1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Рівненщина COVID-19: важливе станом на 3 квітня

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 3 квітня

03 квітня 2020
//
У Рівненській області, станом на ранок 3 квітня, зафіксовано 2 нових випадки на COVID-19. Це житель  Рівного та  мешканка Здолбунівського району, які контактували із вже попередньо діагностованими хворими.   
Архів новин Авторизація
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
» » » заступник голови Дубровицької РДА

заступник голови Дубровицької РДА

Написав admin
//
27 липня 2015
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Заступник голови Дубровицької районної державної адміністрації

ВАЩИШИН Павло Єремійович

 

Біографічна довідка

заступника голови Дубровицької районної державної адміністрації

Ващишина Павла Єремійовича

 

 

Народився 11 липня 1960 року в селі Червоне Дубровицького району Рівненської області. З 1967 року навчався у Мочулищенській восьмирічній школі Дубровицького району, після закінчення якої, у 1975 році, вступив на навчання до Рівненського сільськогосподарського технікуму. В 1978 році, після закінчення технікуму, був направлений на роботу в с. Бронне Березнівського районну Рівненської області де працював на посаді бухгалтера колгоспу ім. Дзержинського.

З 1979 по 1981 рік проходив строкову військову службу в Збройних силах СРСР. Після демобілізації працював бухгалтером Дубровицького об’єднання «Райсільгоспхімія».

В 1981 році вступив на економічний факультет Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту, який успішно закінчив у 1986 році здобувши кваліфікацію економіст-організатор сільськогосподарського виробництва. Після закінчення інституту за направленням працював старшим економістом колгоспу ім.XXIV партз’їзду в с. Нивецьк Дубровицького району Рівненської області.

З грудня 1988 по вересень 1998 року голова правління колгоспу «Перемога» с. Людинь Дубровицького району Рівненської області.

У вересні 1998 року призначений на посаду начальника управління економіки Дубровицької районної державної адміністрації, а в лютому 2000 року - заступником голови Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області.

Одружений. Має двох синів.

 

Функціональні повноваження

заступника голови райдержадміністрації

Ващишина Павла Єремійовича

 

Організовує роботу із здійснення в районі державної політики щодо розвитку економіки, прискорення економічних реформ, приватизації, демонополізації, розвитку підприємницької активності у виробничій сфері, здійснення державної регуляторної політики.

Забезпечує розроблення проектів програм соціально-економічного розвитку району, ефективне використання природних і трудових ресурсів, подання відповідним органам пропозицій до проектів державних цільових програм, довгострокових прогнозів та проектів індикативних планів розвитку відповідних галузей народного господарства, їх фінансово-економічного забезпечення.

Сприяє залученню на договірних засадах підприємств, установ, організацій до участі в розвитку та створенні нових потужностей для випуску необхідної для населення продукції, створенню спільних підприємств, заснованих на базі об’єднання майна різних форм власності, в тому числі підприємств з іноземними інвестиціями. Вживає заходи до організації виробництва товарів народного споживання в підвідомчій сфері.

Готує пропозиції про доцільність розміщення на території району нових підприємств та інших об’єктів, незалежно від форм власності, створення спеціальних (вільних) економічних зон, зміну статусу і території цих зон.

Вносить в установленому порядку до відповідних органів пропозиції щодо залучення іноземних інвестицій до розвитку економіки району.

Готує та реалізовує заходи, зустрічі, пропозиції щодо поліпшення інвестиційного клімату та формування інвестиційних переваг району.

Організовує роботу щодо складання проектів місцевого бюджету.

Забезпечує, в межах своїх повноважень, реалізацію державної цінової політики, виконання місцевого бюджету, захист економічних прав і законних інтересів суб’єктів господарювання.

Координує роботу державних підприємств, комунальних підприємств, переданих до сфери управління районної державної адміністрації.

Готує пропозиції до програм приватизації загальнодержавного майна та майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.

Забезпечує та контролює підготовку і реалізацію програм (заходів) щодо корпоратизації та приватизації промислових підприємств державної та комунальної форм власності.

Організує роботу щодо здійснення в районі державної політики у сфері промисловості та розвитку інфраструктури.

Забезпечує та контролює підготовку і реалізацію програм (заходів) щодо реформування структури промислового виробництва.

Розробляє та здійснює заходи щодо зростання експортного потенціалу промисловості, стимулювання власного виробництва продукції.

Забезпечує та контролює підготовку і реалізацію програм (заходів) з енергоефективності.

Координує проведення робіт щодо електрифікації сільських населених пунктів району.

У межах своїх повноважень забезпечує здійснення заходів щодо виробництва електроенергії, підвищення надійності електропостачання, формування економічно-обґрунтованих тарифів на енергоносії.

