ok
34100 м. Дубровиця, Рівненська область, вул. Воробинська, 16, тел. (03658) 2-03-24, факс (03658) 2-03-08 E-mail: dubrrda@gmail.com, dubr@dubrrda.gov.ua
Меню
Структура

Голова
Заступник
Апарат
Структурні підрозділи
Комунальні підприємства

Новини

Новини РДА
В області
В Україні
Новини звідусіль
Події
Додати новину

Регламентуючі документи

Основні завдання РДА
Інструкція з діловодства
Плани роботи РДА
Програми соц.-економ. розвитку району

Розпорядження голови

зареєстровані в органах юстиції
2020 рік
1992-2019 роки

Відомості про район

Історія району
Символіка району
Карта району
Населення району
Розклади руху транспорту

Доступ до публ. інф.

Нормативно-правові акти
Публічна інформація
Система обліку публічної інформації
Форма запиту на отримання публічної інформації
Звіти по результатах розгляду запитів на публічну інформацію
Інструкція щодо процедури надання запиту
Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності
Список посадових осіб, які організовують доступ до публічної інформації
Електронне звернення
Відкриті данні

Інформація

Звіти голови РДА
Звернення громадян
Адмінпослуги
Громадська рада
Держслужба
Вакансії
Антикорупційні заходи
Регуляторна діяльність
Очищення влади
Реєстр міст. умов та обмежень
Доступність об’єктів
Детальні плани територій
Плани зонування територій

Органи місц.самовряд.

Районна рада
Міська рада
Сільські ради
Генплан
Інформації територіальних громад

Служби інформують

Міндоходів
Військомат
Контрактна служба
Санепідслужба
Служба цивіл.захисту
Служба зайнятості
Фонд держмайна
Держземагентство
Служба соцзахисту
Колективні договори
Поліція
Юстиція
Казначейство
ФСС ТВП
Управління статистики
Державна прикордонна служба
Сектор державної реєстрації
Відділ освіти
Відділ культури

Місцеві сайти

Місцеві сайти

Інвестуй

Інвестуй

До відома

До відома

Громадська рада

Громадська рада
Громадські обговорення

Соц.-екон. стан. району

Соціально-економічне становище району

Проекти

ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ ЗА УКРАЇНУ ДУБРОВИЧЧАНАМ-ВОЇНАМ АТО

Календар
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Архів новин
Серпень 2020 (39)
Липень 2020 (72)
Червень 2020 (66)
Травень 2020 (106)
Квітень 2020 (93)
Березень 2020 (93)
banner125x125Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125


banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125

banner125x125


1-06-2013, 10:38
Податки
Рейтинг:

Державна податкова служба інформує


***

01.06.2013

У мережі з’явилося офіційне

Інтернет-представництво Міндоходів 

Розпочав роботу офіційний сайт Міністерства доходів і зборів. Відтепер вся інформація про роботу відомства оприлюднюватиметься на Інтернет-майданчику, розміщеному за адресою minrd.gov.ua.

Звертаємо увагу платників податків та інших користувачів офіційних веб-ресурсів Міністерства, що сайти Державної податкової та митної служб більше не оновлюватимуться.

Новий сайт має низку переваг: зручна навігація та панель керування, оптимізовані алгоритми пошуку необхідної інформації, мультимедійна галерея, підписання на новини, інтеграція з соціальними мережами тощо.

На сайті також розміщено діюче податкове і митне законодавство, нормативно-правові акти щодо єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Відвідувачі зможуть завантажити електронні форми всіх документів та отримати рекомендації фахівців щодо оформлення звітності.

Для зручності користувачів законодавство та нормативна документація представлені за категоріями платників – "Фізичним особам", "Юридичним особам", "Самозайнятим особам", "Великим платникам". Крім того, додано календар, що інформує про дату подання звітності та сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

Банер „Митне оформлення” надасть корисну інформацію громадянам та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, що перетинають кордон України.

Для якісного обслуговування платників на сайті Міндоходів функціонують чимало електронних сервісів: "Реєстр платників ПДВ", "Митна статистика", "Дізнайся більше про свого бізнес партнера", "Електронна митниця", "Акредитований центр сертифікації ключів", "Пульс", "Анульовані свідоцтва платників ПДВ", "Адреси масової реєстрації", "Електронна звітність", "Перевірка свідоцтва платника єдиного податку", "База знань", "Декларування он-лайн".

