ok
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Меню
Структура

Голова
Заступник
Апарат
Структурні підрозділи
Комунальні підприємства

Новини

Новини РДА
В області
В Україні
Новини звідусіль
Події
Додати новину

Регламентуючі документи

Основні завдання РДА
Інструкція з діловодства
Плани роботи РДА
Програми соц.-економ. розвитку району

Розпорядження голови

зареєстровані в органах юстиції
2020 рік
1992-2019 роки

Відомості про район

Історія району
Символіка району
Карта району
Населення району
Розклади руху транспорту

Доступ до публ. інф.

Нормативно-правові акти
Публічна інформація
Система обліку публічної інформації
Форма запиту на отримання публічної інформації
Звіти по результатах розгляду запитів на публічну інформацію
Інструкція щодо процедури надання запиту
Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності
Список посадових осіб, які організовують доступ до публічної інформації
Електронне звернення
Відкриті данні

Інформація

Звіти голови РДА
Звернення громадян
Адмінпослуги
Громадська рада
Держслужба
Вакансії
Антикорупційні заходи
Регуляторна діяльність
Очищення влади
Реєстр міст. умов та обмежень
Доступність об’єктів
Детальні плани територій
Плани зонування територій

Органи місц.самовряд.

Районна рада
Міська рада
Сільські ради
Генплан
Інформації територіальних громад

Служби інформують

Міндоходів
Військомат
Контрактна служба
Санепідслужба
Служба цивіл.захисту
Служба зайнятості
Фонд держмайна
Держземагентство
Служба соцзахисту
Колективні договори
Поліція
Юстиція
Казначейство
ФСС ТВП
Управління статистики
Державна прикордонна служба
Сектор державної реєстрації
Відділ освіти
Відділ культури

Місцеві сайти

Місцеві сайти

Інвестуй

Інвестуй

До відома

До відома

Громадська рада

Громадська рада
Громадські обговорення

Соц.-екон. стан. району

Соціально-економічне становище району

Проекти

ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ ЗА УКРАЇНУ ДУБРОВИЧЧАНАМ-ВОЇНАМ АТО

Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин
Січень 2021 (37)
Грудень 2020 (36)
Листопад 2020 (57)
Жовтень 2020 (75)
Вересень 2020 (34)
Серпень 2020 (90)
banner125x125Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125


banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

» » Звіт голови Дубровицької РДА за 2012 рік

3-06-2013, 23:37
Звіт голови Дубровицької РДА за 2012 рік
Рейтинг:
Категорія: Додатково

ЗВІТ

голови Дубровицької районної державної адміністрації про виконання делегованих Дубровицькою районною радою повноважень за 2012 рік

          У відповідності до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», діючи на засадах  законності, пріоритетності прав людини, гласності, поєднання державних і місцевих інтересів, Дубровицька районна державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території району, а також реалізує повноваження, делеговані їй районною радою.

Протягом 2012 року, на виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та відомств, облдержадміністрації, власних і делегованих повноважень голова райдержадміністрації видав 572 розпорядження, які  законодавчо врегульовують проблеми і охоплюють діяльність  усіх сфер соціально-економічного розвитку, питання захисту прав і свобод громадян, гуманітарної, внутрішньої та кадрової політики, законності і взаємодії з правоохоронними органами. Крім того, керівництво (голова та заступники) видало 140 власних доручень.

На засіданнях колегій райдержадміністрації протягом 2012 року розглянуто 32 питання. Слід відмітити, що у 2012 році головою райдержадміністрації започатковано виїзні наради по ознайомленню з соціально-економічним розвитком територіальних громад та перевірці виконання окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади у сільських радах. Так, протягом 2012 року таких виїздів проведено 28, за наслідками кожного з яких, голова райдержадміністрації видав відповідне доручення щодо врегулювання бюджетної та господарської діяльності, окремих питань соціально-культурного розвитку громад. За звітний період проведено дві комплексні перевірки по контролю за виконанням делегованих повноважень органів виконавчої влади, а саме  в Бережницькій, Трипутнянській сільських радах, результати яких розглянуто на виїзних засіданнях колегій.

Взято за правило проведення щопонеділкових нарад з керівним складом району. Так, за 2012 рік проведено 20 таких нарад, за наслідками яких прийнято відповідні доручення голови райдержадміністрації.

 Під постійним контролем райдержадміністрації знаходиться стан виконання делегованих повноважень щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян. Протягом 2012 року на засіданні колегії райдержадміністрації, нарадах з міським та сільськими головами заслуховувалося питання щодо виконання районної комплексної програми профілактики злочинності, виконання антикорупційного законодавства та взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими формуваннями по охороні громадського порядку та державного кордону, питання незаконного видобутку бурштину, самогоноваріння.

Апарат райдержадміністрації, здійснюючи свої повноваження щодо правового, кадрового, організаційного, обов’язків з документообороту, матеріально-технічного та іншого забезпечення діяльності райдержадміністрації, постійно готує аналітичні, інформаційні та інші матеріали, планує роботу райдержадміністрації.

За цей період апаратом райдержадміністрації опрацьовано близько 2354 одиниць вхідної документації, проаналізовано близько 240 протокольних частин виконавчих органів місцевого самоврядування.

