ok
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Меню
Структура

Голова
Заступник
Апарат
Структурні підрозділи
Комунальні підприємства

Новини

Новини РДА
В області
В Україні
Новини звідусіль
Події
Додати новину

Регламентуючі документи

Основні завдання РДА
Інструкція з діловодства
Плани роботи РДА
Програми соц.-економ. розвитку району

Розпорядження голови

зареєстровані в органах юстиції
2020 рік
1992-2019 роки

Відомості про район

Історія району
Символіка району
Карта району
Населення району
Розклади руху транспорту

Доступ до публ. інф.

Нормативно-правові акти
Публічна інформація
Система обліку публічної інформації
Форма запиту на отримання публічної інформації
Звіти по результатах розгляду запитів на публічну інформацію
Інструкція щодо процедури надання запиту
Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності
Список посадових осіб, які організовують доступ до публічної інформації
Електронне звернення
Відкриті данні

Інформація

Звіти голови РДА
Звернення громадян
Адмінпослуги
Громадська рада
Держслужба
Вакансії
Антикорупційні заходи
Регуляторна діяльність
Очищення влади
Реєстр міст. умов та обмежень
Доступність об’єктів
Детальні плани територій
Плани зонування територій

Органи місц.самовряд.

Районна рада
Міська рада
Сільські ради
Генплан
Інформації територіальних громад

Служби інформують

Міндоходів
Військомат
Контрактна служба
Санепідслужба
Служба цивіл.захисту
Служба зайнятості
Фонд держмайна
Держземагентство
Служба соцзахисту
Колективні договори
Поліція
Юстиція
Казначейство
ФСС ТВП
Управління статистики
Державна прикордонна служба
Сектор державної реєстрації
Відділ освіти
Відділ культури

Місцеві сайти

Місцеві сайти

Інвестуй

Інвестуй

До відома

До відома

Громадська рада

Громадська рада
Громадські обговорення

Соц.-екон. стан. району

Соціально-економічне становище району

Проекти

ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ ЗА УКРАЇНУ ДУБРОВИЧЧАНАМ-ВОЇНАМ АТО

Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин
Січень 2021 (30)
Грудень 2020 (36)
Листопад 2020 (57)
Жовтень 2020 (75)
Вересень 2020 (34)
Серпень 2020 (90)
banner125x125Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125


banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

» » » керівник апарату Дубровицької РДА

27-07-2015, 14:47
керівник апарату Дубровицької РДА
Рейтинг:

Керівник апарату Дубровицької районної державної адміністрації

ЛИСАК Олександр Ярославович

 

 

Біографічна довідка

керівника апарату Дубровицької районної державної адміністрації

Лисака Олександра Ярославовича

 

 
 Народився 14 травня 1972 року в селі Берестя Дубровицького району Рівненської області. З 1979 року розпочав навчатися в Берестівській середній школі, а з 1983 року продовжив навчання в Дубровицькій середній школі №1 Дубровицького району Рівненської області. Після закінчення середньої школи, у 1989 році, вступив на навчання до Київського технологічного інституту харчової промисловості на механічний факультет, який закінчив у 1994 році, здобувши кваліфікацію інженера-механіка.

З листопада 1994 по грудень 1995 року проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.

У березні 1996 року був призначений на посаду завідуючого відділом з питань оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи, а зрештою начальником відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області.

У березні 2005 року призначений заступником голови, а з серпня 2005 року керівником апарату Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області.

Одружений, виховує сина.

 

Функціональні повноваження

керівника апарату райдержадміністрації

Лисака Олександра Ярославовича

 

Очолює і організовує роботу апарату райдержадміністрації, виконання покладених на апарат завдань із правового, кадрового, організаційного, матеріально-технічного та іншого забезпечення діяльності райдержадміністрації.

Забезпечує підготовку аналітичних, інформаційних та інших матеріалів з питань, що належать до компетенції апарату, систематичний контроль за виконанням актів законодавства та розпоряджень голови районної державної адміністрації.

Інформує голову районної державної адміністрації про стан виконання документів та роботи з реагування на запити і звернення громадян, народних депутатів України, депутатів місцевих рад структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.

Координує роботу структурних підрозділів і посадових осіб апарату, забезпечує виконання доручень голови райдержадміністрації, контроль за реалізацією яких покладається на апарат або його структурні підрозділи.

Забезпечує взаємодію структурних підрозділів апарату із структурними підрозділами райдержадміністрації, виконавчим апаратом районної ради, органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування.

Вносить голові райдержадміністрації пропозиції з питань структури та штатного розпису апарату, чисельності, фонду оплати праці і видатків на утримання структурних підрозділів райдержадміністрації.

Затверджує в установленому порядку положення про структурні підрозділи та посадові інструкції працівників апарату, якщо інше не передбачено актами законодавства.

Готує пропозиції щодо розподілу функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації.

Контролює дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку (режиму роботи) в апараті райдержадміністрації та структурних підрозділах підрозділах райдержадміністрації, що не є юридичними особами публічного права.

Організовує підготовку регламенту районної державної адміністрації та правил внутрішнього трудового розпорядку, проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, інших документів з питань, віднесених до компетенції апарату.

Візує всі проекти розпоряджень, підписує додатки до них і подає на розгляд голові райдержадміністрації.

Відповідає за стан діловодства в апараті райдержадміністрації.

Організовує своєчасне доведення розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації до відповідних органів, посадових осіб, населення.

