1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
» » ОСНОВНЕ У ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ

ОСНОВНЕ У ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ

Написав upszn
//
16 вересня 2015
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.
Субсидія – це щомісячна адресна безготівкова допомога сім’ям, що надається з коштів державного бюджету, для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. На призначення субсидій мають право домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послг, виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами, перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу.

            Механізм надання субсидій суттєво спрощено — слід заповнити лише два документи: заяву і декларацію про доходи.  У ЗМІ, соцмережах, на сайтах питанням заповнення цих документів, приділили достатньо уваги. Для отримання субсидії дуже важливо правильно написати заяву та заповнити декларацію про доходи. У заяві та декларації, які споживачі комунальних послуг заповнюватимуть та засвідчуватимуть власним підписом, за новими правилами, не повинно бути неправдивої інформації. Якщо таке виявиться, доведеться повернути отриману субсидію у подвійному розмірі.

           Непрацюючим працездатним громадянам для розрахунку субсидії буде враховуватися віртуальний прибуток на рівні мінімальної зарплати 1218 грн. Якщо дохід працездатної людини менший від прожиткового мінімуму, то розрахунок однаково проводиться із суми прожиткового мінімуму. Але студентам, військовослужбовцям строкової служби, отримувачам деяких видів допомоги (по догляду за дитиною до 3 років, за надання соціальних послуг інвалідам і особам старшим 80 років, безробітним із центру зайнятості) беруться до уваги фактичні доходи.

          У сільській місцевості прийняття заяв і декларацій для призначення субсидій здійснюють уповноважені особи, які визначені виконавчими органами сільських і селищної рад. Управління соціального захисту населення перевірятимуть доходи всіх зареєстрованих осіб, на яких нараховуються послуги ЖКГ, через фіскальні органи, Пенсійний фонд, центр зайнятості, Фонд соціального страхування, вузи тощо. А за неправдиві відомості – повернення нарахованої субсидії у подвійному розмірі.

            Для призначення субсидії з 1 травня 2015 року враховуватимуться доходи без податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік. Субсидія призначатиметься на 12 місяців на підставі відомостей про доходи, які зазначено у Декларації, а на наступний період – без звернення на підставі отриманої інформації про доходи від Державної фіскальної служби.

           За бажанням заявника, житлова субсидія може бути призначена на підставі доходів за останні три місяців за умови надання довідок до органу соціального захисту населення про доходи таких осіб за цей період. До доходу сім’ї враховується: заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо. Витрати сім’ї не впливають на призначення субсидії. У разі якщо протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії ви здійснили купівлю майна або оплату яка перевищує 50 тисяч гривень, то у такому випадку субсидія може бути призначена на підставі рішення комісії. Право на отримання житлової субсидії поширюється на громадян, які проживають у житлових приміщеннях незалежно від форм власності.  Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги. Субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства, і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.

            Субсидію надають не на всю житлову площу, а лише на соціальну норму. Соціальну норму житла встановлено в розмірі 13,65 кв. м на кожного зареєстрованого у квартирі та додатково 35,22 кв. м на домогосподарство. Отже, якщо мешкаєте у великій квартирі та маєте низькі доходи, не можете розраховувати, що отримаєте субсидію на всю житлову площу Такі ж соціальні норми встановлено й на електроенергію, водопостачання (гарячу і холодну воду) і водовідведення, газопостачання, вивезення побутових відходів.

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!