За 12 місяців 2012 року було перевірено 1223 рішення міськсільвиконкомів на відповідність їх чинному законодавству України. В результаті було виявлено 175 рішень, прийнятих з порушеннями чинного законодавства, було надано орієнтовно 450 правових консультацій, подано на підпис голові райдержадміністрації 44 договори, з них - 19 договорів було підготовлено юридичним сектором апарату райдержадміністрації. Крім того, розроблено проектів 8 договорів оренди землі, 3 угоди – про розірвання договору оренди землі, 1 додаткову угоду – до договору оренди землі.

Слід відмітити, що на високому рівні була організована робота по матеріально-технічному забезпеченню виборчих комісій для проведення виборів депутатів до Верховної Ради.

Взято в практику роботи  райдержадміністрації проведення нарад-семінарів з міським та сільськими головами та секретарями міськсільвиконкомів з питань роз’яснення та практичного використання законодавства України, змін до нього, з окремих процедурних питань діяльності виконавчого органу, господарської діяльності та інших. За 2012 рік проведено 8 таких нарад-семінарів, розглянуто (обговорено) 33 питання, а також проведено 4 засідання громадської ради, 2 круглі столи.

Для прозорості у діяльності виконавчої влади, її доступності для громадськості на новий якісний рівень піднято інформаційну діяльність райдержадміністрації, а саме створено новий веб-сайт з висвітлення діяльності виконавчої влади району, запроваджено власне Інтернет-телебачення.

Райдержадміністрація продовжує здійснювати контроль за реалізацією Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України „Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення”, інших документів щодо поліпшення роботи зі зверненнями громадян та організації їх особистого прийому.

В цілому становище щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення контрольована, постійно знаходиться в полі зору, як райдержадміністрації, так і органів місцевого самоврядування на місцях, два рази на рік розглядається на засіданні колегії райдержадміністрації.

За  2012 рік до райдержадміністрації надійшло 387 звернень. З них: письмово зареєстровано 244 звернення  та  143 звернення було розглянуто  на особистому  прийомі головою та заступниками голови  райдержадміністрації. Також за 2012 рік зареєстровано  29 звернень, які надійшли через органи влади вищого рівня.

 Колективних звернень від жителів району зареєстровано у 2012 році 33. В основному це питання: торгівлі, транспорту, незаконного будівництва, дотримання санітарних норм.

В райдержадміністрації відповідно до затвердженого графіка продовжує діяти прямий телефонний зв'язок. Таких «прямих телефонних зв’язків» за 2012 рік проведено 85, під час яких порушено 108 питань.

Крім того, розглянуто 27 звернень, які надійшли в райдержадміністрацію через  урядову телефонну «гарячу» лінію державної установи «Соціальний контактний центр».

Продовжується практика проведення виїзних прийомів громадян, відповідно до затверджених графіків. Згідно затвердженого графіка виїзних прийомів на 2012 рік керівництвом райдержадміністрації  за поточний рік  було здійснено 76 виїзних прийомів, де було прийнято  80 чоловік.

Належним чином проводиться планування роботи райдержадміністрації та контроль за його виконанням, що дозволяє налагодити чітку взаємодію відділів, управлінь, служб райдержадміністрації у реалізації своїх повноважень, розгляду нагальних питань соціально-економічного розвитку, організації і проведенню державних, професійних свят, заходів культурно-просвітницького напрямків, контролю за  виконанням документів і діяльністю структурних підрозділів  райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування.

         Кожному громадянину зрозумілими та близькими  є такі основні речі: заробітна плата, рівень цін на споживчому ринку, доступ до управлінських, медичних, освітніх, культурних, побутових послуг тощо. Тому  виконавча влада прагне забезпечити в першу чергу підвищення  якості життя мешканців району. У тісній співпраці з органами місцевого самоврядування, радячись з жителями району, проводячи виїзні колегії та наради в населених пунктах,  ми намічали шляхи розв’язання  і вирішували самі  болючі проблеми району. 

Промисловість. У 2012 році основні зусилля органів виконавчої влади були спрямовані на реалізацію заходів, передбачених Програмою економічного та соціального розвитку Дубровицького району на 2012 рік.

Протягом року забезпечило нарощування виробництва промислової продукції товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Рекорд» на 29 відсотків та на рівні 2011 року працювало комунальне підприємство «Теплосервіс».

Всього промислової продукції реалізовано на 20,4 мільйона гривень.

Підприємства району експортують свою продукцію до 18 країн світу (Угорщина, Словаччина, Туреччина, Румунія, Литва та інші) і закуповують у 8 країнах (Словаччина, Польща, Білорусь та інші). Протягом року експортовано продукції на 29,5 мільйона гривень.

Сільське господарство. У 2012 році зросли обсяги валової продукції сільського господарства по всіх категоріях господарств району і склали 283,5 мільйона гривень, що становить 102,4 відсотка до відповідного періоду минулого року.

Всіма категоріями господарств вироблено 4,2 тисячі тонн м’яса (97,7 відсотка до 2011 року), молока 31,2 тисячі тонн (105,1 відсотка). Утримується 13,3 тисячі голів великої рогатої худоби (100,8 відсотка до 2011 року), в тому числі корів 8,4 тисячі голів (97,8 відсотка) , свиней – 19,9 тисячі голів (105,9 відсотка).

