1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Нарада

Написав admin
//
03 червня 2013
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.
31 травня голова райдержадміністрації Олександр Шатов провів розширену нараду по питанню раціонального використання і охорони надр в Дубровицькому районі  за участю голови райради Леоніда Стрибулевича, заступників голови РДА, райради, керівників  правоохоронних та контролюючих органів району, заступника міського голови, сільських голів, окремих керівників структурних підрозділів РДА, організацій, установ, підприємств району та представників ЗМІ.

Нарада

 


Відкрив нараду Олександр Шатов який, зокрема, наголосив на важливості даного питання, бо зважаючи на те, що особливість нашого району полягає в тому, що на його території є великі родовища бурштину, питання його збереження, охорони та боротьба з незаконним видобутком – одне з основних на даний час. Олександр Володимирович звернув увагу присутніх і на тому, що всі  мають серйозно підійти до справи не тільки контролю за охороною родовищ бурштину, а і звернути увагу на посилення контролю за використанням та охороною земель, водних об’єктів, природних ресурсів, таких як торф, питна вода тощо.

 Інформацію про стан додержання законодавства у сфері надрокористування на території Дубровицького району та вжиті заходи реагування на виявлені факти порушення чинного законодавства довів Олег Петрушко – начальник відділу цивільного захисту та охорони навколишнього природного середовища райдержадміністрації. Олег Іванович більш детально зупинився на основному – об’єкті незаконних дій у видобутку бурштину, та інформував про  прийняті з цього питання розпорядження та доручення. Також, зазначив Олег Петрушко,  з метою здійснення належного державного контролю за використанням та охороною земель, лісів, надр, води, атмосферного повітря, рослинного та тваринного світу, інших природних ресурсів розпорядженням голови РДА від 3 січня 2013 року №3 схвалено Програму охорони навколишнього природного середовища Дубровицького району на 2013 – 2016 роки, яка затверджена рішенням районної ради від 28 лютого 2013 року №275.  

Доповнили інформацію по питанню раціонального використання і охорони надр в Дубровицькому районі державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Рівненської області В’ячеслав Коростель та головний спеціаліст відділу оперативного контролю за дотриманням вимог земельного законодавства управління контролю за використанням та охороною земель державної інспекції сільського господарства у Рівненській області – Олександр Бернацький.

Нарада

 


Про результати роботи Дубровицького РВ УМВС України в Рівнеській області по боротьбі з незаконним видобутком бурштину на території району проінформував учасників наради в.о. начальника Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області, капітан міліції Володимир Коркош.

Обговорювали питання, що винесене на дану нараду, вносили пропозиції інші члени наради: заступник прокурора району Ірина Соловей,сільські голови, представники держлісгоспів району.

По результатах проведеної наради прийняте відповідне протокольне дорученнявсе для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!