1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Вишивають ексклюзивну карту району (відео)

Вишивають ексклюзивну карту району (відео)

30 травня 2019
//
На телеканалі "Рівне - 1" показали як на Дубровиччині вишивають на полотні ЕКСКЛЮЗИВНУ КАРТУ РАЙОНУ.  
Архів новин Авторизація
«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

голова Дубровицької РДА

Написав admin
//
16 березня 2017
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Голова Дубровицької районної державної адміністрації

Петрушко Микола Михайлович

 

голова Дубровицької РДА

Біографічна довідка

 

голови Дубровицької районної державної адміністрації

Рівненської області 

ПЕТРУШКА

МИКОЛИ  МИХАЙЛОВИЧА

Народився 8 квітня 1973 року в селі Селець Дубровицького району Рівненської області, громадянин України. У 1990 році закінчив Селецьку середню школу Дубровицького району.

Освіта вища, з 1991 по 1996 рік навчався в Українській державній академії водного господарства (м.Рівне) за спеціальністю «Гідромеліорація» та здобув кваліфікацію «інженер-меліоратор».

Свою трудову діяльність розпочав у 1996 році автомеханіком (по сумісництву інженером-гідротехніком) в колективному сільськогосподарському підприємстві «Жаденський» села Жадень Дубровицького району Рівненської області, де пропрацював до 1998 року.

З 1999 по 2000 рік – завідуючий машинним двором колективного сільськогосподарського підприємства «Горинь» села Селець Дубровицького району Рівненської області.

Починаючи з 2000 по 2005 рік працював інженером виробничо-технічного відділу, головним інженером, а згодом призначений  директором ДП «Дубровицякомуненергія» (м.Дубровиця Рівненської області).

З 2005 року по березень 2017 року – директор комунального підприємства «Теплосервіс» (м.Дубровиця Рівненської області).

Підвищуючи свій фаховий рівень у 2005 та у 2006 роках закінчив Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне) здобувши кваліфікацію бакалавра з будівництва, а також спеціаліста з теплогазопостачання і вентиляції.

З 15 березня 2017 року розпорядженням Президента України призначений головою Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області.

Одружений, має доньку та сина. 

 
Функціональні повноваження

голови районної державної адміністрації

 

Очолює районну державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю. Несе відповідальність за виконання покладених на районну державну адміністрацію завдань та здійснення нею своїх повноважень.

Представляє районну державну адміністрацію у відносинах з іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами, організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами.

Забезпечує дотримання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Рівненської обласної державної адміністрації, інших органів виконавчої влади вищого рівня.

Спрямовує і координує діяльність першого заступника, заступників та керівника апарату райдержадміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади в районі.

Утворює, реорганізовує, ліквідовує відповідно до законодавства структурні підрозділи районної державної адміністрації.

Утворює для сприяння здійсненню повноважень районної державної адміністрації консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби і комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції та персональний склад.

Інформує обласну державну адміністрацію та населення про суспільно-політичне, соціально-економічне, екологічне становище в районі, про стан виконання повноважень, покладених на районну державну адміністрацію.

Організовує в установленому порядку складання проектів бюджету та програм соціально-економічного розвитку району, подає їх на розгляд районній раді, організовує виконання бюджету та затверджених районною радою програм, звітує перед нею про їх виконання.

У межах затверджених бюджетів виступає розпорядником коштів райдержадміністрації, використовуючи їх лише за цільовим призначенням.

У межах, визначених Конституцією і законами України, забезпечує здійсненню державного контролю за станом фінансової дисципліни, обліку і звітності, виконання державних контрактів, додержанням підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, зобов’язань щодо платежів до державного та місцевого бюджетів.

Призначає на посади і звільняє з посад першого заступника, заступника голови, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та їх заступників відповідно до статей 10 та 11 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Призначає на посади і звільняє з посад керівника апарату, керівників та працівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації - неюридичних осіб публічного права.

Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління районної державної адміністрації, або призначає їх на посади, може уповноважувати на це інших осіб.

Погоджує в установленому порядку призначення на посади і звільнення з посад керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівників структурних підрозділів територіальних органів центральних органів виконавчої влади, що забезпечують реалізацію повноважень інших центральних органів виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, крім керівників підприємств, установ і організацій Збройних Сил та інших військових формувань України, Міністерства внутрішніх справ України.

Затверджує положення про апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації.

Звертається до суду щодо визнання недійсними актів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств (об’єднань), організацій і установ, які обмежують повноваження районної державної адміністрації.

Організовує роботу щодо здійснення в районі державної політики з питань обороноздатності та розбудови Збройних Сил України, забезпечує загальне керівництво в районі мобілізаційною підготовкою та цивільною обороною, в межах повноважень сприяє охороні Державного кордону.

Координує роботу по здійсненню заходів щодо охорони громадської безпеки, охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю, в межах повноважень вживає заходів щодо дотримання антикорупційного законодавства, запобігання та виявлення корупції.

Здійснює державну політику у сфері охорони державної таємниці. Організовує і контролює діяльність режимно-секретних органів.

Проводить особистий прийом громадян, розглядає їх звернення.

На виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, щорічного послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України, актів Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, Рівненської обласної державної адміністрації, які відповідно до закону забезпечують нормативно-правове регулювання, власних і делегованих повноважень видає розпорядження та дає доручення.

Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня.

 

Виконуючи функціональні повноваження, голова райдержадміністрації:

 

1. Здійснює керівництво:

Фінансовим управлінням райдержадміністрації

Мобілізаційним відділом апарату райдержадміністрації (в частині режимно-секретної роботи)

Сектором контролю апарату райдержадміністрації

Юридичним сектором апарату райдержадміністрації (в частині правової роботи)

Прес-службою райдержадміністрації.

 

2. Очолює:

Колегію районної державної адміністрації

Комісію з питань захисту прав дитини

Координаційну раду з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації

Постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації

Постійну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Спеціальну комісію з питань розрахунків за спожиті енергоносії

Тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати /грошового забезпечення/, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Штаб району територіальної оборони.

 

3. Координує діяльність з:

Міжрайонним відділом управління Служби безпеки України в Рівненській області

Районним відділом управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області

Прикордонними підрозділами, що дислокуються на території Дубровицького району.

 

4. Забезпечує зв’язок з:

Прокуратурою району.

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!