1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Архів новин Авторизація
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
» » » Проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія».

Проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія».

Написав admin
//
15 жовтня 2014
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.
Проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На запитання платників податків відповідала начальник Дубровицької ОДПІ  Панько Любов Леонідівна. Платники запитували:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» можна отримати  в органах Державної фіскальної служби інформацію про доходи іншої фізичної особи ?
Відповідь:Відповідно до ст. 11 Закону України «Про інформацію», ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право доступу до інформації про фізичну особу має лише та особа, якої ця інформація стосується . Крім цього, відповідно до пп.17.1.9 статті 17 Податкового кодексу України платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом (посадовими особами) відомостей про такого платника без його письмової згоди та відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, державну, комерційну чи банківську таємницю та стали відомі під час виконання посадовими особами службових обов’язків, крім випадків, коли це прямо передбачено законами.
- Чи підлягають оподаткуванню військовим збором виплати по лікарняних листках?
Відповідь:Відповідно до абз.3 пп.169.4.1 ст. 169 Податкового кодексу України виплати по листках непрацездатності з метою обкладення податком на доходи фізичних осіб прирівнюються до зарплати.
Тому оплата перших п’яти днів тимчасової непрацездатності та допомоги з тимчасової непрацездатності з метою нарахування військового збору прирівнюється до зарплати. Таким чином, з лікарняних, що нараховані після 03.08.214 року, військовий збір утримується.
- Чи передбачена відповідальність до фізичної особи, яка уклала договір про добровільну сплату єдиного соціального внеску та не сплатила суму цього внеску?
Відповідь:Чинним законодавством не передбачено адміністративної відповідальності або застосування штрафних санкцій до фізичної особи, яка уклала договір про добровільну сплату єдиного внеску та не сплатила або несвоєчасно сплатила даний внесок.
За порушення умов договору, а саме несплату єдиного внеску, договір про добровільну участь достроково розривається. Однак, фізична особа, яка уклала договір про добровільну сплату єдиного внеску, але не сплатила єдиного внеску, втрачає право на отримання допомоги при настанні страхового випадку, який визначений у заключеному договорі. Такій особі в подальшому буде відмовлено в укладанні договору.
- Чи підлягає оподаткуванню військовим збором сума орендної плати, що виплачується суб’єктом господарювання фізичній особі за договором оренди нерухомого майна ?
Відповідь:Оскільки під об’єктом оподаткування військовим збором слід розуміти дохід, який нараховується платнику податків у зв’язку з відносинами трудового найму на підставі укладених трудових договорів (контрактів) та цивільно-правових договорів, сума доходу нарахованого (отриманого, виплаченого) у вигляді орендної плати, що виплачується суб’єктом господарювання за договором оренди нерухомого (рухомого) майна фізичній особі, не є об’єктом оподаткування військовим збором.
         - Яким чином податкові агенти звітують про нарахування, утримання та сплату військового внеску?
Відповідь: Відповідно до п.п. 1.6 п. 16 1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України платники військового збору зобов’язані забезпечувати виконання податкових зобов’язань у формі та спосіб, визначені ст. 176 Податкового кодексу України.
Особи, які відповідно до Податкового кодексу України мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені Податковим кодексом України для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування (п.п. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України).
На сьогодні Державною фіскальною службою України розроблено проект форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом за звітний квартал загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір, загальної суми утриманого збору, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб – платників військового збору.
Якщо працівник працює неповний робочий день, чи може він отримувати податкову соціальну пільгу?
Відповідь:Відповідно до п.169.1. ст.169 Податкового кодексу України, платник податку (працівник) має право на зменшення суми загального місячного оподаткованого доходу, отриманого від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інші прирівняні до неї згідно із законодавством виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму ( у 2014р. - 1218,00 грн.), діючого для працездатної особи на 1 січня звітного року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. У 2014 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 1710 грн. Отже фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу за умови якщо розмір її заробітної плати не перевищує граничного розміру для отримання такої пільги.
                                                                                       
все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!