1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
» » ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В РАЙДЕРЖАДМІНІСТАЦІЇ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В РАЙДЕРЖАДМІНІСТАЦІЇ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

Написав admin
//
29 жовтня 2018
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В РАЙДЕРЖАДМІНІСТАЦІЇ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

З метою виконання законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи В Дубровицькій райдержадміністрації за 9 місяців 2018 року було сплановано та проведено ряд заходів.

01 березня 2018 року та 30 серпня 2018 року відбулись засідання колегій, де слухались питання «Про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування у 2017 році» та «Про підсумки роботи із зверненнями та організація прийому громадян у І півріччі 2018 року». За результатами роботи колегій були прийняті розпорядження голови райдержадміністрації: від 01 березня 2018 року № 54 та доручення голови райдержадміністрації від 04.09.2018 року № 16/01.12/18.

Разом із тим у райдержадміністрації протягом 9 місяців 2018 року забезпечено:

контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації, в тому числі через органи влади вищого рівня та звернулися до керівництва райдержадміністрації під час проведення особистого та виїзного прийомів громадян;

проведення засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації. Всього проведено вісім засідань, на яких було розглянуто 8 питань. За результатами засідань комісії підготовлено протоколи засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації, рішення постійно діючої комісії та відповідні доручення.

роботу громадської приймальні з наданням первинної безоплатної правової допомоги населенню району та надана юридична консультативна допомога 15 громадянам. Серед питань, з якими звертались громадяни до громадської приймальні, були: оформлення права власності на землю; земельні спори; повернення неправомірно відібраного майна, виплата заробітної плати за контрактом.

Відповідно до затвердженого графіку проводяться перевірки по виконанню Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008, інших нормативно-правових актів щодо роботи із зверненнями громадян. За 9 місяців 2018 року проведено 7 перевірок: Соломіївської, Туменської, Трипутнянської Великоозерянської сільських рад, Дубровицької міської ради, служби у справах дітей та відділу культури і туризму райдержадміністрації. За результатами проведення перевірок підготовлені відповідні довідки, які направлені керівникам для ознайомлення та усунення недоліків, виявлених під час перевірок.

В рамках проведення «днів контролю» по виконанню Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008» за 9 місяців 2018 року проведено п’ять «днів контролю» (в Соломіївській, Туменській, Трипутнянській сільських радах, Дубровицькій міській раді та відділу культури і туризму райдержадміністрації). За результатами проведення складені протокольні доручення, які направлені для ознайомлення та врахування в роботі сільським, міському головам та керівнику установи. За звітний період проведено також одну перевірку стану фактичного виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 в службі у справах дітей райдержадміністрації. За результатами перевірки підготовлена інформація з аналізом проведення перевірки.

Щоквартально до обласної державної адміністрації подається інформація щодо звернень громадян, які надійшли за звітний період до райдержадміністрації із застосуванням Класифікатора звернень громадян у діяльності, пов’язаній з розглядом звернень, відповідно до їх характеристики. За ІІІ квартал 2018 року інформація подана за № 01.47/531/18 від 28.09.2018 року, з урахуванням змін, затверджених постановою КМУ від 21.02.2018 року №94 «Про внесення змін до Класифікатора звернень громадян».

Аналітична робота та контроль роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації проводиться постійно. Інформація по результатах роботи щоквартально подається до обласної державної адміністрації та голові райдержадміністрації. Найбільш актуальні теми та конфліктні ситуації, які порушуються у зверненнях, розглядаються на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації, нарадах у голови райдержадміністрації. Також практикується виїзд робочих груп для розгляду звернень безпосередньо на місці. Протягом звітного періоду здійснено виїзд робочої групи в с.Селець для розгляду колективного звернення жителів села щодо викидів шкідливих речовин у повітря із труби котельні сільської ради, по місту Дубровиці на розгляд двох звернень громадян по затопленню будинків (вул. Миру та вул. Комунальна).

Реагуючи на звернення громадян щодо незаконного видобутку бурштину в селах району робочою групою, до складу якої входять представники райдержадміністрації, поліції та лісгоспів були проведені рейди за сигналами в села: Грицьки, Осова, Трипутні, Переброди, Ясинець та інші населені пункти. В ході рейдів вилучались знаряддя для видобутку бурштину-сирцю (помпи, рукави, липати та інше), проводилась робота по недопущенню незаконного видобутку бурштину та роз’яснювальна робота серед населення щодо відповідальності за вчинення вищезгаданих дій.

