ok
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Меню
Структура

Голова
Заступник
Апарат
Структурні підрозділи
Комунальні підприємства

Новини

Новини РДА
В області
В Україні
Новини звідусіль
Події
Додати новину

Регламентуючі документи

Основні завдання РДА
Інструкція з діловодства
Плани роботи РДА
Програми соц.-економ. розвитку району

Розпорядження голови

зареєстровані в органах юстиції
2020 рік
1992-2019 роки

Відомості про район

Історія району
Символіка району
Карта району
Населення району
Розклади руху транспорту

Доступ до публ. інф.

Нормативно-правові акти
Публічна інформація
Система обліку публічної інформації
Форма запиту на отримання публічної інформації
Звіти по результатах розгляду запитів на публічну інформацію
Інструкція щодо процедури надання запиту
Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності
Список посадових осіб, які організовують доступ до публічної інформації
Електронне звернення
Відкриті данні

Інформація

Звіти голови РДА
Звернення громадян
Адмінпослуги
Громадська рада
Держслужба
Вакансії
Антикорупційні заходи
Регуляторна діяльність
Очищення влади
Реєстр міст. умов та обмежень
Доступність об’єктів
Детальні плани територій
Плани зонування територій

Органи місц.самовряд.

Районна рада
Міська рада
Сільські ради
Генплан
Інформації територіальних громад

Служби інформують

Міндоходів
Військомат
Контрактна служба
Санепідслужба
Служба цивіл.захисту
Служба зайнятості
Фонд держмайна
Держземагентство
Служба соцзахисту
Колективні договори
Поліція
Юстиція
Казначейство
ФСС ТВП
Управління статистики
Державна прикордонна служба
Сектор державної реєстрації
Відділ освіти
Відділ культури

Місцеві сайти

Місцеві сайти

Інвестуй

Інвестуй

До відома

До відома

Громадська рада

Громадська рада
Громадські обговорення

Соц.-екон. стан. району

Соціально-економічне становище району

Проекти

ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ ЗА УКРАЇНУ ДУБРОВИЧЧАНАМ-ВОЇНАМ АТО

Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин
Січень 2021 (29)
Грудень 2020 (36)
Листопад 2020 (57)
Жовтень 2020 (75)
Вересень 2020 (34)
Серпень 2020 (90)
banner125x125Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125


banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

» » положення про відділ організаційно-кадрової роботи

19-07-2013, 10:26
положення про відділ організаційно-кадрової роботи
Рейтинг:
Категорія: Для ВАС працюють

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

Дубровицької районної

державної адміністрації

12.03.2012 №73

 

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ організаційно-кадрової роботи апарату

Дубровицької районної державної адміністрації

 

1. Загальні положення

 

1.1. Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації є структурним підрозділом апарату райдержадміністрації. Відділ утворюється головою райдержадміністрації та відповідно до розподілу функціональних повноважень підпорядковується керівнику апарату райдержадміністрації.

1.2. Основним завданням відділу є здійснення організаційного забезпечення роботи по здійсненню повноважень і функцій райдержадміністрації та забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби та з питань кадрової роботи в апараті райдержадміністрації, надання методичної та практичної допомоги з організаційних та кадрових питань структурним підрозділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування та здійснення контролю за виконанням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади у відповідності до Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року №339.

1.3. У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних» в частині здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, іншими законами України, актами Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями голови райдержадміністрації, Регламентом роботи райдержадміністрації, Положенням про апарат, іншими нормативно-правовими актами, а також цим Положенням.

У питаннях організації і застосування методики проведення кадрової роботи та державної служби відділ керується відповідними рекомендаціями Національного агентства з питань державної служби України, Міністерства юстиції України та Міністерства праці та соціальної політики України.

1.4. Діяльність відділу здійснюється на основі поточних місячних планів роботи, затверджених керівником апарату райдержадміністрації.

1.5. Відділ при вирішенні питань, які належать до його компетенції, взаємодіє з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також з підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян.

1.6. Граничну чисельність, фонд оплати праці працівників та видатки на утримання відділу затверджує голова райдержадміністрації з урахуванням вимог законодавства.

 

2. Основні функції відділу.

Відділ організаційно-кадрової роботи:

2.1. Здійснює організаційне забезпечення управлінської діяльності голови райдержадміністрації, його заступників у вирішенні питань соціально-економічного розвитку території району, організації виконання актів законодавчої і виконавчої влади, рішень районної ради, що відносяться до компетенції відділу та проводить перевірки виконання на території району Конституції України, постанов Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів облдержадміністрації, райдержадміністрації керівниками підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, одержує від них інформацію з цих питань.

2.2. Забезпечує взаємодію управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування у здійсненні власних повноважень, надає їм методичну допомогу.

2.3. Проводить за дорученням голови адміністрації перевірки діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчих комітетів місцевих рад в межах і порядку встановлених законодавством, з питань, що належать до компетенції відділу.