Сільськогосподарські підприємства району, це 12 агроформувань виробили на 21,4 мільйона гривень валової продукції, що складає 93,9 відсотка до 2011 року.

Протягом року сільськогосподарськими підприємствами вироблено 402,8 тонн м’яса та 4970 тонн молока.

Посівна площа під сільськогосподарськими культурами в господарствах району складала 5434 гектари. В структурі зернових культур озимі зернові становлять 1017 гектарів та ярі зернові - 654 гектари. Зібрано зернових культур на площі 1475 гектарів намолочено 3068,5 тонн, 196 гектарів зернових переведено у кормову групу. Урожайність зернових становить 20,8 центнера з гектара, що на 66,4 відсотка більше, ніж у 2011 році.

Під урожай 2013 року посіяно озимих зернових на площі 834 гектари, з них озиме жито - 782 гектари, озима пшениця - 52 гектари. Сільськогосподарськими підприємствами на 2012 рік заключено 972 договори оренди земельної ділянки. Сума орендної плати, згідно заключених договорів складає 184,6 тисяч гривень.

Відповідно до порядку використання сум податку на додану вартість,  сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2011 року №246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року №342) на державну підтримку галузі тваринництва шляхом здійснення виплати спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняка великої рогатої худоби у 2012 році нараховано дотації фізичним особам на 958 голів молодняка в сумі 639,5 тисячі гривень та виплачено дотації фізичним особам на суму – 419,5 тисячі гривень.

Нараховано та сплачено компенсацію фізичним особам за закуплену установку індивідуального доїння корів в розмірі 3,8 тисячі гривень.

Об’єм інвестицій у сільськогосподарські підприємства склав 424,0 тисячі гривень.

Будівництво та інвестиції. Районною державною адміністрацією і мною особисто проводиться робота  по залученню інвестицій в економіку району. Я впевнений, що вкладання інвестицій не приходить випадково, без пошуку та зусиль влади. Повна інформація про район розміщена на сайті райдержадміністрації в мережі інтернет: про надра, підприємства,  вільні землі,  куди пропонуємо інвестувати кошти. Ми пропонуємо інвесторам незадіяні будівлі підприємств, землі несільськогосподарського призначення.        

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій залучених в економіку району становить 772,0 тисячі гривень. Ріст до початку 2012 року – 2,3 відсотка, додатково залучено - 68,7 тисячі гривень.

Основним джерелом інвестування в районі залишаються кошти державного та місцевого бюджетів, населення, власні кошти підприємств та організацій.

Протягом  року в економіку району інвестовано в основний капітал 45,7 мільйона гривень.

Завершено будівництво загальноосвітньої школи в селі Берестя. У 2012 році освоєно 15,2 мільйона гривень.

Завершено роботи по будівництву підвідного газопроводу до сіл Селець, Ясинець вартістю 9,2 мільйона гривень та ведеться будівництво підвідного газопроводу до сіл Берестя, Орв'яниця, Соломіївка, Кураш, Бережниця вартістю 19,7 мільйона гривень.

За рахунок співфінансування Європейської Комісії та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні, проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду II» у 2012 році підготовлені мікропроекти по забезпеченню енергозбереження у школах сіл Підлісне та Миляч, дитячих садках сіл Смородськ і міста Дубровиця, та по реконструкції вуличного освітлення у селах Орв'яниця, Соломіївка, загальною вартістю понад 1,0 мільйон гривень. На даний час завершено проекти у школі села Підлісне, дитячому садку міста Дубровиця, та по реконструкції вуличного освітлення у селі Орв'яниця, Соломіївка.

В навчально - виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІ ступеня - ліцей» міста Дубровиця реалізовано проект всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування: «Тепла школа - запорука здоров’я», який передбачає проведення енергозберігаючих заходів. Загальна вартість проекту 400,0 тисяч гривень та обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад «Веб зал – освіта без кордонів» вартість проекту 55,0 тисяч гривень.

Також реалізовано проект обласного конкурсу «Освітлена вулиця - майбутнє громади» в Удрицькій сільській раді загальною вартістю 53,8 тисячі гривень.

Розпочато розробку торфородовищ Товариством з обмеженою відповідальністю фірма «Торф Ленд Україна» на території Людинської і Сварицевицької сільських рад та будівництво у селі Людинь заводу по виробництву торфосуміші.

Завершується оформлення правонаступних документів товариства з обмеженою відповідальністю «Захід-Кварц» по розробці піщаного кар’єру на території Велюнської сільської ради.

Підписано Протокол про наміри щодо співпраці з Товариством з обмеженою відповідальністю «Полісся Торф», де планується взяти в оренду до 3,0 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь для вирощування льону-довгунця, озимого жита, кукурудзи, картоплі, міскантуса, створити  в районі сільськогосподарське підприємство по вирощуванню льону-довгунця.

Надано дозвіл Державному підприємству «Грін-Енерго» на виготовлення проекту землеустрою на площу 2,6 тисяч гектарів за рахунок земель запасу сільських рад району для вирощування енергетичних культур.

Розпочато підготовку документації із землеустрою для впровадження інвестиційного проекту по будівництву теплоелектростанції на території Дубровицької міської ради.