Сайт містить також повну інформацію про становлення та діяльність Міністерства доходів і зборів України, структуру та напрями його роботи, відомості про керівництво.

Найближчим часом офіційний сайт Міндоходів об’єднає в собі 28 веб-сторінок територіальних органів відомства.

 

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.


 

Дубровицька МДПІ

 


***

01.06.2013

Як громадяни Дубровиччини декларували

доходи за 2012 рік

 

Підбито перші підсумки цьогорічної кампанії декларування . Про свій майновий стан і доходи ,отримані у 2012 році , відзвітували 201 житель Дубровицького району . Найбільша питома вага у структурі задекларованих доходів припадає на дохід у вигляді спадщини і від продажу рухомого та нерухомого майна .

З метою реалізації права на податкову знижку подано 118 декларацій: 106 громадян скористались своїм правом у зв’язку з витратами на навчання, 2 – із сплатою відсотків за іпотечним житловим кредитом, 10 – із сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя.Найчастіше за податковою знижкою звертаються громадяни , які навчаються самі або ж оплачують навчання своїх дітей .

Загальна сума задекларованих доходів відповідно до поданих декларацій становить 7.8 млн. гривень, податкова знижка до повернення склала 94,1тис.грн. Податок на доходи фізичних осіб, який надійде до місцевих бюджетів Дубровицького району, складає 220,8 тис.грн.

Нагадуємо, що подати декларацію про майновий стан і доходи для того, щоб скористатись правом на податкову знижку, можна до 31.12.2013 року.

 

 

Дубровицька МДПІ


 


***

14.05.2013р.

«Електронкою» звітує 96%платників ПДВНеухильно зростає кількість платників податків, які подають податкову звітність через мережу Інтернет. Так, у січні-квітні 2013 року засобами електронного зв’язку прозвітували майже 96 % платників податку на додану вартість.
Розуміючи переваги подання звітності в електронному вигляді, все більше платників податків звертаються до  центру сертифікації ключів при Сарненській МДПІ  з метою безкоштовного отримання електронних ключів для подання податкової звітності із застосуванням електронного цифрового підпису.

Дубровицька МДПІ 

 

 

***

14.05.2013р.

Одне із основних завдань податкової
служби - легалізація заробітної плати

Виплата "тіньової зарплати”, використання фіктивних документів, "відмивання"  готівкових коштів – до цього вдаються деякі наші роботодавці,  аби уникнути сплати податків.
Зокрема, виявлені непоодинокі випадки, коли для неофіційної виплати заробітної плати суб’єкти господарювання використовують подвійну бухгалтерію, а при одержанні доходів в значних розмірах не подають декларації до податкових органів.
Використовують роботодавці й інші методи приховування. Скажімо, деякі підприємці, які працюють на фіксованому та єдиному податках, не укладають з найманими працівниками трудові угоди і, відповідно, не сплачують належні податки.   Через приховування виплат  соціальні фонди  недоотримують   великі кошти.
Враховуючи, що за нинішніх економічних умов доходи українців ще перебувають на межі між легалізацією і „тінню”, податківці й надалі працюватимуть над усуненням такого явища, як виплата заробітної плати „в конвертах”. Громадяни  мають усвідомлювати: вчасно сплачені кошти з легальної заробітної плати до бюджету, Пенсійного фонду спрямовуються на соціально-економічний розвиток нашого регіону, що позитивно впливатиме і на підвищення їхнього добробуту.
Важливо, аби наймані працівники зрозуміли, що легальні трудові відносини для них вигідніші. Працюючи нелегально, працівник отримуватиме мізерну пенсію та допомогу по безробіттю, за лікарняними та при втраті здоров'я через нещасний випадок на виробництві. А роботодавець, працюючи у "тіні", також почувається невпевнено, адже він ризикує втратити бізнес, якщо до нього завітають з перевірками контролюючі органи.
Замислитися над цим питанням необхідно вже сьогодні. Аби змусити свого роботодавця платити гідну офіційну заробітну плату, найманому працівникові необхідно зайняти чітку позицію і наполягати на виплаті заробленого з дотриманням вимог чинного законодавства, а про факти виплати зарплати у «конвертах» повідомляти органи прокуратури та державної податкової служби.

 

Дубровицька МДПІ

 

***

14.05.2013р.