2.4. Забезпечує підготовку проектів поточних місячних планів роботи райдержадміністрації і доводить їх до виконавців, контролює їх реалізацію, систематично інформує з цих питань голову, заступників голови та керівника апарату райдержадміністрації.

2.5. Узагальнює разом з іншими управліннями, відділами і службами райдержадміністрації матеріали для підготовки розпоряджень голови райдержадміністрації та інших службових документів з питань, що відносяться до компетенції відділу.

2.6. Забезпечує підготовку протокольних заходів голови райдержадміністрації, організовує засідання, наради, що проводяться головою райдержадміністрації, семінари, навчання з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

2.7. Забезпечує організаційну роботу по підготовці та проведенню засідань колегії райдержадміністрації.

2.8. За дорученням голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації створює робочі групи та комісії із спеціалістів апарату, управлінь, відділів, служб райдержадміністрації для вивчення питань і підготовки пропозицій з проблем, які підлягають розгляду на нарадах при голові райдержадміністрації, у керівника апарату райдержадміністрації.

2.9. Забезпечує зв'язок та координацію дій структурних підрозділів райдержадміністрації щодо взаємодії з органами місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади та поліпшення їх діяльності.

2.10. Надає практичну та методичну допомогу у роботі з керівниками і працівниками виконавчих органів місцевого самоврядування, сприяє підвищенню їх професійного рівня.

2.11. Розглядає звернення громадян, що стосуються повноважень відділу.

2.12. У межах своєї компетенції забезпечує організаційну підготовку проведення на території району загальнодержавних виборів та референдумів.

2.13. Готує вихідні телефонограми та проекти привітань керівництва райдержадміністрації з питань проведення та участі громадськості у масових заходах, відзначення пам’ятних, ювілейних дат і державних свят.

2.14. Забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної служби та з питань кадрової роботи в апараті райдержадміністрації та координує дану роботу в її структурних підрозділах, здійснює практичне, методичне та інформаційне забезпечення роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, на підприємствах, в установах, організаціях, що належать до сфери управління райдержадміністрації.

2.15. Спільно з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації здійснює контроль в апараті райдержадміністрації та підпорядкованих їй установах за дотриманням Закону України «Про державну службу» та інших актів законодавства з питань кадрової роботи та державної служби.

2.16. Разом з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації та підпорядкованими установами розробляє річні плани роботи з кадрами, здійснює організаційне забезпечення роботи комісії з кадрового забезпечення при райдержадміністрації.

2.17. Здійснює аналітичну та організаційну роботу з кадрового менеджменту. Бере участь у розробленні структури апарату райдержадміністрації та штатного розпису, контролює розроблення посадових інструкцій у структурних підрозділах райдержадміністрації та у підпорядкованих їй установах.

2.18. Прогнозує розвиток персоналу, заохочує працівників до службової кар’єри.

2.19. Розглядає матеріали та готує документи для заохочення та нагородження працівників, веде відповідний облік та за дорученням керівництва організовує експертизу клопотань і забезпечує підготовку проектів подань до нагородження державними нагородами та відзнаками.

2.20. Формує кадровий резерв для державної служби на посади керівників, спеціалістів апарату, та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, вносить голові райдержадміністрації пропозиції щодо його вдосконалення.

2.21. Забезпечує реалізацію заходів щодо залучення молоді на державну службу.

2.22. Документально оформляє проходження державної служби та трудових відносин, веде встановлену звітно-облікову документацію, готує державну статистичну звітність з кадрових питань, аналізує кількісний та якісний склад державних службовців, а також керівників підпорядкованих установ.

2.23. Обчислює стаж роботи та державної служби, здійснює контроль за встановленням надбавок за вислугу років та наданням відпусток відповідної тривалості, складає графіки щорічних відпусток працівників апарату райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

2.24. Веде табель обліку робочого часу та реєстрацію листків непрацездатності працівників апарату та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

2.25. Оформляє і видає службові посвідчення та довідки з місця роботи працівника.

2.26. Готує документи для відрядження працівників за кордон.

2.27. Здійснює організаційне забезпечення роботи атестаційної комісії та проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них завдань і обов'язків, а також контролює проведення цієї роботи у структурних підрозділах райдержадміністрації.

2.28. Забезпечує підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів, організує регулярне навчання працівників апарату.

2.29. Формує замовлення на підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, навчання державних службовців і осіб, що перебувають у кадровому резерві у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістратурах при вищих навчальних закладах та інших філіалах Національної академії державного управління при Президентові України.

2.30. Проводить разом з іншими підрозділами роботу щодо укладення, продовження терміну дії, розірвання контрактів з керівниками державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління райдержадміністрації, а також бере участь у здійсненні організаційних заходів з перевірки виконання умов та показників контрактів.