Слід зазначити, що за 9 місяців 2018 року райдержадміністрацією виділена, відповідно до Програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2016-2020 роки, матеріальна допомога на суму 34 500,00 грн. (допомогу згідно з поданими заявами отримали 33 громадяни) та районною радою – на суму 20000, 00грн. (допомогу згідно з поданими заявами отримали 16 громадян).

Всього за 9 місяців 2018 року до райдержадміністрації надійшло 308 звернень громадян /9 міс. 2017р. – 432/, з них письмових звернень – 204 (в т.ч. 1 електронне звернення) /9 міс. 2017р – 354(в т.ч. 2 електронних)/, на особистому прийомі – 104 /9 міс. 2017р. - 78/. Основні питання, які порушують у своїх зверненнях громадяни району: надання матеріальної допомоги для - вирішення соціальних проблем сімей, члени яких проходять (проходили) військову службу на сході України в зоні проведення антитерористичної операції, на лікування, оформлення субсидій, соціальних виплат; питання врегулювання тарифів на проїзд; транспортного сполучення та перевезення; земельні питання; питання роботи освітніх закладів та конфліктні ситуації в трудових колективах, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, виплати заробітної плати обслуговуючому персоналу навчальних закладів району, виплати надбавок та матеріальної допомоги медичним працівникам; проведення освітньої реформи та створення опорних шкіл в районі; ремонт доріг, особливо тих ділянок, якими підвозять дітей до шкіл та дитячих навчальних закладів шкільні автобуси, забезпечення населення скрапленим газом, забезпечення пільгових категорій громадян безкоштовними ліками, транспортного сполучення, передача в оренду земельних паїв, встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Відповідно до статистичних даних за 9 місяців 2018 року зареєстровано 21 звернення, які надійшли в райдержадміністрацію через органи влади вищого рівня /9 міс. 2017р - 19/. Питання, які порушуються в таких зверненнях: надання матеріальної допомоги на лікування; відкриття нового маршруту; поновлення на роботі; відтермінування реорганізації навчального закладу до утворення ОТГ, ремонту доріг до опорної школи, фінансування та виплата заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я, добудова газопроводу в с. Бережниця, ремонт даху в навчальному закладі, ремонт житла та інші.

Колективних звернень від жителів району за 9 місяців 2018 року до райдержадміністрації обліковано 32 /9 міс. 2017р - 25/, повторних – 19 /9 міс. 2017р – 30/. Порушували питання: щодо ремонту доріг; виплати надбавок та матеріальної допомоги медичним працівникам; роботи навчальних закладів району та проведення реформи з оптимізації шкіл району; забруднення навколишнього середовища; виплати заробітної плати обслуговуючому персоналу навчальних закладів району; відкриття додаткового маршруту; добудови газопроводу; недопущення оптимізації робочих місць зубних техніків, ремонт даху навчального закладу та інше.

В райдержадміністрації створено всі умови для забезпечення об’єктивного іневідкладного розгляду звернень, що надходять на урядову «гарячу лінію» та телефонні «гарячі лінії» голів обласної та районної державних адміністрацій. Так, за 9 місяців 2018 року в райдержадміністрації від жителів району зареєстровано:

- 105 звернень громадян, які надійшли по урядовій «гарячій лінії» (9 міс. 2017р. – 93).

- 25 звернення, які надійшли на телефонну «гарячу лінію» голови облдержадміністрації (9 міс. 2017р. – 44).

- 7 звернень,що надійшли на телефонну «гарячу лінію» голови райдержадміністрації (9 міс. 2017р. – 7).

В цих зверненнях в основному порушувались питання: призначення субсидій та соціальних виплат, питання підвищення тарифів за проїзд, діяльність закладів освіти, транспорту та транспортного сполучення, теплопостачання, підвезення дітей до школи, виплати заробітної плати, комунального господарства, забезпечення скрапленим газом населення району, покращення телефонного зв’язку, комунального господарства.

Відповідно до затвердженого графіку проводяться прийоми громадян з особистих питань керівництвом райдержадміністрації. Всього за 9 місяців 2018 року проведено 58 прийомів громадян (9 міс. 2017р. – 40), на яких побувало 177 громадяни (з урахуванням 17 кол.) (9 міс. 2017р –111 (з урахуванням 12 кол.) та розглянуто 104 питання (9 міс. 2017р. – 78). Основні питання, з якими звертаються на особистий прийом громадяни: забезпечення лікарськими препаратами громадян, які не мають статусу постраждалого внаслідок аварії ЧАЕС; соціального захисту; транспортного сполучення та перевезення; приватизація земельних ділянок та земельні конфлікти між сусідами; ремонт будинку; діяльність закладів освіти та впровадження ідеї по оптимізації шкіл району; щодо відновлення стадіону «Горинь»; теплопостачання навчальних закладів та ДНЗ; надання матеріальної допомоги на лікування чи придбання дорого вартісних препаратів; виплата заробітної плати обслуговуючому персоналу дошкільних та навчальних закладів району; виплата заборгованості по матеріальній допомозі медичним працівникам та інших надбавок; ремонт доріг між населеними пунктами; забезпечення житлом; ремонт доріг, протезування зубів на пільговій основі.