Для  власників нерухомого майна

Незабаром громадяни - власники нерухомого майна почнуть отримувати квитанції на сплату податку .
У повідомленні, крім нарахованої суми податку, будуть вказані платіжні реквізити, на які потрібно буде перерахувати кошти. Для цього громадяни мають змогу скористатися послугами банківських установ або поштових відділень, мешканці сільської місцевості можуть сплачувати податок через каси сільських рад.
У разі незгоди платника із нарахованою сумою податку або при виникненні певних непорозумінь йому слід звернутися до податкових інспекцій та провести звірку даних. Для цього у платників є два місяці з дня отримання такого повідомлення.
Крім того, платники можуть звернутися до фахівців податкової служби і для визначення житла, на яке застосовуватиметься пільга. Відповідно до законодавства, квартири та житлові будинки, площа яких не перевищує120 м.кв. та250 м.кв. відповідно, не оподатковуються. Податок сплачується лише за ті метри, які перевищують зазначені квадрати. Однак така пільга застосовується тільки до одного з об’єктів житлової нерухомості. Тому власники кількох квартир або будинків можуть звернутися до податкових інспекцій для нарахування пільги на той об’єкт, який вважають за доцільне.
За новостворені (нововведені) об’єкти житлової нерухомості фізична особа буде сплачувати податок, починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.
Якщо право власності протягом календарного року переходить від одного власника до іншого, то попередній власник сплачує податок на нерухоме майно за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування. Новий же власник сплачує податок починаючи з місяця, в якому виникло право власності.
Тобто, якщо особа продасть квартиру, наприклад, 23 червня 2012 року, то попередній власник повинен буде платити податок на нерухомість за січень-травень 2013 року, а новий вже за червень-грудень 2013 року.
У разі необхідності малобезпечені громадяни можуть сплачувати податок частинами. Для нарахування розстрочки їм потрібно звернутися до податкових органів.
Податок на нерухомість сплачується авансовим внеском за весь рік. Однак,  платники, які протягом року, продали своє майно, мають право на повернення зайво сплачених коштів. Їм потрібно подати відповідну заяву, в якій вказати спосіб перерахування коштів: поточний банківський рахунок, на погашення грошового зобов’язання за іншими платежами або повернення готівкою за чеком.

 

Дубровицька МДПІ

 

 

***

19.04.2013р.

Про зміни щодо обчислення та сплати
екологічного податку у 2013 році

Державна податкова служба у  листі від 14.02.2013 р. № 3688/7/15-2117 роз'яснила, що платники екологічного податку за I квартал 2013 р. подають до органів податкової служби два додатки:
- з 1 січня по 3 січня 2013 включно, за ставками екологічного податку, які діяли
з 1 січня по 3 січня 2013 р.,
- з 4 січня по 31 березня 2013 р. включно за ставками, встановленими Законом України від  20.11.2012 р. № 5503 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів », який набрав чинності з 04.01.2013 р.
Відповідно при обчисленні податкових зобов'язань з екологічного податку за II, III і IV кварталі 2013 року застосовуються ставки податку, встановлені Законом № 5503.       
При цьому, згідно з п. 2 підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу за податковими зобов'язаннями з екологічного податку, що виникли з 1 січня 2013 р. до 31 грудня 2013 р. включно, ставки податку становлять 75% від ставок, передбачених ст. ст. 243 - 246 Податкового кодексу. 
Граничним терміном подання Податкової декларації екологічного податку за I квартал 2013р. є  10 травня 2013 р

 

Про ставки збору за спеціальне використання
лісових ресурсів

Державна податкова служба повідомляє ,що пунктом 33 розділу 1Закону України від 20.11 2012 року№ 5503 – VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України  щодо перегляду ставок деяких податків і зборів»  п.331.1 і 331.2 сиатті 331 Кодексу викладено в новій редакції , та відповідно збільшено ставки збору за заготівлю деревини основних та неосновних лісових порід в середньому
на 9.4 відсотка .

