (далі – Закон 2628), яким внесено зміни до порядку оподаткування, в тому числі і в частині місцевих податків і зборів.

Так, відповідно до положень Закону №2628 повністю змінено порядок справляння туристичного збору (далі –Збір), стаття 268 Податккового кодексу України (далі –Кодекс) та внесено зміни до статті 273 Кодексу « Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від місцезнаходження) земельним податком».

При цьому податкове законодавство складається як із Податкового кодексу України (далі – Кодекс), так і нормативно-правових актів, прийнятих на підставі та на виконання Кодексу органами місцевого самоврядування з питань місцевих податків та зборів, за правилами, встановленими Кодексом.

Зокрема, до повноважень сільських, селищних, міських рад та об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі –Ради), щодо податків та зборів віднесено, зокрема встановлення ставок Збору та визначення переліку податкових агентів із туристичного збору згідно із ст. 268 Кодексу, яка з 01 січня 2019року викладена в оновленій редакції.

Щодо основних, передбачених ст.7 Кодексу, елементів Туристичного збору:

Платники – доповнено категорію суб’єктами, які тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі);

Податкові агенти – розширено перелік категорій суб’єктів, які надають туристичну послугу та на яких покладається обов’язок податкових агентів. Водночас встановлена обов’язкова умова ідентифікації податкових агентів шляхом оприлюднення Радою переліку податкових агентів на власному офіційному веб-сайті.

База оподаткування – показник «вартість проживання» змінено на показник «кількість діб проживання» у зв’язку із застосуванням ставок Збору до показника «мінімальна заробітна плата, встановлена законом на 1 січня звітного (податкового) року».

Ставки збору – запроваджено диференціацію граничних ставок Збору за категорією споживача туристичної послуги – внутрішній або в’їзний туризм. (Встановлюється у розмірі до 0,5 відсотка - для внутрішнього туризму та до 5 відсотків - для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.).

Порядок обчислення та сплати податкових зобов’язань – передбачено право Рад із запровадження авансових внесків із сплати туристичного Збору, реалізація якого фіксується у відповідному рішенні Ради.

Щодо змін до статті 273 Кодексу « Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від місцезнаходження) земельним податком» - встановлено ставку податку за земельні ділянкилісогосподарського призначення, не більше 0,1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

Відповідно до статті 274.1.Податкового кодексу України «ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки».

Стаття 274.2.- «ставка податку встановлюється у розмірі не більше 12 відсотків від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності)».

Ставка податку не може дорівнювати «0», як прийнято по деяких пунктах в рішеннях органів місцевого самоврядування.

Таким чином, для забезпечення умов справляння Збору у 2019 році встановленими Податковим кодексом України необхідними умовами, що мають бути реалізованими у рішеннях органів місцевого самоврядування, є затвердження ставок Збору та визначення і оприлюднення переліку податкових агентів.

Звертаємо увагу, що рішення органів місцевого самоврядування, які прийнято до 1 січня 2019 року, не відповідають нормам Кодексу за основними елементами Збору.

 

Сарненське управління ГУ

ДФС у Рівненській області

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!