Започатковано створення на території району розсадник фітоенергетичних культур на площі 45 гектарів та розсадник для закладання плантацій енергетичної верби на площі 440 гектарів товариством з обмеженою відповідальністю «Енергетична перлина Полісся» спільно з Аграрною академією наук України.

З метою створення умов для залучення інвестицій та реалізації проектів  територіальних громад району створено районний ресурсний центр.

Дорожніми організаціями проведено поточний та капітальний ремонт доріг комунальної власності району загальною вартістю – 3,6 мільйона гривень.

Протягом 2012 року в районі прийнято в експлуатацію 58 індивідуальних житлових будинків садибної забудови загальною площею 5610 квадратних метри, що на 4,2 відсотка більше 2011 року.

З місцевих бюджетів на капітальний ремонт і реконструкцію житлових будинків протягом 2012 року було виділено та освоєно: 64,9 тисячі гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вулиці Лесі Українки 2 та 115,0 тисячі гривень на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вулиці Шкільна 25 в місті Дубровиця.

Протягом 2012 року проведені заходи на виконання програми «Питна вода Дубровицького району на 2008 - 2020 роки», це роботи по будівництву каналізаційного колектора від комунального закладу охорони здоров’я «Дубровицька центральна районна лікарня» до каналізаційної насосної станції - 2 в сумі 300 тисяч гривень за рахунок асигнувань з природоохоронного обласного фонду (повна кошторисна вартість становить 1613,4 тисячі гривень). За кошти міського бюджету виготовлено проектно-кошторисну документацію «Реконструкція самопливного каналізаційного колектора діаметром 550 міліметрів в місті Дубровиця» (вартість робіт становить 48,0 тисяч гривень), проведено капітальний ремонт покрівель очисних споруд (вартість 60,0 тисяч гривень).

Загальний обсяг виконаних будівельних робіт підприємствами району за 2012 рік становить 680,0 тисяч гривень, що на 12 відсотків більше відповідного періоду 2011 року.

Підприємництво та фінанси. Продовжується робота щодо забезпечення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва. В районі діють єдиний реєстраційний та дозвільний центри, де суб’єкти господарювання мають змогу в короткий термін зареєструватись та отримати необхідні дозвільні документи щодо відкриття власної справи.

Всі дозвільні документи у адміністратора оформляються за принципом Єдиного вікна. З початку року державним адміністратором надано 920 дозвільних документів, що у 4 рази більше ніж протягом 2011 року.

На даний час підприємницьку діяльність здійснюють 93 малих підприємства в трудових відносинах, з якими перебуває 871 працюючий та 826 фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, зареєстрованих у міжрайонній державній податковій інспекції, що на 5,1 відсотка більше 2011 року. З метою захисту прав підприємців функціонують чотири галузеві ради підприємців: це – у сфері автомобільних перевезень, торгівлі, промисловості та будівництва, рада сільськогосподарських підприємств.

До зведеного бюджету від діяльності суб’єктів підприємницької діяльності за 2012 рік надійшло 6,8 мільйона гривень, в тому числі до місцевого бюджету – 4,7 мільйона гривень, що відповідно на 10,0 та 10,2 відсотка більше, ніж за відповідний період 2011 року.

Частка надходжень від діяльності суб’єктів малого підприємництва до зведеного та місцевого бюджетів складає відповідно 20,0 та 24,0 відсотків загальної суми надходжень.

Пасажирські перевезення в районі здійснюють приватні перевізники, якими охоплено 56 із 58 населених пунктів, що становить 96,5 відсотка.

В районі працює 354 об’єкти роздрібної торгівлі, 45 об’єктів ресторанного господарства на 2086 посадочних місць та 142 обєкти побуту.

Протягом 2012 року відкрито 19 об’єктів торгівлі, торговою площею 678 квадратних метрів, додатково створено 22 робочих місця.

Загальний обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства на території району за 2012 рік склав 107,15 мільйона гривень, що становить 117,4 відсотка до попереднього року.

За 2012 року до зведеного бюджету надійшло 34,4 мільйона гривень, завдання виконано на 106,3 відсотка.

Власні доходи до бюджету району склали 19,5 мільйона гривень, завдання виконано на 100,1 відсотка, доходи до районного бюджету склали 10,2 мільйона гривень, завдання виконано на 92,3 відсотка.

Протягом 2012 року своєчасно і в повному обсязі забезпечено фінансування захищених статей витрат по всіх місцевих бюджетах і бюджетних установах відповідно до затверджених планів асигнувань.

До бюджету Пенсійного фонду надійшло 53,5 мільйона гривень, завдання з надходження платежів виконано на 97,0 відсотків.

Середньомісячна заробітна плата за 2012 року становила 1805 гривень і зросла порівняно з 2011 роком на 7,1 відсотка. Середній розмір пенсій також збільшився і становив 1246,64 гривні, проти 1236,45 гривні у 2011 році, ріст становить 0,8 відсотка.

Дещо покращується ситуація на ринку праці району. Працевлаштовані за сприяння центру зайнятості на вільні та новостворені робочі місця протягом 2012 року 1190 осіб. На новостворені робочі місця працевлаштовано 842 безробітних, на робочі місця за рахунок надання дотацій роботодавцям працевлаштовано 94 безробітних громадян, з них 49 відсотків - з найбільш соціально вразливих верств населення.

