1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
» » ОЗДОРОВЛЕННЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

ОЗДОРОВЛЕННЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

Написав upszn
//
16 серпня 2018
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.
Держава гарантує учасникам бойових дій та інвалідам війни в АТО право на безплатне  санаторно-курортне лікування,  яке закріплено у статті 4  Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні»; статтями 12-16 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; пунктом 3 статті 11 Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України, а саме:

-        від 31 березня 2015 року №200 – для одержання путівки особа повинна перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

-        від 01 березня 2017 року №110 – дана путівка забезпечується за рахунок коштів державного бюджету.  Санаторно-курортне лікування учасників бойових дій здійснюється в межах бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції».

Щоб стати на облік  необхідно подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/0, копію посвідчення  учасника бойових дій або інваліда, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань в районах проведення АТО.

У березні 2017 року були затверджені зміни в системі забезпечення санаторно-курортними путівками учасників бойових дій та інвалідів війни.

Відповідно до Постанови КМУ №110 від 01 березня 2017 року учасники АТО отримали право вибирати заклад санаторно-курортного лікування самостійно. Якщо обраний санаторно-курортний заклад відповідає вимогам, встановленим постановою та готовий прийняти учасника АТО, то між органом соціального захисту, особою та адміністрацією санаторію укладається  тристоронній договір про отримання путівки для надання лікування.

Дізнатись про санаторії до яких надаються путівки можна звернувшись до управління соціального захисту населення Дубровицької райдержадміністрації , де ознайомляться з переліком санаторно-курортних закладів, можливостей лікування, умовами проживання, харчування та вартістю путівки.

Гранична вартість путівки, на яку можуть розраховувати учасники АТО при виборі санаторію, визначається щороку Міністерством соціальної політики та Міністерством фінансів. За попередніми розрахунками  гранична вартість путівки для учасника АТО у 2018 році становить 8186,00 грн. на одну особу.

Термін перебування в санаторії  складає 18 днів. У базову вартість путівки, яку покриває держава входить перелік послуг, визначений наказом Мінсоцполітики.

В путівку включене проживання, триразове харчування, лікувально-діагностичні  процедури. За бажанням особи можуть бути надані додаткові послуги за умови додаткової оплати послуг за рахунок власних коштів.

Після закінчення санаторно-курортного лікування, при виписці із санаторію потрібно отримати талон від путівки. Цей документ передається органу соціального захисту населення і є підтвердженням отримання послуг, що є необхідним для проведення розрахунку з санаторієм.

За більш детальною інформацією бажаючі пройти санаторно-курортне лікування можуть звернутися до управління соціального захисту населення за адресою:

м. Дубровиця, вул.. Воробинська,14 а, каб.№8.

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!