Організовує та контролює роботу паливно-енергетичного комплексу щодо забезпечення об’єктів соціально-культурного призначення та населення паливом, електроенергією, газом та іншими енергоносіями.

Сприяє впровадженню технологій з використання місцевих альтернативних видів палива.

Організовує роботу щодо здійснення в районі державної політики у сфері транспорту та зв’язку.

Координує роботу підприємств транспорту та зв’язку з питань забезпечення потреб у перевезенні залізничним, автомобільним транспортом і послугах зв’язку.

Організує роботу щодо здійснення в районі державної політики у сфері внутрішніх товарних ринків.

Реалізує державну політику, спрямовану на розвиток роздрібної та оптової торгівлі, а також торговельно-виробничої сфери (громадське харчування), побутового обслуговування населення.

Здійснює контроль за організацією і якістю обслуговування населення підприємствами торгівлі, громадського харчування і побуту незалежно від форми власності.

Сприяє залученню у порядку, визначеному законодавством, підприємств, установ та організацій до участі в розвитку побутового та торгівельного обслуговування населення.

Сприяє зовнішньоекономічним зв’язкам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, розвитку експортної бази і збільшенню виробництва продукції (робіт, послуг), прикордонної торгівлі.

Організує роботу із здійснення в районі державної політики щодо міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, розвитку зовнішньоекономічних зв’язків.

Забезпечує виконання на території району зобов’язань згідно з міжнародними договорами України. Сприяє розвитку міжнародного співробітництва у галузі економіки, укладенню в установленому законодавством порядку договорів з іноземними партнерами на придбання продукції, виконання робіт або надання послуг за рахунок наявних коштів чи на іншій основі.

Реалізує державну політику у сфері надання адміністративних послуг.

Контролює рейтингові показники роботи районної державної адміністрації, на основі яких проводиться оцінювання результатів діяльності райдержадміністрацій обласною державною адміністрацією.

Реалізує державну політику у галузі торгівлі, споживчого ринку, зайнятості – створення робочих місць.

Забезпечує комплексну реалізацію в районі державної політики у сфері праці та зайнятості населення.

Контролює розроблення та виконання перспективних та поточних програм зайнятості населення та заходів щодо соціальної захищеності різних груп населення від безробіття.

Забезпечує розроблення і здійснення заходів щодо реалізації державної політики сприяння зайнятості населення на рівні району, реалізації державних гарантій у сфері праці.

Координує визначення для підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності квоти робочих місць для працевлаштування інвалідів, інших категорій осіб, які згідно із законодавством потребують соціального захисту.

Забезпечує реалізацію державної політики щодо розвитку малого бізнесу.

Сприяє впровадженню нових екологічно безпечних технологій, вирішенню науково-технічних проблем, що мають першочергове значення для підвищення ефективності та конкурентоспроможності продукції.

Організовує роботу щодо реалізації в районі державної політики у сферах розвитку агропромислового комплексу в цілому та його окремих галузей, використання земельних ресурсів, їх захисту та відтворення, розвитку регіонального товарного ринку сільськогосподарської продукції, лісового та водного господарства, зовнішньо економічної діяльності щодо ринку товарів і послуг агропромислового походження, бере участь у формуванні та реалізації соціальної політики у сільській місцевості.

Забезпечує впровадження нових сучасних механізмів інвестування у сільське господарство, схем забезпечення високопродуктивною технікою, насінням, агротехнологіями.

Розробляє та реалізовує програми щодо формування інфраструктури збуту та переробки сільгоспсировини.

Координує діяльність відповідних органів щодо розвитку різних форм господарювання, перебудови виробничих відносин на селі, виконання програм продовольчого забезпечення населення.

Разом з відповідними управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації організує роботу щодо:

реалізації цільових комплексних програм розвитку агропромислового комплексу, спрямованих на зростання зайнятості сільського населення у сільськогосподарських підприємствах різних організаційно-правових форм та особистих підсобних господарствах за рахунок нарощування виробництва сільськогосподарської продукції, її первинної переробки і збереження, розвитку мережі малого сільськогосподарського підприємництва, аграрного ринку;

забезпечення державних продовольчих ресурсів зерна, задоволення потреб населення в інших видах продукції рослинництва і тваринництва;

матеріально-технічного і сервісного забезпечення сільських товаровиробників, переробних підприємств, впровадження у виробництво досягнень науки та передових технологій;

а також:

спрямовує діяльність відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації і галузей агропромислового комплексу на розвиток всебічних зв’язків товаровиробників сільського господарства з переробними, сервісними, іншими підприємствами та організаціями;

сприяє місцевим органам виконавчої влади і органам місцевого самоврядування у реалізації державної аграрної політики, вирішенні соціальних питань на селі.

Забезпечує розроблення та виконання програм щодо раціонального використання земель, лісів, підвищення родючості ґрунтів.