Шляхом одержання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності протягом поточного року працевлаштовано 31 безробітний.

Охоплено професійною підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації - 433 особи, професійним навчанням, перенавчанням та підвищенням кваліфікації під конкретні замовлення роботодавців 318 безробітних.  З них стажування на підприємствах, організаціях, установах пройшли і були працевлаштовані 47 осіб за різними професіями та спеціальностями.

Рівень працевлаштування після закінчення навчання становить 96,9 відсотка. До участі у оплачуваних громадських роботах залучено 554 особи, якими були виконані роботи по благоустрою населених пунктів, ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери, у промисловості, сільському господарстві, торгівлі та по догляду за громадянами похилого віку та інвалідами.

Станом на 1 січня 2013 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 651 незайнята особа, статус безробітного мали 609 осіб. Рівень зареєстрованого безробіття становить 2,2 відсотка.

Проте, в господарському комплексі району є ряд невирішених проблем, які мене особисто непокоять і над якими необхідно працювати.

Одна з основних проблем, це незайняте працездатне населення, чисельність якого становить біля 15 тисяч осіб та низька середньомісячна заробітна плата штатних працівників, яка за 2012 рік становила 1805,0 гривень, що складає 70,1 відсотка середньообласного показника, на 31 підприємстві заробітна плата у грудні  місяці виплачувалась 928 найманим працівникам менше мінімально встановленого законодавством розміру, тобто від 540 до 1000 гривень. Ще значна кількість зайнятого населення працює в «тіні», легалізовано лише 53 робочих місця.

Внаслідок впливу різних об’єктивних факторів, не вдалося досягти окремих запланованих показників. 

Так, спад промислового виробництва порівняно з відповідним періодом 2011 року допущено дочірнім підприємством «Ритм», у зв’язку із зменшенням замовлень, як на зовнішньому так і на внутрішньому ринках.

Припинили виробництво продукції товариство з обмеженою відповідальністю «Дубровицький завод продтоварів» та приватне акціонерне товариство «Дубровицький завод Металіст».

Майже на 30 відсотків зменшилися об’єми експортованої продукції.

У агропромисловому комплексі порівняно із 2011 роком зменшилося поголів’я корів – на 2,2 відсотка, виробництво м’яса – на 2,3 відсотка.

По сільськогосподарських підприємствах допущено спад поголів’я великої рогатої худоби на 8,5 відсотка, у тому числі корів – на 7,0 відсотків, а валове виробництво сільськогосподарської продукції – на 6,1 відсотка, виробництво м’яса – на 27,0 відсотків, молока – на 4,2 відсотка, зменшуються площі посіву зернових культур.

Низькі закупівельні ціни на сільськогосподарську продукцію на фоні різкого подорожчання паливно – мастильних матеріалів, запчастин та техніки приводять до гальмування росту заробітної плати, затримок  її виплати. 

Скорочується кількість радіоточок проводового мовлення. Якщо станом на 1 січня 2009 року їх було 6957,  то на 1 січня 2013 року їх стало 1880.

Незважаючи на вжиті заходи, значним залишаються податковий борг до зведеного бюджету і становить на 1 січня 2013 року 2,0 мільйона гривень та по страхових внесках до Пенсійного фонду 294,6 тисячі гривень.

Завдання із надходження платежів до районного бюджету виконано на 92,3 відсотка, до бюджету Пенсійного фонду – на 97,0 відсотків.

Ще не всі підприємства своєчасно та в повному обсязі сплачують податок на землю та податок на доходи фізичних осіб.

Ще недостатній рівень розрахунків за житлово - комунальні послуги населенням району, насамперед за спожитий природний газ, тепло і утримання будинків та прибудинкової території. Якщо станом на 1 січня 2012 року за природний газ населення заборгувало 64,6 тисячі гривень, за воду та водовідведення – 15,3 тисячі гривень, за спожите тепло заборгованість становила 347,9 тисячі гривень, за утримання будинків та прибудинкової території – 176,6 тисячі гривень, то станом на 01 січня 2013 року заборгованість відповідно становить: 179,3 тисячі гривень, 17,3 тисячі гривень, 346,8 тисячі гривень та 207,1 тисячі гривень.

Соціальний захист населення. Проводится робота щодо соціального захисту населення по реалізації заходів спрямованих на підвищення рівня життя населення, удосконалення системи надання соціальних послуг вразливим верствам населення.

Запроваджено призначення усіх видів соціальної допомоги за єдиною заявою, шляхом створення єдиної приймальні та запровадження єдиної технології прийому громадян.

Крім того, працює виїздний «мобільний соціальний офіс». Спеціалісти управління ведуть роз’яснювальну роботу та здійснюють прийом документів  щодо призначення державних допомог, компенсацій та субсидій. У 2012 році здійснено 64 виїзди у сільську місцевість району. 

Протягом   2012 року прийнято 8420 письмових звернень громадян за призначенням різних видів державних допомог, компенсацій та субсидій, нараховано та фактично профінансовано допомог сім’ям з дітьми та субсидій на суму  – 57,3 мільйона гривень.

