1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Рівненщина COVID-19: важливе станом на 3 червня

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 3 червня

03 червня 2020
//
За попередню добу виявлено 47 нових інфікованих на COVID-19. Станом на ранок 3 червня на Рівненщині зареєстровано ще 15 нових випадків захворювання на коронавірус. 
Архів новин Авторизація
«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
» » » ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ головного спеціаліста по комп’ютерному забезпеченню апарату Дубровицької райдержадміністрації

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ головного спеціаліста по комп’ютерному забезпеченню апарату Дубровицької райдержадміністрації

Написав admin
//
31 березня 2017
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Керівник апарату райдержадміністрації

___________________ О.Лисак

30.06. 2016 року

 

 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

головного спеціаліста по комп’ютерному забезпеченню

апарату Дубровицької райдержадміністрації

Загальні положення

Головний спеціаліст по комп’ютерному забезпеченню апарату райдержадміністрації (далі – головний спеціаліст) є штатною одиницею апарату районної державної адміністрації, що утворюється головою районної державної адміністрації для впровадження новітніх інформаційних технологій, розвитку інфраструктури комп’ютеризації, технічного захисту інформації, організації впровадження комплексів програмного забезпечення та баз даних в районній державній адміністрації. Головний спеціаліст, призначається на посаду та звільняється з посади головою райдержадміністрації у встановленому законодавством порядку, підпорядкований керівнику апарату районної державної адміністрації.

 

У своїй роботі головний спеціаліст керується цією посадовою інструкцією, а також:

Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями голови районної державної адміністрації, Регламентом райдержадміністрації правилами внутрішнього трудового розпорядку, інструкцією з діловодства в райдержадміністрації, положенням про захист персональних даних в райдержадміністрації, положенням про апарат райдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

Наявність вищої освіти ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою.

Повинен знати:

Конституцію України, акти законодавства, нормативні документи, що стосуються технічного захисту інформації, інформаційних технологій, організації впровадження комплексів програмного забезпечення та баз даних, порядок складання встановленої звітності, основи організації праці та управління, трудове законодавство, правила ділового етикету, правила та норми охорони праці та протипожежного захисту, працювати на комп’ютері на рівні професійного користувача з використанням різноманітних програм, засобів та інформаційних технологій.

 

 

Завдання та обов’язки

Організовує в установленому порядку збір, прийом-передачу та первинну обробки інформації у електронному форматі, необхідну для забезпечення діяльності апарату районної державної адміністрації;

Створює нові інформаційні ресурси та впорядковує доступ до них.

Забезпечує охорону державної таємниці, конфіденційної інформації, що є власністю держави та разом з відділом мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації вирішує питання створення інфраструктури технічного захисту інформації в райдержадміністрації, забезпечує її функціонування та розвиток.

Готує проекти розпоряджень голови районної державної адміністрації з питань, що належать до його компетенції.

Підтримує у належному стані функціонування парку комп`ютерної техніки, мережевого та периферійного обладнання, програмного забезпечення районної державної адміністрації, встановлює, налагоджує нову техніку, включаючи прокладення локальних мереж, проводить навчання персоналу принципам роботи з новою технікою.

Виконує обов`язки єдиного представника Замовника - районної державної адміністрації з питань придбання, встановлення та супроводження у процесі експлуатації комп`ютерної й мережевої техніки, периферійного обладнання, програмного забезпечення в районній державній адміністрації.

Забезпечує програмно-технічний супровід веб-сайту районної державної адміністрації у мережі Інтернет, відеоконференцій, відеонарад, що проводяться облдержадміністрацією та керівництвом райдержадміністрації.

Організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови обласної та районної державних адміністрацій у сфері інформаційної діяльності.

Надає методичну і практичну допомогу іншим структурним підроз­ділам районної державної адміністрації з питань, що належать до його компетенції.

Забезпечує впровадження комп`ютеризованих інформаційних систем та мереж, прикладних програм, баз і банків даних на основі сучасних інформаційних технологій.

Не допускає випадків відпрацювання інформації з обмеженим доступом та документів на неатестованих автоматизованих системах.

Бере участь у підготовці матеріалів, забезпечує оприлюднення та інформаційне наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації.

Розробляє та здійснює заходи, спрямовані на розвиток інформаційної інфраструктури райдержадміністрації.

Розглядає звернення громадян, підприємств, установ та організацій, що належать до його компетенції.

Здійснює інші передбачені законом повноваження.

 

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст має право:

Одержувати в установленому порядку від інших структурних під­розділів райдержадміністрації, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, та їх посадових осіб інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

Залучати до виконання окремих робіт, участі у вивченні окремих питань спеціалістів, фахівців інших структурних підрозділів райдержадмі­ністрації, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівни­ками).

Вносити на розгляд керівництва районної державної адміністрації проекти розпоряджень, планів, заходів, доповідні записки та інформацію з питань, що належать до його компетенції.

Брати участь, як представник районної державної адміністрації, в підготовці договорів щодо придбання засобів обчислювальної техніки, розробки проектів створення інформаційних систем, взаємообміну інформацією з використанням комп`ютерних телекомунікаційних мереж передачі даних і організовувати роботу по їх реалізації.

Формувати замовлення, опрацьовувати контракти на здійснення необхідних для виконання завдань, закупок програмно-технічних засобів і розхідних матеріалів.

Користуватися в установленому порядку інформаційними базами органів виконавчої влади, системами зв’язку і комунікацій, мережами Інтернет, спеціального зв’язку та іншими технічними засобами.

Скликати в установленому порядку наради, проводити семінари та конференції з питань, що належать до його компетенції.

 

Відповідальність:

Головний спеціаліст персонально відповідає за виконання покладених на нього завдань. Головний спеціаліст може виконувати й інші обов’язки, покладені на нього розпорядчими актами голови та керівника апарату райдержадміністрації.

У разі відсутності головного спеціаліста (хвороба, відпустка, відрядження тощо) його обов’язки виконує інший державний службовець за визначенням керівника апарату.

Взаємовідносини (зв’язки) за посадою:

Для виконання власних повноважень та завдань, головний спеціаліст взаємодіє з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами виконавчої влади, правоохоронними органами, підприємствами, установами організаціями незалежно від форм власності, Інтернет-провайдерами, інформаційними системами, аудіовізуальними засобами масової інформації.

 

Із інструкцією ознайомлений:

 

___________ __________ _________________

(дата) (підпис) (прізвище, ініціали)

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!