Сприяє організації ведення земельно-кадастрової документації, моніторингу земель та землеустрою.

Здійснює заходи щодо приватизації земель відповідно до законодавства, координує діяльність землевпорядних органів. Вносить пропозиції стосовно надання у користування мисливських угідь, віднесення лісів до категорії захисності, а також поділу лісів за розрядами такс і заборони використання окремих лісових ресурсів у визначеному законодавством порядку. Забезпечує використання коштів, що надходять для відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, пов’язаних із вилученням (викупом) земельних ділянок.

Забезпечує прозорість механізмів виділення в користування та відчуження на конкурентних засадах земель несільськогосподарського призначення.

Вирішує питання адміністративно-територіального устрою в частині земельних відносин, зокрема встановлення і зміни меж населених пунктів.

Забезпечуєроботу щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільгового проїзду окремим категоріям громадян.

Організує роботу щодо здійснення в районі державної політики в галузі охорони здоров’я.

Координує керівництво роботою закладів охорони здоров’я, розроблення заходів щодо поліпшення медичного обслуговування населення. Контролює роботу органів медико-соціальної експертизи.

Забезпечує вжиття заходів щодо запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям, епізоотіям та їх ліквідації.

Здійснює розроблення прогнозів розвитку мережі закладів охорони здоров’я та вносить пропозиції з цих питань до проектів програм соціально-економічного розвитку.

Забезпечує в межах своїх повноважень виконання законодавства про свободу совісті та релігійні організації.

Забезпечує в межах своїх повноважень виконання законодавства щодо національних меншин, всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, створення умов для розвитку мов інших національностей.

Координує відзначення в районі державних свят, знаменних і пам’ятних подій.

Сприяє роботі національно-культурних товариств.

Організовує роботу з реалізації державної політики в галузі культури, мистецтва і туризму, сприяє роботі творчих спілок. Забезпечує розроблення прогнозів розвитку мережі закладів культури, збереження надбань національної культури, пропаганду звичаїв та обрядів, поширенню її кращих зразків серед населення, пропаганду літератури про національне відродження української культури.

Виконує функції і повноваження першого заступника голови райдержадміністрації на період його відсутності.

 

Виконуючи функціональні повноваження, заступник голови райдержадміністрації:

 

1.Здійснює керівництво:

 

Управлінням економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та енергоефективності райдержадміністрації

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації (в частині праці, заробітної плати, пільгового проїзду окремих категорій громадян та субсидій)

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації

Районним ресурсним центром розвитку громад

Державним адміністратором райдержадміністрації

Центром надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Відділом культури та туризму райдержадміністрації.

 

2. Координує діяльність з:

Автобусною станцією міста Дубровиця

Агроформуваннями району та обслуговуючими підприємствами

Банками

Благодійною організацією «Дубровицька районна лікарняна каса»

Відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань

Відділом статистики в Дубровицькому районі

Вузлом поштового зв’язку №6 Рівненської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»

Головним спеціалістом відділу технічного нагляду Державної інспекції сільського господарства в Рівненській області

Головним спеціалістом, державним фітосанітарним інспектором відділу державного нагляду Державної фітосанітарної інспекції в Рівненській області

Головним спеціалістом, державним фітосанітарним інспектором відділу фітосанітарного контролю на митному кордоні Державної фітосанітарної інспекції в Рівненській області

Головним спеціалістом, державним фітосанітарним інспектором відділу дозвільної системи Державної фітосанітарної інспекції в Рівненській області

Головним спеціалістом, державним фітосанітарним інспектором відділу методологічного прогнозування та біологічного захисту Державної фітосанітарної інспекції в Рівненській області

Державним інспектором праці територіальної Державної інспекції праці в Рівненській області

Державним інспектором з контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Рівненській області

Державним підприємством «Висоцьке лісове господарство»

Державним підприємством «Дубровицьке лісове господарство»

Державно-комунальним підприємством Дубровицький відділ «Профдезінфекція»

Дубровицьким міжрайонним відділом державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»

Дубровицьким міжрайонним управлінням головного управління Держсанепідслужби в Рівненській області

Дубровицьким районом електичних мереж публічного акціонерного товариства «Рівнеобленерго»

Дубровицьким управлінням водного господарства

Дубровицькою газовою дільницею міста Сарни товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнегаз збут»

Дубровицькою дільницею дочірнього підприємства «Пропан» публічного акціонерного товариства «Житомиргаз»

Дубровицькою об’єднаною державною податковою інспекцією головного управління Міндоходів у Рівненській області

Дубровицькою об’єднаною державною фінансовою інспекцією

Дубровицькою підстанцією Сарненської станції комунального закладу «Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф»

