1111111111
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Рівненщина COVID-19: важливе станом на 3 квітня

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 3 квітня

03 квітня 2020
//
У Рівненській області, станом на ранок 3 квітня, зафіксовано 2 нових випадки на COVID-19. Це житель  Рівного та  мешканка Здолбунівського району, які контактували із вже попередньо діагностованими хворими.   
Архів новин Авторизація
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
» » ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ "НІ ! - БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОМУ БАТЬКІВСТВУ"

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ "НІ ! - БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОМУ БАТЬКІВСТВУ"

Написав press
//
10 липня 2013
//
//
Всё что стоит знать о Таиланде читайте на othai.ru, а так же о путешетвиях. Если желаете что то скачать, то ищите тут cashwarez.ru. На сайте neowar.ru много интересного.

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ "НІ ! - БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОМУ БАТЬКІВСТВУ"

 

         Сучасне суспільство загострило чимало соціальних та моральних проблем, перед якими часто безпорадно розводимо руками. Життя доводить, що реальна ситуація в сім"ї може бути дуже далекою від ідилічної картини. Сім"я може бути  місцем, де розігруються невидимі, а іноді й видимі для оточуючих людські трагедії.

         Зниження потенціалу загальнолюдських і духовних цінностей у суспільстві призводить до розвитку соціального сирітства – зростає кількість дітей, які залишилися без батьківського піклування. Такий розвиток подій потрібно неодмінно призупиняти, щоб дана ситуація не набула ще більш грандіозних масштабів.

10 липня в приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему «НІ!-безвідповідальному батьківству» при  голові райдержадміністрації Олександру Шатову.

         Для обговорення проблеми соціального сиріцтва в районі були запрошені керівники виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, медицини, освіти, молодіжних структур та ін.

         Мета проведення заходу – профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, соціального сиріцтва серед дітей, сприяння  популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ось про що йшлося на засіданні «круглого столу»:

         Серед основних причин збільшення кількості соціальних сиріт, крім традиційних (асоціальна поведінка батьків, поширення алкоголізму та наркоманії), з"явилися і нові, характерні для періоду активних реформ у суспільстві, а саме: економічна нестабільність, безробіття, соціальна малозахищеність, підвищена психологічна вразливість. Все це призводить до конфліктів у сім"ях, стає головною причиною невиконання батьками своїх обов"язків по вихованню дітей. Дуже насторожує нинішня ситуація у державі, коли виник такий негласний вид заробітку, як народження дітей заради виплати одноразової допомоги при народженні. В сім’ях, де неодноразово поставало питання про позбавлення батьків батьківських прав, де діти недоглянуті, мама ходить вагітна за третьою, четвертою дитиною, яка насправді їй не потрібна. Як зупинити цей бум високої народжуваності саме в таких категоріях сімей? Адже спосіб життя батьків є одним із вирішальних елементів у виборі дітьми форми поведінки. Тому закономірним є той факт, що діти з неблагополучних сімей, виростаючи, повторюють долю своїх горе-батьків. Батьки народжуючи їх, не задумуються, що вони можуть дати новій людині, яка прийшла у світ? Які моральні якості та матеріальні блага? Яке майбутнє чекає на цих діток? Та й кошти, отримані при народженні, навряд чи будуть збережені для цієї дитини, для її майбутнього. Такі батьки не можуть (а часто і не хочуть) приділяти дітям достатньо уваги, піклуватись про них, тому маємо таке явище, як дитяча безпритульність та бездоглядність. А в результаті – позбавлення батьків батьківських прав, притулок, інтернат та зламані людські долі...

         На сьогодні найбільш соціально вразливими є сім"ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, насамперед сім"ї, де батьки з певних причин (через тривалу хворобу, інвалідність, малозабезпеченість, безробіття тощо) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною; сім"ї з дітьми, де члени сім"ї є особами з особливими потребами; сім"ї з дітьми, де батьки є трудовими мігрантами; сім"ї з дітьми, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов"язків; та ін..

         Значною є кількість дітей, які проживають у малозабезпечених сім"ях, що створює ризик влаштування таких дітей до інтернатних закладів за заявою батьків у зв"язку з неспроможністю задовольнити потреби дітей через бідність чи безробіття. Перебування дітей у спеціалізованих закладах розглядається батьками як єдина можливість для їх дитини отримати належну медичну допомогу та освіту.

         З таких сімей діти потрапляють у державні заклади, а після набуття ними статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, постає питання про влаштування їх до пріоритетних форм виховання: усиновлення, влаштування під опіку, піклування, до прийомних сімей та будинків сімейного типу.

         Упродовж останніх років досягнуто певного прогресу у сфері соціального захисту дітей та сімей з дітьми, зокрема,  запроваджено державну допомогу при усиновленні дитини, створено єдину базу даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, збільшено виплати на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усунуто дискримінацію у фінансуванні утримання таких дітей залежно від форми влаштування, визначено порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов"язаної із захистом прав дитини, вдосконалено процедуру усиновлення дітей, сформовано мережу реабілітаційних установ, закладів соціального захисту та соціального обслуговування, запроваджено правовий інститут Уповноваженого Президента України з прав дитини.

         Вжиті заходи дозволили зменшити безпритульність дітей, активізувати усиновлення дітей громадянами України, забезпечити пріоритетність національного усиновлення над міждержавним. Унаслідок розвитку сімейних форм виховання значно зменшилася кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих у заклади для таких дітей. Станом на 1 липня 2013 року під опікою, в прийомних сім"ях, дитячих будинках сімейного типу виховується 93 відсотка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!