1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Вишивають ексклюзивну карту району (відео)

Вишивають ексклюзивну карту району (відео)

30 травня 2019
//
На телеканалі "Рівне - 1" показали як на Дубровиччині вишивають на полотні ЕКСКЛЮЗИВНУ КАРТУ РАЙОНУ.  
Архів новин Авторизація
«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
» » » Місце та роль системи дистанційного обслуговування в житті бюджетної установи

Місце та роль системи дистанційного обслуговування в житті бюджетної установи

Написав admin
//
27 січня 2016
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

       Система казначейського обслуговування бюджетних коштів та коштів інших клієнтів відіграє провідну роль в системі управління державними фінансами. Принципи і механізми, що лежать в її основі, є ефективним інструментом державного регулювання фінансами країни.

      Історія розвитку системи казначейського обслуговування – це власне, і є історія структурних змін, які відбувалися в фінансовій сфері за час розвитку держави.

      Поступово створювалася організаційна структура органів Державної казначейської служби, перерозподілялися функції як між банківською та фінансовою системами, так і між структурними підрозділами Міністерства фінансів України, місцевими фінансовими органами та органами казначейства. Казначейська служба ввійшла до системи електронних платежів Національного банку України, на казначейське обслуговування переведено розпорядників та одержувачів коштів місцевого та державного бюджетів.

      Але сучасні тенденції розвитку вимагають постійного вдосконалення. І казначейство не стоїть на місті.

     Справжнім проривом в цьому напрямку було впровадження автоматизованої системи обліку виконання бюджетів – АС «Є-Казна», яка стала ефективним інструментом обслуговування дохідної та видаткової частини бюджетів та управління бюджетними коштами. На сьогодні створено сучасну апаратну платформу Казначейства на базі інтернет-мережі, систему телекомунікацій на рівнях «район – область», «область – центр», багаторівневу систему захисту інформації,  яка може забезпечити казначейське обслуговування коштів бюджетів та інших клієнтів з урахуванням сучасних інформаційних технологій, особливостей економічного розвитку України та міжнародних вимог і стандартів.

     Одним з пріоритетних напрямків розвитку системи Казначейства є впровадження електронного документообігу із застосуванням електронно-цифрового підпису. І першим кроком на шляху його реалізації є впровадження системи дистанційного обслуговування за допомогою програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства - Казначейство», яка призначена для надання розпорядникам, одержувачам бюджетних коштів та іншим клієнтам віддаленого доступу за допомогою мережі Інтернет до інформаційних ресурсів ДКСУ для автоматизації  процесу виконання бюджетів усіх рівнів.

    На сьогодні система реально працює і дозволяє отримувати  виписки в електронному вигляді в режимі on-line (за всіма рахунками) та оплачувати платіжні доручення .

     Уся інформація, необхідна для клієнтів, щодо можливості та умов підключення до ПТК «Клієнт Казначейства - Казначейство», розміщена в розділах «Електронні сервіси», «АЦСК» на сайті ДКСУ за адресою:http^//www.treasury.gov.ua.

 

 

Державна казначейська служба України доводить до відома, що з метою надання клієнтам більш широкого спектру послуг у 2015 році було проведено роботу щодо розширення функціональних можливостей ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Так, з 2016 року вводяться у дію розширені функціональні можливості ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» в частині отримання та передачі документів щодо планових показників; передачі розподілів відкритих асигнувань; завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та підтвердних документів до них.

У зв’язку з зазначеним внесено зміни до анкети клієнта для підключення до системи дистанційного обслуговування та до типового договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство», які розміщено на офіційному Веб-порталі Державної казначейської служби України у рубриці «Електронні сервіси».

Звертаємо увагу, що нові клієнти, які виявили бажання підключитися до системи дистанційного обслуговування мають заповнювати оновлену анкету, на підставі якої слід укладати оновлений договір.

Необхідно зазначити, що клієнти, які вже підключені до системи дистанційного обслуговування, здійснюють обмін з органами Казначейства України двома видами документів (платіжними дорученнями на перерахування коштів та виписками з рахунків клієнтів) та виявили бажання скористатися розширеними функціональними можливостями системи, мають укласти додатковий договір із зазначенням нового переліку документів для обміну. 

 

 

 

З метою виконання вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 №11 «Про бюджетну класифікацію», наказу Державної казначейської служби України від 22.01.2016 № 20 «Про відкриття рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів та внесення змін до їх аналітичних параметрів» та на виконання листів Державної казначейської служби України від 25.01.2016 №17-10/86-1292 та  Головного управління Державної казначейської служби України у Рівненській області від 26.01.2016 №05-10-1/67-617 з 08.02.2016 року відкриваються рахунки для зарахування у 2016 році надходжень   до державного та місцевих бюджетівв розрізі територій .

 06 лютого 2016 року відбудеться перенесення залишків коштів з рахунків, що закриваються на відкриті рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів та приведення у відповідність до вимог законодавства  нормативів розподілу платежів.

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!