1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Оголошення

Написав admin
//
18 березня 2015
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

 

До уваги підприємств, організацій!

 

Дубровицька районна державна адміністрація оголошує конкурс по визначенню підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

Конкурс з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» із внесеними змінами та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 із внесеними змінами.

При визначенні переможця конкурсу, конкурсним комітетом враховуються такі умови:

1.Підприємство (організація) відповідає вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт».

2.Претенденти подають для участі у конкурсі такі документи:

-заяву на участь у конкурсі за формою, що додається;

-документи, що підтверджують досвід роботи підприємства та фахівців у сфері організації пасажирських автоперевезень не менше трьох років;

-довідка про матеріально-технічне забезпечення.

3. Документи, подані не в повному обсязі не реєструються і повертаються претенденту з відповідним обґрунтуванням. Всі зауваження та недоліки при подачі документів на участь в конкурсі підприємства (організації ) мають можливість виправити на протязі двох днів та подати документи повторно.

4. Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

5. Переможцем конкурсу визнається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає умовам конкурсу.

6. З переможцем конкурсу укладається договір про виконання функцій робочого органу. Строк дії договору встановлюється за домовленістю між організатором та робочим органом, але не більш ніж на 3 роки.

Довідки та роз’яснення надаються управлінням економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, енергоефективності та з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації, тел. (03658)-2-08-94.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 17.00 години 17 квітня 2015 року за адресою: 34100 м.Дубровиця Рівненська область, вулиця Воробинська, 16 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, енергоефективності та з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Конкурс відбудеться о 15.00 годині 21 квітня 2015 року за адресою: 34100 м.Дубровиця Рівненська область, вулиця Воробинська, 16 (зал засідань).

Реєстрація учасників з 14.00 години.

 

Матеріали підготовлені управлінням економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, енергоефективності та з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

 

 

 

 

 

Додаток

до умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу

Заява

на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації), що здійснює

функції робочого органу

Претендент_______________________________________________________

 

 

 

(повна назва підприємства) Юридична та поштова адреса

 

 

Код

 

 

ЄДРПОУ

 

 

Телефон, факс, електронна адреса

 

 

 

 

 

Поточний рахунок

 

Прошу допустити до участі у конкурсі з визначення підприємства (організації), що здійснюватиме функції робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, приймання документів на конкурс, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником -переможцем конкурсу.

На умовах, запропонованих райдержадміністрацією, згоден узяти участь у конкурсі.

МП

„___ ”_______ 20 р. _____________ ___________________

(прізвище та ініціали )

Zayava.doc [31 Kb] (cкачувань: 5)

 
 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!