1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » » Податківці відповідають на запитання

Податківці відповідають на запитання

Написав press
//
22 серпня 2013
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.
<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

 

           Нещодавно,  начальник відділу  доходів і зборів з фізичних осіб Дубровицької  об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Рівненській області  Микола Миколайович  Адамчук відповів на запитання платників, які надійшли під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання оподаткування фізичних осіб».

Наведемо деякі запитання та відповіді на них.

           1. Які витрати включаються до витрат фізичної особи-підприємця, який не є платником єдиного податку?

           До переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів фізичною особою-підприємцем, який не є платником єдиного податку, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III «Податок на прибуток підприємств» Податкового кодексу України (п.177.4 ст.177 ПКУ).

          2. У який термін податковий агент повинен перерахувати до бюджету суму податку на доходи фізичних осіб, якщо оподатковуваний дохід платнику податків нараховано, але не виплачено?

          Якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується платнику податку, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені Податковим кодексом України для місячного податкового періоду, тобто не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу (пп.168.1.5 п.168.1 ст.168 ПКУ).

           3.Чи розповсюджуються нові вимоги щодо застосування РРО з контрольною стрічкою в електронній формі на приватних підприємців?

           Нові вимоги розповсюджуються на всіх суб’єктів господарювання, які використовують РРО та відповідають критеріям пункту 7 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» незалежно від того, чи це юридична особа, чи приватний підприємець. На платників єдиного податку нові вимоги не розповсюджуються, оскільки вони не зобов’язані використовувати реєстратори розрахункових операцій.

           4.Чи мають право батьки на застосування податкової соціальної пільги, якщо протягом звітного року дитині або дитині – інваліду виповнилося 18 років?

            Платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 100 відсотків суми пільги (у 2013 році – 573,5 грн.) та у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги (у 2013 році – 860,25 грн) на дитину – інваліда. При цьому, податкова соціальна пільга надається до кінця року, в якому дитина досягає 18 років.

           6. Яким чином оподатковується податком на доходи фізичних осіб дохід від надання в оренду рухомого майна фізичної особи юридичній особі?

Юридична особа (фізична особа – підприємець) – орендар при виплаті доходу фізичній особі – орендодавцю зобов’язана нарахувати, утримати та сплатити до бюджету податок на доходи фізичних осіб за ставкою 15 % та/або 17% та відобразити дану виплату у податковому розрахунку за ф. № 1-ДФ за ознакою доходу «102».

           7.Хто є відповідальним за сплату (перерахування) податку на доходи фізичних осіб при отриманні спадщини?

Відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину. Дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню, і зазначається в річній податковій декларації, крім спадкоємців-нерезидентів, які зобов’язані сплатити податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини та спадкоємців, які отримали у спадщину об’єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, а також іншими спадкоємцями - резидентами, які сплатили податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини.

         8.Який порядок та терміни проведення документальної перевірки платника податків ФОП за його заявою?

           На підставі поданої заяви платника податків про проведення перевірки після прийняття рішення керівника органу ДПС, яке оформлюється наказом, проводиться документальна позапланова перевірка.

          Тривалість такої перевірки, для фізичних осіб - підприємців, які не мають найманих працівників, за наявності умов, визначених в абз. третьому - восьмому п.82.2 ст.82 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), не повинна перевищувати - 3 робочі дні, для інших платників податків - 10 робочих днів. Продовження строків проведення перевірок, визначених у статті 78 ПКУ, можливе за рішенням керівника органу ДПС, щодо суб’єктів малого підприємництва – не більше як на 2 робочі дні, інших платників податків не більш як на 5 робочих днів.

Документальна позапланова перевірка з підстав, визначених у пп.78.1.7 п.78.1 ст.78 ПКУ, для фізичних осіб - підприємців, які не мають найманих працівників, проводиться у строк, визначений абз. першим п.82.2 ст.82 ПКУ, за наявності за два останні календарні роки одночасно таких умов:

-платником податку подано податкову декларацію про відсутність доходів від провадження господарської діяльності;

- платник податку не зареєстрований як платник податку на додану вартість;

- в органах податкової служби відсутня податкова інформація щодо:

                 використання платником податку найманої праці фізичних осіб;

                 відкритих платником податку рахунків у банках та інших фінансових установах.

 

 

 

Дубровицька         ОДПІ

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!