1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
» » повідомлення про оприлюднення регул. акту

повідомлення про оприлюднення регул. акту

Написав lisak
//
24 грудня 2014
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта –

проекту розпорядження голови районної державної адміністрації "Про Центр надання адміністративних послуг управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, енергоефективності та з питань надання адміністративних послуг Дубровицької районної державної адміністрації”

 

 

Дубровицькою райдержадміністрацією розроблено проект регуляторного акта розпорядження голови райдержадміністрації „Про Центр надання адміністративних послуг Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури енергоефективності та з питань надання адміністративних послуг Дубровицької районної державної адміністрації”. Проект регуляторного акта передбачає затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури енергоефективності та з питань надання адміністративних послуг Дубровицької районної державної адміністрації. Положенням визначено основну мету створення Центру – спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання. Регламентовано основні завдання та права адміністратора – посадової особи Дубровицької районної державної адміністрації, яка організовує надання адміністративних послуг, та керівника Центру, відповідно до завдань, покладених на Центр. Прийняття регуляторного акта дасть змогу забезпечити створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами та суб’єктами господарювання. Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта розміщено на офіційному веб-сайті Дубровицької районної державної адміністрації, розділ «Інформація» підрозділ «Регуляторна діяльність» та у газеті «Дубровицький вісник».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу приймаються у письмовому вигляді від фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань та громадян:

- поштова адреса: управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, енергоефективності та з питань надання адміністративних послуг Дубровицької райдержадміністрації, вул.Воробинська, 16, м. Дубровиця, Дубровицький район, Рівненська область, 34100:

- факс: (03658) 2-03-08;

- е-mail: dubr_ekon@ukr.net

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!