За дорученням голови райдержадміністрації утворює робочі групи та комісії із залученням спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації для вивчення питань і підготовки пропозицій з проблем, які підлягають розгляду при голові райдержадміністрації.

На підставі пропозицій заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечує складання проектів планів роботи та інших заходів райдержадміністрації.

Забезпечує інформування голови райдержадміністрації про діяльність органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування.

Організовує контроль над здійсненням виконавчими органами міської і сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Здійснює в установленому порядку призначення на посади, звільнення з посад керівників та працівників структурних підрозділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, що не є юридичними особами публічного права, розглядає питання їх заохочення та притягнення до відповідальності.

Затверджує графік відпусток працівникам структурних підрозділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, що не є юридичними особами публічного права, надає їм відпустки, приймає рішення щодо їх відрядження.

За дорученням голови райдержадміністрації забезпечує підготовку у встановленому порядку документів щодо погодження призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, подання про притягнення до відповідальності цих керівників у разі порушення ними актів законодавства.

Забезпечує контроль за станом виконання Закону України «Про державну службу», інших актів законодавства з цих питань у структурних підрозділах райдержадміністрації.

Забезпечує реалізацію заходів щодо добору, підготовки, перепідготовки кадрів апарату райдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрації, підвищення їх кваліфікації.

Забезпечує дотримання законодавства щодо розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації, контролює стан цієї роботи в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в організаціях і установах.

Організовує експертизу клопотань і забезпечує підготовку проектів рішень та подань про нагородження державними нагородами, відзнаками та почесними званнями України, голів обласної та районної держадміністрацій.

За дорученням голови забезпечує організацію дотримання законодавства з питань державної таємниці та контролю за його виконанням.

Сприяє реалізації визначених законодавством заходів, спрямованих на забезпечення підготовки та проведення в районі виборів Президента України, депутатів рад усіх рівнів, референдумів.

Спрямовує, координує та контролює роботу щодо організаційної підтримки, забезпечення взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій стосовно створення та ведення Державного реєстру виборців, виконання рішень розпорядника Державного реєстру виборців.

Організовує господарське, матеріально-технічне забезпечення діяльності райдержадміністрації, ведення бухгалтерського обліку і звітності, вносить пропозиції щодо використання коштів у межах затвердженого кошторису витрат на утримання апарату.

Організовує роботу щодо доступу до публічної інформації та захисту персональних даних в апараті райдержадміністрації.

Забезпечує та організовує у межах повноважень висвітлення діяльності райдержадміністрації на її офіційному сайті та у засобах масової інформації.

Забезпечує реалізацію державної політики у галузі архівної справи та діловодства на території району.

Здійснює інші повноваження, покладені на апарат райдержадміністрації актами законодавства та положенням про апарат райдержадміністрації.

З питань, віднесених до повноважень керівника апарату, та відповідно до законодавства видає накази.

Уразі відсутності керівника апарату райдержадміністрації його обов’язки виконує заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації.

 

Виконуючи функціональні повноваження, керівник апарату райдержадміністрації:

 

1. Здійснює керівництво:

Архівним відділом райдержадміністрації

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

Відділом документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації

Відділом організаційно-кадрової роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації (в частині організаційно-кадрової роботи)

Відділом фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації

Головним спеціалістом по комп’ютерному забезпеченню апарату райдержадміністрації.

 

2. Координує діяльність з:

Відділом мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації (в частині режимно-секретної роботи)

Головним спеціалістом з юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації

Комунальною установою «Трудовий архів Дубровицького району».

 

3. Організовує роботу:

Атестаційної комісії райдержадміністрації

Експертної комісії апарату райдержадміністрації

Експертної комісії з питань оцінки матеріальних носіїв секретної та конфіденційної інформації

Комісії для проведення експертних випробувань комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців"

Комісії з перегляду нормативно-правових актів Дубровицької районної державної адміністрації

Комісії з питань роботи із службовою інформацією районної державної адміністрації

Комісії по визначенню контрольованої зони та проведення спеціального обстеження і категоріювання приміщень інформаційної діяльності райдержадміністрації

Конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби

Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Постійно діючої комісії з визначення непридатності матеріальних цінностей і встановлення неможливості проведення відновлювального ремонту необоротних активів та запасів, що перебувають на балансі райдержадміністрації

Постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації.

 

4. За дорученням голови райдержадміністрації забезпечує взаємодію з:

Дубровицькою районною радою (з питань, що вносяться на розгляд сесії районної ради, та узгоджує проекти відповідних рішень).все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Переглядів: 3 768
Коментарів: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Інщі новини по темі:


Сьогодні, 05:02
З Днем Соборності України!
Рейтинг:
Категорія: Новини РДА

З Днем Соборності України!


 🇺🇦Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. 


Урочистий Акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі. Щиро вітаємо вас із цим днем! Бажаємо здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання нашої Батьківщини


З Днем Соборності України!

Переглядів: 1
Коментарів: 0
Переглядів: 117
Коментарів: 0
Переглядів: 13
Коментарів: 0
12-01-2021, 09:01
На Рівненщину насуваються морози
Рейтинг:
Категорія: Новини РДА
Переглядів: 112
Коментарів: 0
10-01-2021, 11:46
Трагічна звістка про втрату бійця
Рейтинг:
Категорія: Новини РДА

Трагічна звістка про втрату бійця

 

Переглядів: 164
Коментарів: 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 218