1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зразок заяви

Написав admin
//
12 лютого 2019
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Зразок заяви для участі в установчих зборах

Ініціативній групі з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню громадської ради при Дубровицькій райдержадміністрації

Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства, які відбудуться 4 квітня 2019 року візьме уповноважений представник ____(повна назва організації, прізвище, ім’я, по-батькові та посада в організації) , який є кандидатом на членство в громадській раді при Дубровицькій райдержадміністрації.

(повна назва інституту громадянського суспільства)___ не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах по формуванню громадської ради.

До заяви додаються:

1. Рішення керівника інституту громадянського суспільства (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

2. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

3. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

4. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2018-2019 років (не більше 2 стор. тексту на арк. А4).

5. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (не більше 1 стор. тексту на ар. А4).

6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

7. Електронна версія документів, зазначених у п.3-5 заяви (на електронну адресу dubr_vnpol@ukr.net).

 

(повна назва інституту громадянського суспільства)___ не заперечує щодо розміщення матеріалів про діяльність організації.

Підпис Прізвище, ім’я, по-батькові керівника інституту громадянського суспільства

 

ПАМ’ЯТКА

щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Дубровицькій районній державній адміністрації

 

Шановні друзі!

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Дубровицькій районній державній адміністрації просимо уважно прочитати наступні рекомендації:

1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.

2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при райдержадміністрації (далі – громадська рада) віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

Зверніть також увагу, що перелік документів, що додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, а отже, він є обов’язковим.

Крім обов’язкових документів просимо вас надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника у електронному вигляді (на електронну адресу dubr_vnpol@ukr.net): на 1 арк. формату А4, розмір шрифту - Times New Roman, 14 пт (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата - за його згоди). Дана інформація буде розміщена на сайті http://www.dubrrda.gov.ua/.

У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за ном. 2-00-00 (Чайковська Тетяна Вікторівна, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації)

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню громадської ради при Дубровицькій райдержадміністрації.

Примітка: Документи приймаються з 12 лютого до 5 березня 2019 року включно з 9:00 до 17:00 год. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Дубровиця, вул. Воробинська 16 (відділ організаційно-кадрової роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації).

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!