Слід відмітити, що враховуючи численні звернення громадян та спортивної громадськості до райдержадміністрації впродовж 2005-2017 років в минулому році розпочато, а в поточному - продовжується будівництво спортивно-оздоровчого комплексу на стадіоні «Горинь» в м.Дубровиця. Заплановано в поточному році освоїти 16,812 млн. грн. Також, враховуючи звернення громадян району, визначено дороги, які потребуютьпершочергового ремонту. Протягом 2018 року заплановано провести ремонт доріг місцевого значення загального користування на суму 12 млн.грн., який поступово і здійснюється.

Крім того, беручи до уваги звернення батьків та дирекції Дубровицького НВК «Ліцей-школа» вже проведено ремонт даху, проводиться утеплення фасаду та заміна вікон (всього на суму 5 млн.грн.)

Відповідно заяв та керівних документів, проводиться робота з багатодітними родинами по оформленню документів на присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Так, 19 липня голова райдержадміністрації спільно з головою районної ради вручили такі відзнаки трьом жителькам району.

Враховуючи те, що не всі бажаючі протягом 2018 року мали можливість оздоровити дітей, з делегацією Дубровицького району, по домовленості, до Республіки Польща з 9 по 17 вересня 2018 року на відпочинок їздили 28 дітей з району. Це були діти учасників АТО, переможці олімпіад та конкурсів МАН. Діти відпочивали у місті Полчин Здруй в сучасному оздоровчо-санаторному закладі.

Беручи до уваги пропозиції небайдужих жителів району, райдержадміністрацією було ініційовано та організовано збір гуманітарної допомоги для дітей, які проживають в населених пунктах біля лінії зіткнення операції Об’єднаних сил Луганської та Донецької областей (близько трьох тон). Доставили гуманітарну допомогу 23-26 вересня 2018 року делегація з Дубровицького району на чолі із головою райдержадміністрації. В ході поїздки на Схід України заключено двосторонню Угоду про співпрацю голови Дубровицької РДА та Станично-Луганської РДА.

Позитивним моментом є те, що чотири сім'ї Дубровицького району за відповідними заявами одними з перших отримали «пакунки малюка» та можливість скористатися бейбі-боксами.

Також, впродовж 9 місяців 2018 року керівництвом райдержадміністрації проведено 48 виїзних прийомів (9 міс. 2017р. – 39), на яких прийнято 152 громадяни (з урахуванням 30 кол.) (9 міс. 2017р. – 102 (з урахуванням 12 кол.)) та розглянуто 103 питання (9 міс. 2017р. – 60). В основному це питання: ремонт доріг, оформлення субсидій та соціальних виплат; заборгованість по виплаті заробітної плати; врегулювання тарифів за проїзд та безкоштовний проїзд пільгових категорій громадян в маршрутних таксі, земельні конфлікти між сусідами, щодо проведення оптимізації мережі навчальних закладів району, забезпечення скрапленим газом жителів району.

Особливу увагу в райдержадміністрації приділяють розгляду звернень від родин військовослужбовців, які приймали або приймають участь у проведенні операції Об’єднаних сил на сході України, від самих військовослужбовців, які поранені, чи знаходяться на реабілітації, чи є демобілізованими, членів сімей загиблих військовослужбовців. Всі питання, порушені в зверненнях від такої категорії громадян, вирішуються в найкоротші терміни. Відповідно до Програми соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей на 2017-2020 роки райдержадміністрацією за 9 місяців 2018 року було виділено матеріальної допомоги на суму 60 000,00 грн. (допомогу згідно з поданими заявами отримали 20 громадян).

З метою вшанування пам’яті та, враховуючи звернення окремих громадян, в березні 2018 року відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому в зоні АТО Юрію Колеснику в державному професійно-технічному навчальному закладі «Дубровицький професійний ліцей», де навчався в свій час загиблий. А 22 липня 2018 року - урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому воїну АТО Федору Пляшку, яку було встановлено на фасаді будинку в якому проживав боєць разом із своєю сім’єю.

Узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян щокварталу оприлюднюються через засоби масової інформації та розміщуються на веб-сайті Дубровицької районної державної адміністрації.

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації О.Лисак

 

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!