1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2013-2014 рр.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2013-2014 рр.

Написав admin
//
30 вересня 2013
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Субсидія для відшкодування витрат

на оплату житлово-комунальних послуг

на опалювальний період 2013-2014 рр.

 

Субсидії призначаються у разі, якщо розмір плати сім'ї за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання з урахуванням пільг, які надаються відповідно до чинного законо­давства, перевищує 15 або 10 відсотків середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

При цьому норма володіння чи користування загальною площею житла та нормативи користування комунальними послугами встановлюються виходячи з 21 квадратного ме­тра на наймача і кожного зареєстрованого у житловому приміщенні (будинку) та додатково 10,5 квадратних метра на всіх тут зареєстрованих, а для громадян, які проживають в одно­кімнатній квартирі, - на загальну площу незалежно від розміру квартири.

Якщо у приміщенні зареєстровані і проживають тільки пенсіонери та інші непрацездат­ні громадяни, або якщо у складі зареєстрованих є неповнолітні діти, інваліди першої та другої групи і середньомісячний сукупний доход на одного зареєстрованого у житловому приміщенні (будинку) не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах норм користу­вання становить 10 відсотків їх середньомісячного сукупного доходу.

Усі інші сім'ї за умови призначення житлової субсидії сплачують за житлово-комунальні послуги 15 відсотків сукупного доходу.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг признача­ється на шість місяців, а на оплату природного газу, що споживається на індивідуальне опалення, - на опалювальний період, починаючи з місяця звернення за її призначенням.

Необхідні документи для призначення субсидії на ЖКП:

З метою подальшого спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкоду­вання витрат на оплату житлово-комунальних послуг тепер для призначення житлової суб­сидії громадяни надають такі документи:

1) заява встановленої форми;

2) декларація про доходи та майновий стан осіб, зареєстрованих в житловому примі­щенні, за попередні 6 місяців;

3) довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні, за попе­редні 6 місяців перед місяцем звернення;

4) довідка про розмір земельної ділянки та наявність земельного паю.

Під час звернення до органу праці та соціального захисту населення при собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний номер.

УВАГА! При зміні тарифів на житлово-комунальні послуги розмір субсидії переглядається.

Перерахунок субсидії у межах установленого терміну її призначення без звернень громадян проводиться у разі:

-зміни цін і тарифів на послуги, на оплату яких призначено субсидію;

-встановлення Кабінетом Міністрів України нового розміру витрат громадян на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;

В інших випадках, перерахунок субсидії в межах установленого терміну її призначення проводиться за особистим зверненням громадян.

 

Управління соціального

захисту населення

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!