По пільгах, що надаються населенню на житлово – комунальні послуги, придбання твердого палива та скрапленого газу, пільговий проїзд та інші пільги фактично нараховано – 68,5 мільйона гривень, профінансовано –  68,4 мільйона гривень, в тому числі заборгованість минулого року – 542,4 тисячі гривень. Заборгованість станом на 1 січня 2013 року становила  599,2 тисячі гривень.

По компенсаційним виплатам громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції за 2012 року фактично нараховано – 22883,8 тисячі гривень,  профінансовано –23436,2 тисячі гривень, в тому числі заборгованість минулих років – 3742,2  тисячі гривень. Заборгованість станом на 1 січня 2013 року становила  3189,8 тисячі гривень.

У 2012 році прийнято заяви від 246 «Матерів-героїнь» та виплачено їм винагороду на суму 2639,6 тисячі гривень.

Протягом року по програмі «Оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» оздоровлено 529 осіб та 2120 дітей у складі груп.

До Дня Перемоги було виплачено одноразову грошову допомогу 2093 ветеранам війни на суму 572,8 тисячі гривень. Також було виплачено одноразову грошову допомогу 139 громадянам району, яким виповнилось 90 і більше років на суму 13,9 тисячі гривень.

Протягом року було здійснено виплату коштів на поховання 23 учасникам бойових дій та інвалідам війни на суму 18,3 тисячі гривень. 

Прийнято 36 заяв від інвалідів та непрацюючих малозабезпечених пенсіонерів для виділення матеріальної допомоги, виділено такої допомоги 10 інвалідам на суму 4,6 тисячі гривень та 4 непрацюючим малозабезпеченим пенсіонерам на суму 1,6 тисячі гривень.

Також надійшло 57 заяв від громадян району для виділення одноразової грошової допомоги відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 30 грудня 2010 року №411 «Про районну програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2011 - 2015 роки». Протягом року такої допомоги виділено 27 громадянам на суму 10,0 тисяч гривень.

Видано 52 інвалідних візки та  55 технічних засобів реабілітації. Документи 20 інвалідів направлені для  включення в чергу на забезпечення спецавтотранспортом. Виплачено компенсацію на бензин 59 інвалідам на суму 8,3 тисячі гривень, компенсацію на транспортне обслуговування 159 інвалідам на суму 30,2 тисячі гривень та компенсацію за невикористану санаторно - курортну путівку 39 інвалідам війни на суму 1,9 тисячі гривень.

Ведеться облік багатодітних сімей району. Кількість багатодітних родин в банку даних становить 1118.

З метою покращення роботи щодо соціально - правового захисту дітей та профілактики правопорушень, бездоглядності, бродяжництва серед неповнолітніх проведено 87 профілактичних рейдів. У результаті проведення профілактичних заходів виявлено 20 дітей, які потребували соціально - правового захисту,  2 дітей було вилучено з сім’ї, 1 з них влаштовано до притулку для дітей служби у справах дітей Рівненської облдержадміністрації, 2 - в заклади охорони здоров’я. Виявлені факти порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, порушення в роботі розважальних закладів, вжито заходи відповідно чинного законодавства та повідомлені органи місцевого самоврядування для відповідного реагування. На обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 16 дітей. На обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 86 дітей. До Дубровицького районного суду направлено 5 позовів щодо позбавлення батьківських прав та 2 позови про відібрання дітей без позбавлення батьківських прав.

Освіта. Упродовж року створено доступ до якісної та  безперервної освіти. У районі функціонує 1 заклад для обдарованих дітей - Дубровицький НВК «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ст.», 26 навчально-виховні комплекси «Загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад», 6 шкіл І-ІІІ ступенів та 5 школи І-ІІ ступенів, 6 дошкільних та 2 позашкільні навчальні заклади, де навчається 6463 дитини.

На утримання закладів освіти у 2012 році профінансовано 79,2 мільйона гривень, що становить 99,1 відсотка планових призначень.

У дошкільних  навчальних закладах здобувають дошкільну освіту 1322 дітей, що складає 46 відсотків від загальної кількості дітей дошкільного віку. Відкрито 10 дошкільних навчальних закладів з короткотривалим перебування дітей, які тепер входять до навчально-виховних комплексів. Старша школа продовжує працювати за профільним навчанням, яким охоплено 577 учнів.

Підвищено якісний показник результативності участі школярів в олімпіадах та малій академії наук. Помітно зріс якісний показник результативності участі школярів в обласних олімпіадах. Якщо в минулих  році лише третина учасників обласних олімпіад ставали призерами то в 2012 році цей показник становив 39 відсотків від загальної кількості учасників обласних олімпіад. У конкурсі захисту робіт МАН  вибороли юні науковці Дубровиччини 19 призових місць і посіли 3 командне місце серед районів області другий рік поспіль. За результатами спортивно масової роботи учні району зайняли 6 місце серед 20 районів і міст області.

Доступ до мережі Інтернет мають 100 відсотків загальноосвітніх навчальних закладів, всі позашкільні заклади  та відділ освіти. 