Дубровицькою районною спілкою споживчих товариств

Залізничними станціями, що знаходяться на території району

Заправними станціями всіх форм власності

Земельно-кадастровими установами всіх форм власності

Колективним підприємством по птахівництву

Колективним підприємством «Побутсервіс»

Комунальним закладом «Дубровицька дитяча музична школа»

Комунальним закладом «Дубровицька централізована система публічно-шкільних бібліотек»

Комунальним закладом «Дубровицький районний будинок культури»

Комунальнимзакладом охорони здоров’я «Дубровицька центральна районна лікарня» Дубровицької районної ради

Комунальним закладом охорони здоров’я «Дубровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубровицької районної ради

Комунальним підприємством «Готель «Дружба»

Комунальним підприємством «Ринок»

Краєзнавчим музеєм історії та етнографії Дубровицького району

Медичними та фармацевтичними закладами всіх форм власності

Митними постами, що знаходяться на території району

Підприємствами та установами зв’язку всіх форм власності

Підприємствами, орендарями водних об’єктів всіх форм власності

Підприємствами, що надають побутові послуги всіх форм власності

Приватним акціонерним товариством «Дубровицьке хлібоприймальне підприємство»

Приватним підприємством «Сварицевицька цегла»

Приватними перевізниками всіх форм власності

Провідним спеціалістом відділу декларування, моніторингу та аналізу сільськогосподарської продукції Державної інспекції сільського господарства в Рівненській області

Провідним фахівцем відділу організаційної роботи, звітності та інспекційної діяльності Державної інспекції сільського господарства в Рівненській області

Радіорелейною станцією

Районним управління юстиції (в частині роботи виконавчої служби)

Районним центром зайнятості

Районною організацією Товариства Червоного Хреста України

Релігійними громадами всіх конфесій

Спеціалізованим лісогосподарським агропромисловим підприємством «Дубровицький спецлісгосп»

Станційно-лінійною дільницею №3 районного цеху телекомунікаційних послуг №121 міста Сарни

Товариствами мисливців та рибалок

Товариством з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Рекорд»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Дари Полісся»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Дубровицямолоко»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Дубровицький комплекс «ВІПОС»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Енергетична перлина Полісся»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Захід-Кварц»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Мисливське господарство «Залужжя»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Торф Ленд Україна»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Українсько-китайська група компаній «Полісся»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрпеллетс-Дубровиця»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Філлінг»

Товариством з обмеженою відповідальністю «Цегельний завод «Полісся»

Товариством з обмеженою відповідальністю фірма «Надія-94»

Товариством з обмеженою відповідальністю фірма «Рекорд»

Торгівельними закладами всіх форм власності

Управлінням ветеринарної медицини в Дубровицькому районі

Управлінням Державної казначейської служби України у Дубровицькому районі

Управлінням Держземагенства в Дубровицькому районі

Управлінням Пенсійного фонду України в Дубровицькому районі (в частині платежів до фонду та встановлення пенсій за особливі заслуги)

Центром обслуговування абонентів №8 міста Дубровиця Рівненської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком».

 

3. Організовує роботу:

 

Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

Евакуаційної комісії Дубровицького району

Комісії з питань використання резервного фонду районного бюджету

Комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які перевозяться автомобільним транспортом загального користування в Дубровицькому районі, за рахунок субвенції з державного бюджету

Комісії по визначенню розмірів орендної плати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності, які розміщені поза межами населених пунктів Дубровицького району

Комісії по визначенню та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Комісії по передачі у комунальну власність внутрішньогосподарських меліоративних систем сільгосппідприємств

Конкурсного комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування

Конкурсної комісії для проведення конкурсів на надання послуг населенню району, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи

Конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах у процесі підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної власності або права оренди на них на земельних торгах на території Дубровицького району

Конкурсної комісії по проведенню конкурсу на право укладення договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Дубровицького району

Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації

Ради з питань вивчення історії рідного краю

Районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування

Районного організаційного комітету із підготовки та проведення державних свят, урочистих заходів державного, обласного та районного рівнів

Районної комісії з організації з вирішення майнових питань, що виникають в процесі реформування аграрного сектора економіки

Районної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

Районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Районної робочої групи з аналізу ефективності використання земельних ресурсів

Робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень

Робочої групи з питань залучення інвестицій в економіку Дубровицького району

Робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Робочої групи з питань організації, координації та контролю медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Робочої групи з попереднього розгляду і подання клопотань про встановлення пенсій за особливі заслуги

Робочої групи із прискореного перегляду регуляторних актів

Робочої групи по контролю за наданням послуг населенню пасажирським автомобільним транспортом

Спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників

Спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії

Тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати /грошового забезпечення/, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

 

4. За дорученням голови райдержадміністрації забезпечує взаємодію з:

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації.

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!