1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

ОГОЛОШЕННЯ

Написав admin
//
01 листопада 2018
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги підприємств, організацій!

Дубровицька районна державна адміністрація оголошує конкурс по визначенню підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

Конкурс з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» із несеними змінами та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, затвердженого постановою КМУ від 03.12.2008 року №1081 із внесеними змінами.

Умови конкурсу:

1.Підприємство (організація) відповідає вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт».

2.Претенденти для участі у конкурсі подають такі документи:

-Заяву на участь у конкурсі за формою, що додається;

-Документи, що підтверджують досвід роботи підприємства та фахівців у сфері організації пасажирських автоперевезень не менше трьох років;

-Довідка про матеріально-технічне забезпечення;

3.Документи, подані не в повному обсязі не реєструються і повертаються претенденту з відповідним обгрунтуванням. Всі зауваження та недоліки при подачі документів на участь в конкурсі підприємства (організації) мають можливість виправити на протязі двох днів та подати документи повторно.

4.Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

5.Переможцем конкурсу визнається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає умовам конкурсу;

6.З переможцем конкурсу укладається договір про виконання функцій робочого органу. Строк дії договору встановлюється за домовленістю між організатором та робочим органом, але не більш ніж на три роки.

Довідки за роз’ясненням надаються відділом економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, тел. (03658) 2-00-62.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 17.00 години 3 грудня 2018 року за адресою: 34100, м.Дубровиця, вул. Воробинська, 16 , відділ економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації. Конкурс відбудеться 4 грудня 2018 року о 15.00 годині за адресою 34100, м.Дубровиця, вул. Воробинська, 16 (зал засідань).

Реєстрація учасників з 14.00 години.

 

Матеріали підготовлено відділом економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

 

Додаток

До умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу

 

Заява

Про участь у конкурсі з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу

 

Претендент__________________________________________________________________________

(повна назва підприємства) Юридична та поштова адреса

 

Код ЄДРПОУ

Поточний рахунок

Прошу допустити до участі у конкурсі з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, приймання документів на конкурс, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організаторами та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу.

 

На умовах, запропонованих райдержадміністрацією, згоден взяти участь у конкурсі.

 

Мп

 

«___»_____________________2018 р. ______________________ _____________________

(прізвище та ініціали)

 

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!