Вагоме місце в системі безперервної освіти займає позашкільна освіта. Діти району мають можливість займатися в різноманітних гуртках, студіях, спортивних секціях, поглиблювати свої знання з основ наук. Закладами позашкільної освіти в районі є центр позашкільної освіти та дитячо - юнацька спортивна школа. У центрі позашкільної освіти функціонує 91 різнопрофільний гурток, в яких займається 1372 дітей (21 відсоток) від загальної кількості школярів.

У спортивній школі навчається 712 учнів на чотирьох відділеннях: волейболу, легкої атлетики, футболу та баскетболу.

Важливим напрямком роботи освітньої галузі району є робота з обдарованими дітьми. Продовжується реалізація програми «Творча обдарованість», розширюється мережа наукових товариств. Школярі району – активні учасники багатьох фестивалів і конкурсів.

Медична допомога. В 2012 році спрямовувала свої зусилля на зміцнення здоров’я населення, забезпечення рівного і справедливого доступу всіх членів суспільства до медичних послуг належної якості, створення стимулів для здорового способу життя і здорових умов праці.

  На утримання закладів охорони здоров’я протягом року використано 27,2 мільйона гривень, що становить 99,9 відсотка планових призначень.

Відповідно до потреб населення у 2012 році проведена оптимізація ліжкового фонду комунального закладу охорони здоров’я «Дубровицька центральна районна лікарня», що призвело до економії коштів в сумі 225,6 тисячі гривень.

Великоозерянська та Перебродівська сільська лікарська амбулаторія реформовані в амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Продовжувалась робота по зміцненню матеріально - технічної бази лікувально - профілактичних закладах району. Проведені поточні ремонти: двох котелень Висоцької та Сварицевицької амбулаторій загальної практики сімейної медицини, приміщення центрального стерилізаційного відділення, двох боксів інфекційного, пологового, дитячого, поліклінічного, рентгенологічного, інфекційного відділень та відділенні швидкої медичної допомоги, приміщень фельдшерсько – акушерських пунктів села Ясинець, Лісове, Крупове, Мочулище, Підлісне, Озерськ, Золоте. На ремонтні роботи лікувально - профілактичних закладів району використано 75 тисяч гривень, також було придбано медичного обладнання на суму 16 тисяч гривень.

В районі досягнуто незначного поліпшення медико-демографічних процесів: показник народжуваності збільшився з 14,2 до 15,3 на 1 тисячу населення: природний приріст населення утримується на рівні 2011 року; відсутня материнська смертність; збільшився відсоток обстеження населення на інфекційні захворювання. Своєчасно, згідно дорожньої карти просувається реформування медичної галузі. Проведена реєстрація комунального закладу охорони здоровя «Первинна медико-санітарна допомога», як окремої юридичної особи. Укомплектовуються кадрами і медичним обладнанням сільські медичні заклади, стоїть питання розширення мережі сільських лікарських амбулаторій. З метою розвантаження вторинного рівня центральної районної лікарні, 80 відсотків населення районну повинно одержувати високоякісну медичну допомогу на первинному рівні, тобто в сільських лікарських амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.

 Культура і туризм. В районі діє 47 установ клубного типу, 38 публічно - шкільних бібліотек, дитяча музична школа, музей історії села Висоцьк та історико - етнографічний музей Дубровицького району.

Протягом року проведено 30 культурно - масових заходів. З районного бюджету для їх проведення використано 24,7 тисячі гривень, що на 11 відсотків більше ніж у 2011 році. Пройшов обласний фестиваль - конкурс «Пісня - доля моя» пам’яті Євгена Кухарця, в селі Сварицевичі проведено районний відкритий фестиваль народного мистецтва «Водіння Куста», пройшов фестиваль - конкурс серед сільських культурно - дозвіллєвих комплексів «Таланти твої, Рівненщино!»

Проведено районний та взято участь у обласному конкурсі «Кращий за професією» серед працівників сільських закладів культури клубного типу. Перемогу у заключному турі (третє місце) обласного конкурсу «Кращий за професією» серед працівників сільських закладів культури клубного типу здобула завідуюча клубом села Людинь. Сільський будинок культури села Крупове прийняв участь в обласному етапі Всеукраїнського огляду - конкурсу клубних установ, закладів у сільській, місцевості, де зайняв третє місце.

Відбувся І Всеукраїнський фольклорний фестиваль - конкурс автентичної музики «Многая літа» в місті Ірпінь. Народний аматорський фольклорно - етнографічний ансамбль «Серпанок» села Берестя прийняв участь у фестивалі і посів І місце у номінації «Збереження традиційного костюму». Фольклорно - етнографічний ансамбль «Берегиня» Крупівського сільського будинку культури прийняв участь у програмі «Фольк-музік» на телеканалі УТ-1, та за їх участю відбулася трансляція програми «Поліські животоки» на Рівненському обласному телебаченні.

Вперше, на високому організаційному рівні проведено акцію громадсько- політичного рейтингу популярності «Гордість Дубровиччини».

Вживалися заходи, спрямовані на поліпшення матеріально - технічного стану закладів культури. Біля 374 тисяч гривень використано на проведення поточних ремонтів, що у 2,6 раза більше ніж у 2011 році.

Протягом року здійснювалася реалізація проекту «Волинь туристична», в рамках якого створюється спеціалізований Інтернет - портал «Волинь туристична», узагальнюється та обробляється інформація про туристичні об’єкти, маршрути та об’єкти туристичної інфраструктури району. У 2012 році створено 1 агросадибу в селі Великі Озера, а всього у районі діє 5 агросадиб.

