1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » проект розпорядження голови РДА

проект розпорядження голови РДА

Написав admin
//
17 січня 2015
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.
У К Р А Ї Н А

ДУБРОВИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Рівненської області

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

голови районної державної адміністрації

 

___ _________ 2015 року                                                              №___

 

Про затвердження умов проведення конкурсу

з визначення підприємства (організації), що

здійснює функції робочого органу

 

Відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою визначення робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району:

1. Затвердити умови проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу, що додаються.

2. Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації подати розпорядження на державну реєстрацію до Дубровицького районного управління юстиції Рівненської області відповідно до вимог Указу Президента України від 3 жовтня 1992 року № 493/92 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

3. Загальному відділу апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення даного розпорядження в установленому порядку.

4. Розпорядження набирає чинності з моменту державної реєстрації в Дубровицькому районному управлінні юстиції Рівненської області, але не раніше його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ващишина П.Є.

 

В.о. голови адміністрації                                                Ю. Яременко

 

                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                               Розпорядження

                                                               голови райдержадміністрації

                                                               __._____ 2015 №___

 

 

Умови

проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу

 

1. Загальна частина

1.1. Умови проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу (далі - умови конкурсу), визначають порядок підготовки та проведення конкурсу.

1.2. Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах юридичної особи, яка спроможна забезпечувати належну підготовку матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, приймання документів на конкурс, їх аналіз та оцінку відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовку паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу.

1.3. У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також цими умовами конкурсу.

1.4. Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які:

надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку

транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних

перевізників;

визнані банкрутами;

мають заборгованість із податків або інших обов'язкових платежів:

подали для участі у конкурсі документи не в повному обсязі або такі, що містять неправдиву інформацію.

 

2. Порядок підготовки до проведення конкурсу

2.1. Для підготовки та проведення конкурсу щодо визначення робочого органу утворюється конкурсний комітет (далі - комітет), склад якого затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.

2.2. Не пізніше ніж за ЗО днів до початку конкурсу у засобах масової інформації розміщується оголошення про проведення конкурсу та його умови, строк подачі та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі, телефон для довідок, місце, дата та час початку проведення засідання комітету.

2.3. Претенденти подають, а секретар комітету приймає та реєструє в журналі обліку такі документи:

заяву на участь у конкурсі за формою, що додається;

витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, копію свідоцтва про державну реєстрацію, копію свідоцтва платника податку;

довідку державної податкової адміністрації у Рівненській області про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів;

документи, що підтверджують досвід роботи підприємства та фахівців у сфері організації пасажирських автоперевезень не менше трьох років;

копію договору оренди чи свідоцтва на право власності на приміщення.

2.4. Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі, не розглядаються і повертаються претендентам.

2.5. Комітет вивчає, систематизує та аналізує всі документи, які надійшли від підприємств (організацій).

2.6. Комітет складає списки претендентів.

 

3. Порядок проведення конкурсу

3.1. Комітет у визначений час запрошує претендентів та проводить конкурс. Документи кожного претендента розглядаються окремо.

 

3.2. Переможцем конкурсу визнається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає умовам конкурсу.

3.3. Рішення комітету приймаються на засіданні у присутності не менше двох третин його складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів голос голови комітету є вирішальним.

3.4. Рішення комітету оформляються протоколом, який підписують всі члени комітету, що взяли участь у голосуванні.

3.5. Переможець конкурсу оголошується на засіданні комітету із запрошенням на нього всіх претендентів.

3.6. У разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу організатор повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.

3.7. З переможцем конкурсу укладається договір про виконання функцій робочого органу. Строк дії договору встановлюється за домовленістю між організатором та робочим органом, але не більш ніж на 3 роки.

4. Розгляд спорів

4.1. У разі порушення умов конкурсу особи, право яких порушено, можуть звернутися з відповідною скаргою до організатора. Скарга може бути подана не пізніше ніж протягом 10 днів після одержання копії рішення комітету.