 

Про збір за спеціальне використання води

Дубровицька МДПІ звертає увагу платників податків на те, що Законом України від 20.11.2012 року  № 5503 –VI»Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів « , який набрав чинності з 04.01.2013 року , змінено ставки збору за спеціальне використання води , які передбачені ст. 325   Кодексу , а саме – вони збільшені в середньому на 9.4 відсотка .
 При обчисленні податкових зобов’язань платники застосовують ставки збору :
-з 01.01.2013 по 03.01.2013 включно – що діяли у 2012 році ;
- з 04.01.2013 – нові , відповідно до Закону № 5503 .
В податкових деклараціях зборів  ( крім збору за спеціальне використання води для потреб гідроенергетики ) , затверджених наказом ДПА України від 24.12.2010 № 1009, за 1 квартал 2013 року доцільно відображати дані двома окремими рядочками , з відповідною приміткою у цих рядочках  « з 01.01.2013 по 03.01.2013 влючно « та
« з 04.01.2013 по 31.03.2013 року включно « . До декларації обов’язково подати «Довідку про річний ліміт на використання води « в 2013 році .

            При поданні податкової декларації збору за спеціальне використання води для потреб гідроенергетики за 1 квартал 2013 року , доцільно подавати дві звітні податкові декларації по цьому збору :
            за період « з 01.01.2013 по 03.01.2013 включно «  та
 за період  « з 04.01.2013 по 31.03.2013 включно « .
При цьому в заголовку податкової декларації збору за спеціальне використання води для потреб гідроенергетики , за який здійснюється розрахунок за новою ставкою, слід зазначити    « з 04.01.2013 « .
            Граничний термін подання податкових декларацій збору за перший квартал 2013 року – 10 травня 2013 року. Останній день сплати збору- 20 травня 2013 року
            Дубровицька МДПІ нагадує , що якщо суб’єкт господарювання при здійсненні господарської діяльності використовує воду для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб та має дозвіл на спеціальне водокористування
 ( договір на поставку води з водокористувачем-постачальником води ) , він не є платником збору за спеціальне використання води .
             У разі , якщо цей суб’єкт господарювання надає в оренду власне приміщення іншому суб’єкту господарювання , який використовує воду для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб , то такий орендар також не є платником збору .
            Якщо ж  суб’єкт господарювання ,який орендує приміщення , використовує воду на інші , ніж власні питні та санітарно-гігієнічних потреби і при цьому він не має окремого дозволу на спеціальне водокористування , то платником збору є водокористувач – орендодавець за весь фактичний обсяг використаної води ( у тому числі за фактичний обсяг води , використаної орендарем  ).
            Коло водокористувачів , які є платниками збору за спеціальне використання води , та водокористувачів , які не є платниками збору визначено статтею 323 Податкового кодексу .

 

Дубровицька МДПІ

 

***

17.04.2013

Cемінар для великих платників податків

Державна податкова служба у Рівненській області повідомляє.
18 квітня 2013 року редакцією журналу «Вісник податкової служби  України» за участі фахівців Міністерства доходів і зборів України буде проведено семінар для великих платників податків на тему «Практика застосування норм Податкового кодексу України великими платниками податків».
Початок семінару об 11год.
Місце проведення семінару: м. Київ, Львівська площа, 8, конгрес-хол.
Телефон для довідок:  (044) 247-81-47.
ДПС у Рівненській області

***

17.04.2013

Черговий семінар для платників

податків Дубровицького району

Зустрічі податківців із суб'єктами господарської діяльності є особливою та вже звичною формою спілкування, у ході яких обидві сторони мають можливість обговорити найважливіші та найактуальніші питання, що найбільше цікавлять платників податків.

Так, днями в Дубровицькій МДПІ для платників податків було проведено квартальний семінар . Перед учасниками семінару  виступили фахівці ОДПС в Рівненській області та  Дубровицької МДПІ .  Зі вступним словом до платників податків звернулась   начальник МДПІ Панько Л.Л., яка доповіла присутнім про позитивні результати роботи податкової служби  в умовах дії Податкового кодексу  , про оновлений антикорупційний сервіс   «Пульс » , який віднедавна працює і для клієнтів митниці  та ряд інших сервісів , створених для платників податків .

ГДПІ  відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Рівненській області  - Вакольчук  Тетяна Геннадіївна  ознайомила присутніх із нововведеннями та змінами , які передбачено нормами ЗУ «Про внесення змін до ПКУ та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм ПКУ»,   зокрема , про порядок адміністрування податку на прибуток , податку на додану вартість ,екологічного податку  та  збору за спеціальне використання води  . Платники податків дізналися про нові форми  податкової декларації з податку на додану вартість . Також було розглянуте питання  щодо  набрання чинності з 01.03.2013 року оновленої форми Реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядок його ведення , затвердженої наказом Мінфіну України від 17.12.2012 р. № 1340 .