Фізична культура і спорт. Розвиток фізичної культури і спорту  в районі  спрямовано на реалізацію державних програм, основними яких є зміцнення здоров’я населення засобами фізичного виховання, фізичної культури і спорту, сприяння  духовному та фізичному розвитку, створення належної матеріально - технічної бази.

На розвиток фізичної культури і спорту протягом року використано 611,4 тисячі гривень, що становить 94,5 відсотка планових призначень.

З метою зміцнення здоров’я та пропаганди ведення здорового способу життя протягом 2012 року проведенні районні змагання: чемпіонат району з футболу, весняний кубок з футболу «Пролісок», кубок району з футболу, кубок району з волейболу серед жінок, кубок району з волейболу серед чоловіків, кубок району з баскетболу серед чоловіків, різдвяний турнір з міні-футболу, турнір з футзалу до Дня захисника Вітчизни, міжнародний турнір з баскетболу серед збірних шкіл, «Кубок міста Дубровиця» пам'яті Михайла Хрипти, сільські спортивні ігри до Дня фізичної культури і спорту, «День здоров’я» до Дня міста Дубровиця, районні спартакіади з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок, легкої атлетики серед школярів та цілий ряд інших змагань, турнірів, комплексних заходів.

Проведено районні етапи та прийнята участь в двох турах обласної спортивної гри «Сімейні перегони». Приймається участь в новому сезоні гри.

В приміщенні навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей» міста Дубровиця функціонує міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», працює школа «Бойового Гопака», яку відвідує 121 дитина, продовжує роботу фізкультурно - спортивний клуб для інвалідів «Джура», де займається 32 особи, робота якого спрямована на проведення реабілітаційної та фізкультурно - оздоровчої роботи серед людей з вадами здоров’я.

В місті також діють фізкультурно-оздоровчі групи з футболу, волейболу, міні - футболу.

На базі професійного ліцею в листопаді 2012 року відкрито відділення боксу дитячо – юнацької спортивної школи, де займається 48 дітей та секцію з важкої атлетики, яку відвідує 25 осіб.

Активізувалась та покращилась робота з організації фізкультурно - оздоровчої роботи серед сільського населення.

Протягом року працювали відділення дитячо – юнацької школи в селах Орв’яниця, Берестя, Селець, Лютинськ, Осова, Заслуччя, Висоцьк, Залужжя, Колки, Жадень, Озерськ, Людинь, Бережки. В цілому вихованцями школи є 712 дітей.

Згідно календаря спортивно - масових заходів на 2012 рік проведено цілий ряд спортивних змагань із залученням сільського населення по програмі обласних сільських спортивних ігор та прийнята участь в усіх видах спортивних ігор де посіли 9 підсумкове місце.

Проте найболючішими проблемними питаннями у соціальній та гуманітарній сферах є покращення життєвого рівня населення, недостатнє фінансування бюджетних установ, слабка їх матеріально-технічна база, відродження культурних та духовних цінностей. 

         І на закінчення хочеться сказати, що ми з Вами живемо в незалежній державі. І з року в рік, життя в Україні не стає гіршим. Щороку є якийсь позитив. Можливо, він настає не так скоро, як ми цього хотіли би. Але він все таки є. Отож будьмо оптимістами. Вірмо в те, що нас чекає краще майбутнє і своїми руками творімо його.

Голова адміністрації                                                                               О.Шатов

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Переглядів: 2 048
Коментарів: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Інщі новини по темі:


Уряд перерозподілив частину бюджетних призначень, а саме 879 млн грн, передбачених у державному бюджеті за загальнодержавними видатками Міністерству фінансів для забезпечення окремих видатків, пов’язаних з ліквідацією районів. Розподіл частини бюджетних призначень здійснено за єдиними підходами з урахуванням середньомісячної заробітної плати для райдержадміністрацій, врахованої на 2021 рік, та кількісних показників, наданих облдержадміністраціям за встановленими постановою Уряду формами. Йдеться про кількість працівників, які попереджені про вивільнення, яким необхідно виплатити вихідну допомогу та які отримають грошову компенсацію за невикористані відпустки. Передані обласним державним адміністраціям кошти спрямовані на виплату працівникам районних державних адміністрацій, що реорганізуються:

 - заробітної плати, що складається з посадового окладу, надбавки за ранг і вислугу років;

 - вихідної допомоги;

 - грошової компенсації за невикористані відпустки працівникам, які вивільняються.

Переглядів: 19
Коментарів: 0

За добу на COVID-19 захворів 81 житель Рівненщини, одна смерть, 136 одужало

 

Переглядів: 36
Коментарів: 0
 

Звернення Президента щодо початку вакцинації від COVID-19

 

Переглядів: 37
Коментарів: 0
22-01-2021, 05:02
З Днем Соборності України!
Рейтинг:
Категорія: Новини РДА

З Днем Соборності України!


 🇺🇦Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. 


Урочистий Акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі. Щиро вітаємо вас із цим днем! Бажаємо здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання нашої Батьківщини


З Днем Соборності України!

Переглядів: 120
Коментарів: 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 219