4.2. Організатор після одержання скарги перевіряє зазначені в ній факти. У разі виявлення порушень організатор скасовує рішення комітету з визначення переможця конкурсу. Відповідь скаржнику надається протягом 15 календарних днів з моменту одержання скарги.

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                      О. Лисак

 

 

 

Аналіз

регуляторного впливу проекту розпорядження голови райдержадміністрації

"Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу”

 

1. Визначення та аналіз проблеми, яку передбачається вирішити.

Нині пасажирські перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дубровицького району здійснюють приватні перевізники, договори на перевезення пасажирів з якими заключила Рівненська облдержадміністрація.

Дія даних договорів закінчується у 2015році, а внесеними змінами до статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт”, в дальнішому організація пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах покладається на райдержадміністрацію.

Визначення перевізників, які будуть здійснювати перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах здійснюється на конкурсній основі. З цією метою необхідно утворити комітет з проведення конкурсів та його робочий орган (підприємство, організація) з підготовки матеріалів для проведення конкурсів. Дане підприємство (організацію) також необхідно обрати на конкурсній основі.

 

2.Визначення цілі регулювання.

Цілями розробки та затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу є:

відбір підприємства (організації), яке має досвід у сфері експлуатації автомобільного транспорту, а також фахівців по організації пасажирських перевезень;

визначити порядок розгляду документів та проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.

 

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення визначених цілей.

Збереження чинного регулювання не дає можливості своєчасно та в повній мірі забезпечити потреби населення району у пасажирських перевезеннях. Проблема вирішується частково, тому що на практиці проходить значний час для врегулювання питання пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах.

Обраний спосіб забезпечує реалізацію принципів державної регуляторної політики, упорядковує відносини між суб’єктами

господарювання у сфері пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах.

 

4. Механізм та заходи, що пропонуються для розв’язання проблеми.

Проектом цього регуляторного акта передбачено затвердження "Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування”.

Умовами проведення конкурсу передбачається залучення до роботи в районному комітеті з проведення конкурсів на перевезення пасажирів підприємств, які мають досвід у сфері експлуатації автомобільного транспорту та фахівців по організації пасажирських перевезень.

Реалізація такого регуляторного акта забезпечить дотримання фахового та прозорого механізму щодо організації роботи районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

 

5.Можливість досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта.

Позитивно на дію цього регуляторного акта може вплинути відкритість та прозорість проведення конкурсу у виборі підприємства (організації), що буде професійно на належному рівні здійснювати функції робочого органу районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.

 

6. Очікувані результати від прийняття регуляторного акта. Аналіз вигод та витрат.

Внаслідок запровадження регулювання райдержадміністрація буде мати можливість своєчасно реагувати на запити населення району щодо встановлення та змін приміських автобусних маршрутів та розкладу їх руху.

На фінансові витрати населення та суб’єктів підприємницької діяльності дія регуляторного акта не впливає.

 

7. Строк дії регуляторного акта.

Строк дії цього регуляторного акта встановлюється на необмежений термін, оскільки питання пасажирських перевезень має перспективний характер.

 

8. Показники результативності регуляторного акта.

Виходячи з цілей регуляторного акта, для відстеження його результативності обрано такі статистичні показники.

Кількість скарг від суб’єктів підприємницької діяльності на неефективні, неправомірні дії посадових осіб підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу.

Кількість порушень посадовими особами встановлених строків підготовки матеріалів на засідання комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.

 

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта.

Базове відстеження результативності здійснюватиметься після набуття чинності регуляторним актом. Повторне відстеження результативності планується здійснити через рік після набуття чинності регуляторним актом.

З огляду на показники результативності, визначені в попередньому розгляді АРВ, відстеження результативності цього регуляторного акта здійснюватиметься статистичним методом.

У рамках цього методу буде проведено аналіз офіційної статистичної інформації щодо кількості заяв суб’єктів господарювання на неефективні, неправомірні, дії та порушення термінів підготовки матеріалів на конкурси посадовими особами підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу.

 

 

В.о. голови адміністрації                                                        Ю.Яременко

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!