2.31. Здійснює організаційні заходи щодо своєчасного щорічного декларування доходів державними службовцями.

2.32. Забезпечує виконання Закону України «Про захист персональних даних» щодо бази даних «Кадровий облік».

2.33. Проводить іншу роботу, пов'язану із застосуванням законодавства про працю та державну службу.

2.34. Спільно з юридичним сектором апарату районної державної адміністрації в межах своїх повноважень:

2.35. Аналізує протокольну частину та рішення виконавчих комітетів, актів, прийнятих з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади щодо відповідності їх визначеним повноваженням та чинному законодавству, веде системний аналіз їх діяльності.

2.36. Взаємодіє з органами прокурорського нагляду з питань дотримання норм Конституції України, законів України, виконання Указів Президента України, постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інших нормативних документів, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій підприємствами, організаціями та органами місцевого самоврядування району з питань, що відносяться до компетенції відділу.

2.37. У межах своєї компетенції здійснює заходи для забезпечення трудової дисципліни, оформляє документи, пов’язані з проведенням службового розслідування та застосування заходів дисциплінарного впливу.

2.38. Вивчає і готує висновки та пропозиції з питань адміністративно-територіального поділу, узагальнює ці матеріали.

2.39. За дорученням голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації опрацьовує і, в установленому порядку, подає облдержадміністрації інформацію про стан справ в районі.

2.40. Здійснює інші повноваження, передбачені законодавством та розпорядженнями голови райдержадміністрації.

 

3. Права відділу.

Відділ має право:

3.1. За дорученням керівництва райдержадміністрації в межах повноважень і чинного законодавства вивчати і перевіряти роботу структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, органів місцевого самоврядування.

3.2. Одержувати від структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, органів місцевого самоврядування інформації, що необхідні для здійснення повноважень відділу, а від органів статистики безоплатно статистичні дані, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

3.3. Бути присутніми на засіданнях, нарадах управлінь, відділів райдержадміністрації, вносити пропозиції щодо поліпшення їх підготовки та проведення.

3.4. Вносити голові райдержадміністрації пропозиції з питань удосконалення кадрової роботи, підвищення ефективності державної служби.

3.5. Залучати спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій та установ, об’єднань громадян (за погодженням з їхніми керівниками) для залучення і розгляду питань, що належать до компетенції відділу.

3.6. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції.

3.7. Вносити на розгляд керівництва райдержадміністрації проекти розпоряджень, планів, заходів, доповідних записок та інформацій з питань, що належать до компетенції відділу.

3.8. Перевіряти і контролювати дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, вимог законодавства про працю та державну службу в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації.

3.9. Використовувати системи зв’язку і комунікації, що існують в райдержадміністрації.

 

4. Організація роботи відділу.

4.1. Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади головою райдержадміністрації в установленому порядку.

4.2. Начальник відділу:

4.2.1. Здійснює керівництво діяльністю відділу і персонально відповідає за виконання покладених на відділ завдань.

4.2.2. Планує роботу відділу та забезпечує його виконання. Розробляє номенклатуру справ.

4.2.3. Здійснює контроль за дотриманням у відділі Регламенту роботи райдержадміністрації, Положення про апарат райдержадміністрації, виконанням функціональних обов’язків і правил внутрішнього трудового розпорядку працівниками відділу.

4.2.4. Визначає завдання і розподіляє обов’язки між працівниками відділу, аналізує результати роботи і вживає заходи щодо підвищення ефективності діяльності відділу, сприяє підвищенню фахової кваліфікації і професійного рівня, матеріальному і моральному стимулюванню працівників відділу.

4.2.5. Організовує підготовку і надання необхідних інформаційно-довідкових матеріалів відповідним підрозділам облдержадміністрації.

4.2.6. Забезпечує надання практичної і методичної допомоги у роботі керівникам і працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування.

4.2.7. Забезпечує, в межах повноважень відділу, виконання Закону України «Про захист персональних даних».

4.2.8. Начальник відділу може виконувати й інші обов’язки, покладені на нього розпорядчими актами голови та керівника апарату райдержадміністрації.

4.3. На період відсутності начальника відділу (відпустка, хвороба тощо) його обов`язки виконує один з головних спеціалістів відділу.

 

 

Керівник апарату адміністрації                                        О.Лисак

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Переглядів: 2 124
Коментарів: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Інщі новини по темі:


Переглядів: 45
Коментарів: 0
12-01-2021, 09:01
На Рівненщину насуваються морози
Рейтинг:
Категорія: Новини РДА
Переглядів: 109
Коментарів: 0
10-01-2021, 11:46
Трагічна звістка про втрату бійця
Рейтинг:
Категорія: Новини РДА

Трагічна звістка про втрату бійця

 

Переглядів: 155
Коментарів: 0

Інформування громадян з приводу земельних правовідносин

 

Переглядів: 326
Коментарів: 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 218