Податківці розповіли присутнім про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. До присутніх було доведено ставки податку на нерухоме майно та пільги , якими зможуть скористатися фізичні особи .
Про трудові відносини та оплату праці  розповіла провідний фахівець філії « Інформаційно  -видавничого центру ДПА України » Гелешко Н.С.

З новинами пенсійного законодавства учасників семінару ознайомив  заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Дубровицькому районі  Котяш М.Ф.

Не залишилося поза увагою питання порядку розгляду звернень громадян до органів ДПС. Створення атмосфери довіри  й порозуміння  між платниками  податків  та державою  є одним із пріоритетних завдань податкової служби . Податківці  готові вислухати та роз’яснити , допомогти  у вирішенні будь-якого питання щодо оподаткування кожному громадянину – платнику податків .
В ході семінару платники податків мали змогу отримати для себе не лише корисну інформацію, а й відповіді на запитання, що стосуються особливостей їх оподаткування.

Дубровицька МДПІ

 

 

***

17.04.2013

Відділ внутрішньої безпеки інформує

З метою попередження корупційних діянь і виявлення злочинів у сфері службової діяльності відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Рівненській області з початку року проведено 41 службову перевірку правомірності дій працівників податкової служби під час виконання ними функцій держави.

За виявленими порушеннями, керівництву ДПС в області та територіальних підрозділів направлено подання та притягнуто до дисциплінарної відповідальності 20 працівників. Винесено 6 офіційних застережень про недопущення протиправних дій.
З метою неприйняття на роботу осіб, схильних до вчинення корупційних правопорушень, здійснюються перевірки кандидатів на роботу до податкових органів. Протягом І кварталу   проведено 19 перевірок кандидатів на службу, одному з них в призначенні відмовлено.

До правоохоронних органів для прийняття рішення направлено 5 матеріалів дослідчих перевірок. 
       За поданням ВВБ щодо працівників органів ДПС відкриті 3 кримінальні  провадження за  ч.3 ст. 364 КК України, ч. 1 ст. 365 КК України та ч. 1 ст. 366 КК України.
Для запобігання вчиненню правопорушень корупційного характеру, проведено понад 80 профілактичних заходів, в тому числі бесіди з працівниками, лекції в трудових колективах, публікації в пресі, виступи по радіо.
Нагадаємо, що повідомити про факти вимагання та отримання хабара, інші протиправні дії з боку посадових осіб громадяни можуть за телефоном антикорупційного сервісу Міністерства доходів і зборів «Пульс» (044) 284 00 07.

ВВБ при ДПС у Рівненській області

 

 

***

08.04.2013р.

Розгляду звернень громадян –
належна увага 

            Завданням  сьогодення  є формування  ідеології добровільної сплати податків, забезпечення постійного зв‘язку між державою та громадянином, вирішення життєво-важливих проблем кожної окремої людини, реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина. З цією метою, особливе місце в роботі органів податкової служби  займає розгляд звернень громадян.
            Керівництвом і працівниками Дубровицької МДПІ вживаються всі можливі заходи для надання найбільш повних та обґрунтованих відповідей на звернення громадян .
            Протягом І кварталу цього року  на адресу Дубровицької МДПІ надійшло 7 письмових звернень громадян , з них - 5 громадян звернулись щодо відмови від ідентифікаційного номера , 2 – щодо прискорення проведення закриття підприємницької діяльності .
            На особистий прийом до посадових осіб податкової звернулося 7 громадян, з яких - 3 на виїзних прийомах.  На усі порушені питання надано усні роз‘яснення .  
                        В усних зверненнях порушувалися питання  оподаткування доходів підприємницької діяльності ,  податку з доходів фізичних осіб , порядок застосування податкової знижки за навчання , застосування штрафних санкцій за використання РРО без електронної контрольної стрічки  та порядок оподаткування нерухомого майна , відмінного від земельної ділянки .
            Повторних звернень в звітному періоді не надходило . Зазначеним громадянам надано вичерпні роз’яснення та запропоновано шляхи вирішення питань, з якими вони зверталися.
            Матеріали з питань розгляду звернень громадян податковою інспекцією висвітлюються на семінарах ,під час виробничих нарад оприлюднюються в ЗМІ .
Питання щодо оподаткування вирішуються з платниками податків як через приймальню громадян посадовими особами МДПІ , так і в робочому порядку , без попереднього запису ,консультації громадянам надаються також під час телефонних сеансів « гаряча лінія » .
  Податківці Дубровицької МДПІ готові вислухати та роз’яснити , допомогти в межах своєї компетенції у вирішенні будь-якого питання щодо оподаткування кожному громадянину – платнику податків  .

