1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

администр

Написав admin
//
19 липня 2013
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Дубровицької районної

державної адміністрації

О.Шатов

11.03.2013

 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

держаного адміністратора

апарату Дубровицької районної державної адміністрації

 

Загальні положення

Посадова інструкція розроблена відповідно до вимог Закону України ,,Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” та до ,,Положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання” затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Державний адміністратор апарату райдержадміністрації (далі державний адміністратор) забезпечує виконання покладених на нього завдань щодо організації видачі суб’єктам господарювання документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності та забезпечує взаємодію місцевих дозвільних органів щодо видачі документів дозвільного характеру.

Державний адміністратор призначається на посаду та звільняється з посади головою райдержадміністрації за погодженням з уповноваженим органом у відповідності до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26.12.2011 № 419.

Державний адміністратор підпорядковується безпосередньо голові райдержадміністрації і діє на підставі Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання.

 

У своїй роботі керується цією посадовою інструкцією, а також:

- Конституцією України, Законами України "Про місцеві державні адміністрації”, ,,Про державну службу”, ,,Про засади запобігання і протидії корупції”, ,,Про захист персональних даних”, положенням про адміністратора та іншими нормативно-правовими актами щодо напрямку діяльності державного адміністратора;

- регламентом роботи райдержадміністрації, колективним договором, правилами внутрішнього трудового розпорядку, інструкцією з діловодства в райдержадміністрації, положенням про захист персональних даних в райдержадміністрації, розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної державної адміністрації.

 

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта.

Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше ніж два роки чи стаж роботи в інших сферах управління не менше ніж три роки.

 

 

Повинен знати:

Конституцію України, акти законодавства, нормативні документи що стосуються державної служби та органу виконавчої влади; практику застосування чинного законодавства щодо організаційного забезпечення; нормативні акти та розпорядження керівництва; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці та протипожежного захисту; основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби.

 

Завдання та обов’язки

Державний адміністратор:

1. Надає суб’єкту господарювання вичерпну інформацію щодо вимог та порядку одержання документа дозвільного характеру.

2. Приймає від суб’єкта господарювання документи необхідні для одержання документів дозвільного характеру, здійснює їх реєстрацію та подає документи ( їх копії ) відповідним місцевим дозвільним органам.

3. Видає суб’єкту господарювання документи дозвільного характеру, оформлені регіональними або місцевими дозвільними органами.

4. Забезпечує та координує міжвідомчий документообіг між місцевими дозвільними органами, їх посадовими особами, які співпрацюють між собою щодо видачі документів дозвільного характеру.

5. Здійснює організаційне та інформаційне забезпечення проведення представниками дозвільних органів спільного обстеження об’єкта, на який видається документ дозвільного характеру.

6. Формує та веде реєстр документів дозвільного характеру.

7. Контролює за додержанням посадовими особами дозвільних органів строків розгляду та видачі документів дозвільного характеру.

8. Інформує посадову особу, якій підпорядковується, а також уповноважений орган про порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру посадовою особою регіонального, місцевого дозвільного органу.

9. Готує пропозиції щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру.

10. Веде в мережі Інтернеті веб-сторінку, що містить інформацію, необхідну для отримання документів дозвільного характеру.

11. Координує діяльність дозвільного центру.

12. Видає довідки з реєстру документів дозвільного характеру.

13. Складає протоколи про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом.

14. Забезпечує ведення документообігу та обліку звернень суб’єктів господарювання.

15. Формує та веде реєстр документів дозвільного характеру в порядку, установленому уповноваженим органом.

16. Покладення на державного адміністратора інших завдань та обов’язків, не передбачених Законом та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють дозвільну систему у сфері господарської діяльності, забороняється.

 

 

Права

Державний адміністратор має право:

- безоплатно отримувати від дозвільних органів інформацію, пов’язану з видачею документів дозвільного характеру, крім інформації, що становить державну таємницю. Дозвільний орган зобов’язаний надавати таку інформацію державному адміністратору протягом трьох робочих днів з дня отримання відповідного запиту.

- порушувати клопотання до голови райдержадміністрації щодо вжиття заходів у частині забезпечення роботи дозвільних центрів.

- відмовити у прийнятті заяви на отримання документа дозвільного характеру та документів, що додаються до неї, у разі подання суб’єктом господарювання документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, не в повному обсязі з наданням обґрунтованої відповіді (у разі одержання документів поштою – письмово повідомити заявника).

 

Відповідальність

Державний адміністратор райдержадміністрації несе відповідальність за порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру, за неякісне або несвоєчасне виконання посадових завдань та обов’язків, бездіяльність або невикористання наданих прав, порушення норм етики, поведінки державного службовця та обмежень, пов’язаних з прийняттям на державну службу та її проходженням, в межах і в порядку, що передбачено законодавством.

Роботу державного адміністратора оцінює перший заступник голови райдержадміністрації з урахуванням повноти, якості та своєчасності виконання ним своїх посадових обов’язків.

 

Взаємовідносини (зв’язки) за посадою

Державний адміністратор райдержадміністрації для виконання обов’язків та реалізації своїх прав взаємодіє:

- з усіма регіональними, місцевими дозвільним органами, структурними підрозділами райдержадміністрації з питань видачі документів дозвільного характеру, крім інформації, що становить державну таємницю;

- керівниками підприємств, установ та організацій, що видають документи, без наявності яких суб’єкт господарювання не може провадити господарську діяльність;

- представниками органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (під час здійснення делегованих повноважень), що надають адміністративні послуги.

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!