1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » 1 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Написав admin
//
02 жовтня 2013
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

 

1 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розгром гітлерівського фашизму. Цього не маємо забувати. Це люди, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність - ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн.

На сьогодні в Україні створено систему законодавства щодо соціального захисту літніх людей. Законодавчі акти спрямовані на підтримку громадян похилого віку, повернення їх до самостійного повноцінного життя. До них належить ціла низка законів, зокрема: «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»; «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; «Про соціальний захист дітей війни», «Про жертв нацистських переслідувань». Уряд докладає максимум зусиль для забезпечення гідного рівня життя ветеранів, посилення соціального захисту найуразливіших категорій громадян, шляхом підвищення якості соціальних послуг, створення сучасної соціальної інфраструктури, що забезпечить надання послуг зі стаціонарного догляду осіб похилого віку. Турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності управління соціального захисту населення. Для спеціалістів найважливіше, щоб люди поважного покоління, які звертаються до управління за консультаціями, отримали кваліфіковану допомогу, чуйне ставлення до їхніх проблем і насамперед залишились вдоволені результатами і рівнем обслуговування. Під особливою увагою спеціалістів знаходяться учасники війни, яких на обліку в управлінні перебуває 1326 осіб, інваліди війни – 37 осіб учасники бойових дій -20 осіб, члени сімей загиблих (померлих) військовослужбовців – 242 особи, діти війни – 5223 особи.

До Дня Перемоги виплачено одноразову грошову допомогу 1722 ветеранам війни на суму 501400,00 грн., яка відповідно до соціальних ініціатив Президента України збільшено у порівнянні з 2012 роком на 10 відсотків. Виплачено одноразову компенсацію 54 реабілітованим та членам сімей реабілітованих на суму 10800,00 грн. (по 200,00 грн. кожному). 2 громадян району, яким виповнилось 100 і більше років, отримують щомісячно грошову допомогу по 100,00 грн.. Також виплачено одноразову грошову допомогу 144 громадянам району, яким виповнилось 90 і більше років на суму 14400,00 грн. Протягом року виплачено компенсацію за невикористану санаторно-курортну путівку 3 інвалідам війни на суму 1020,00 грн. (по 340,00 грн. кожному). Видано 26 технічних та інших засобів реабілітації (інвалідні візки, палиці, милиці) та 16 направлень на забезпечення протезно-ортопедичними виробами. Призначено субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ 536 особам похилого віку на суму 200 тисяч гривень. Ветеранам війни надано пільг на придбання твердого палива, скрапленого газу та оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Включення до національного переліку пам’ятних дат Дня Ветерана – це свідчення посилення уваги держави до потреб старшого покоління. Цим суспільство ще раз нагадало людям про їх обов’язок проявляти турботу щодо людей старшого покоління, посилення уваги до їхніх потреб. Адже ветерани зробили неоціненний внесок у становлення Української держави її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу. Тож проявляти турботу про людей старшого покоління, забезпечувати їх добробут – відповідальний обов’язок органів влади та всього суспільства.

Користуючись нагодою, бажаю всім ветеранам та особам похилого віку району міцного здоров’я, радісних подій у житті, благополуччя, матеріального добробуту та довголіття і, як старшому поколінню, ще раз висловлюю глибоку вдячність та пошану.

 

З повагою начальник управління

соціального захисту населення

райдержадміністрації

В. Буткевич

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!