Голова
Заступник
Апарат
Структурні підрозділи
Комунальні підприємства
Новини РДА
В області
В Україні
Новини звідусіль
Події
Додати новину
Основні завдання РДА
Інструкція з діловодства
Плани роботи РДА
Програми соц.-економ. розвитку району
зареєстровані в органах юстиції
2020 рік
1992-2019 роки
Історія району
Символіка району
Карта району
Населення району
Розклади руху транспорту
Нормативно-правові акти
Публічна інформація
Система обліку публічної інформації
Форма запиту на отримання публічної інформації
Звіти по результатах розгляду запитів на публічну інформацію
Інструкція щодо процедури надання запиту
Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності
Список посадових осіб, які організовують доступ до публічної інформації
Електронне звернення
Відкриті данні
Звіти голови РДА
Звернення громадян
Адмінпослуги
Громадська рада
Держслужба
Вакансії
Антикорупційні заходи
Регуляторна діяльність
Очищення влади
Реєстр міст. умов та обмежень
Доступність об’єктів
Детальні плани територій
Плани зонування територій
Районна рада
Міська рада
Сільські ради
Генплан
Інформації територіальних громад
Міндоходів
Військомат
Контрактна служба
Санепідслужба
Служба цивіл.захисту
Служба зайнятості
Фонд держмайна
Держземагентство
Служба соцзахисту
Колективні договори
Поліція
Юстиція
Казначейство
ФСС ТВП
Управління статистики
Державна прикордонна служба
Сектор державної реєстрації
Відділ освіти
Відділ культури
Громадська рада
Громадські обговорення
Соціально-економічне становище району
28 листопада делегація з Дубровицького району на чолі з головою райдержадміністрації Миколою Петрушком взяла участь у Раді регіонального розвитку Рівненщини. На засіданні підсумували результати роботи за останні чотири роки, а також визначили стратегію розвитку області до 2021 року. На заході зібралися 400 лідерів області, серед яких народні депутати, очільники області, міст та сіл, медики та освітяни, представники бізнесу, духовні і громадські діячі. Дубровиччину на Раді регіонального розвитку окрім очільника району представили також заступник голови райдержадміністрації Павло Ващишин, міський голова Богдан Микульський, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ніна Стасюк та сільські голови району.
Відкрив засідання Ради голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, який презентував важливі проекти, що реалізуються в області з початком найуспішнішої реформи – децентралізації:
«Сьогодні ми продовжили роботу Ради регіонального розвитку – заходу, що розпочав кілька тижнів тому Президент України. Ми підняли трохи статистики. Хочу щоб і ви подивились. Фінансова децентралізація дала можливість зосередити значні ресурси для розвитку соціальної сфери та інфраструктури. Для прикладу: якщо у 2016 році на Рівненщині було використано 99 млн. грн. коштів Державного фонду регіонального розвитку, у 2017 році - 124 млн. грн., то у 2018 році на реалізацію 27-ми соціально значимих проектів області передбачено 215 млн. грн. А ще додамо сюди спрямовані кошти з обласного і місцевих бюджетів, і ось вже маємо ще більший результат. Завдяки цьому, лише як приклад, за всі роки незалежності в області було збудовано та реконструйовано 26 шкіл, із них 13 – за останні три роки». Також Олексій Муляренко наголосив, що Рівненська область – у п’ятірці лідерів за темпами реалізації президентського проекту з будівництва сільських амбулаторій. На даний момент на Рівненщині зводять 33 амбулаторії в рамках державної програми «Допомога поруч», ще близько сотні заплановано в рамках проекту Світового банку.
На засіданні Ради регіонального розвитку виступив заступник Миляцького сільського голови Геннадій Рожко та поділився досвідом створення першого сільського ЦНАПу:
«Наша громада віддалена від центру, тому нашим жителям необхідно було їхати багато кілометрів за документами. Ми прийняли рішення про створення першого сільського ЦНАПу. Таким чином ми наблизили надання понад 130 адміністративних послуг нашим жителям. Також ми створили віддалені офіси».
Важливою темою для обговорення на Раді регіонального розвитку стала духовність. На переконання голови ОДА Олексія Муляренка, на сучасному етапі в українській державі на перше місце виходить духовність. Адже, змінюючи державу, ми повинні зберегти нашу ідентичність, духовні та культурні надбання.
Результатом Ради регіонального розвитку стало створення перспективного плану стратегічного розвитку Рівненщини на 2019-2021 роки.
Уряд перерозподілив частину бюджетних призначень, а саме 879 млн грн, передбачених у державному бюджеті за загальнодержавними видатками Міністерству фінансів для забезпечення окремих видатків, пов’язаних з ліквідацією районів. Розподіл частини бюджетних призначень здійснено за єдиними підходами з урахуванням середньомісячної заробітної плати для райдержадміністрацій, врахованої на 2021 рік, та кількісних показників, наданих облдержадміністраціям за встановленими постановою Уряду формами. Йдеться про кількість працівників, які попереджені про вивільнення, яким необхідно виплатити вихідну допомогу та які отримають грошову компенсацію за невикористані відпустки. Передані обласним державним адміністраціям кошти спрямовані на виплату працівникам районних державних адміністрацій, що реорганізуються:
- заробітної плати, що складається з посадового окладу, надбавки за ранг і вислугу років;
- вихідної допомоги;
- грошової компенсації за невикористані відпустки працівникам, які вивільняються.
🇺🇦Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України.
Урочистий Акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі. Щиро вітаємо вас із цим днем! Бажаємо здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання нашої Батьківщини
З Днем Соборності України!