1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

ПРОТОКОЛ № 1

Написав admin
//
12 лютого 2019
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

ПРОТОКОЛ № 1

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради

при районній державній адміністрації

м. Дубровиця, райдержадміністрація 12 лютого 2019 року

зал засідань РДА

Присутні:

Члени Ініціативної робочої групи (список додається).

Порядок денний

1.Організація роботи ініціативної групи.

2.Затвердження дати, місця та часу проведення установчих зборів Громадської ради при районній державній адміністрації.

3.Затвердження документів, які оприлюднюватимуться на офіційному веб-сайті райдержадміністрації разом з повідомленням про проведення установчих зборів Громадської ради (додаються).

 

І. Про організацію роботи ініціативної групи.

ІНФОРМУВАВ: Сімаченко Віталій Геннадійович - ознайомив присутніх з основними вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», щодо створення та організації діяльності ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації. Зауважив, що до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової, які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України. Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради. До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування. Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах. Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більше як 35 осіб.

ВИСТУПИЛИ:

Чайковська Тетяна Вікторівна –повідомила, щовідповідно до Постанови КМУ головою райдержадміністрації затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

ІІ. Про визначення дати та місця проведення зборів, затвердження змісту повідомлення ініціативної групи щодо проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

ВИСТУПИЛИ:

Голяка Оксана Михайлівна - запропонувала затвердити:

1) проект тексту повідомлення про формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації (додається);

2) план заходів з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 р. № 234 (додається);

3) установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації орієнтовно провести 4 квітня 2019 року об 11.00 год. за адресою: м. Дубровиця, вул. Воробинська, 16 (зал засідань).

Голосували:

За - одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Затвердити повідомлення ініціативної групи щодо проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації, план заходів з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

 

ІV. Затвердження документів, які оприлюднюватимуться на офіційному веб-сайті райдержадміністрації разом з повідомленням про проведення установчих зборів Громадської ради (додаються).

 

СЛУХАЛИ: Голяка Оксана Михайлівна - повідомила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики не пізніше, ніж за 45 календарних днів до проведення установчих зборів в обов’язковому порядку оприлюднюється на офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб підготовлені ініціативною групою матеріали, зокрема, повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.

Голосували:

За - одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ:

Оприлюднити дану інформацію на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

 

 

 

 

Голова ініціативної групиСімаченко В. Г.

 

Секретар ініціативної групи Чайковська Т. В.

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!