Дубровицька МДПІ

***

08.04.2013р.

Єдинники І та ІІ груп не сплачують податок за час перебування у
відпустці чи на лікарняному

            Суб’єкти господарювання – приватні підприємці, які обрали першу або другу групу єдиного податку сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
            Нарахування таких внесків здійснюється органами державної податкової служби на підставі заяви платника щодо розміру обраної ставки єдиного податку.
            Для платників єдиного податку першої та другої груп, які не мають найманих працівників,  Податковим кодексом передбачено звільнення від сплати єдиного податку на один календарний місяць у році на час відпустки, а також за період хвороби, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.
Заяву щодо періоду щорічної відпустки слід подавати до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності - одразу після закінчення лікарняного.

Дубровицька МДПІ

***

29.03.2013

Хто витратив гроші на лікування
у майбутньому зможуть скористатися податковою знижкою

q1
            До переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки відповідно пп.166.3.4 п.166.3 ст. 166 Податкового кодексу України включається сума коштів, сплачених платником податку на користь закладів охорони здоров’я для компенсації вартості платних послуг з лікування такого платника податку або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, у тому числі для придбання ліків (донорських компонентів, протезно-ортопедичних пристосувань, виробів медичного призначення для індивідуального користування інвалідів), а також суму коштів, сплачених платником податку, визнаного в установленому порядку інвалідом, на користь протезно-ортопедичних підприємств, реабілітаційних установ для компенсації вартості платних послуг з реабілітації, технічних та інших засобів реабілітації, наданих такому платнику податку або його дитині-інваліду у розмірах, що не перекриваються виплатами з фондів загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування, крім:
а) косметичного лікування або косметичної хірургії, включаючи косметичне протезування, не пов’язаних з медичними показаннями, водолікування та геліотерапії, не пов’язаних з лікуванням хронічних захворювань;
б) протезування зубів з використанням дорогоцінних металів, порцеляни та гальванопластики;
в) абортів (крім абортів, які проводяться за медичними показаннями або коли вагітність стала наслідком зґвалтування);
г) операцій із зміни статі;
ґ) лікування венеричних захворювань (крім СНІДу та венеричних захворювань, причиною яких є побутове зараження або зґвалтування);
д) лікування тютюнової чи алкогольної залежності;
е) придбання ліків, медичних засобів та пристосувань, оплати вартості медичних послуг, які не включено до переліку життєво необхідних, затвердженого Кабінетом Міністрів України.
Однак, пунктом 1 розділу ХІХ Податкового Кодексу встановлено, що п.п.166.3.4 п.166.3 ст.166 Кодексу набирає чинності з 1 січня року, наступного за роком, у якому набере чинності закон про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування.
  Дубровицька МДПІ

 

***

19.03.2013р.

Декларуй. Україну будуй!

            З кожним роком зростає чисельність дубровичан, які цікавляться податковим законодавством, пов’язаним з оподаткуванням їх доходів, самостійно подають декларації та сплачують податки.

            Так, вже у поточному році 4 громадян задекларували  доходи від реалізації рухомого майна, 14 – доходи, отримані у вигляді подарунків та спадщини, 8 – інші доходи, з яких не було утримано податку.

            Загалом на Дубровиччині декларації про отримані у 2012 році доходи подали 39 громадян, з них 13 - які мають право на податкову знижку. Сума задекларованих доходів становить 1.5 млнрн.

            За наслідками поданих декларацій громадянам нараховано до сплати 56.3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.  

            Дубровицька МДПІ  висловлює вдячність громадянам, які вже задекларували свої доходи за 2012 рік і нагадує ,  що Декларацію про майновий стан і доходи громадяни подають до 1 травня 2013 року до податкової інспекції за місцем свого проживання (реєстрації у паспорті). Отож, поспішіть задекларувати свої доходи.

            Для покращення сервісного обслуговування, економії часу та зручностей платників податків запроваджено електронний сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який створений на веб-порталі ДПС України (sts.gov.ua). Скористатися банером «Заповнення декларації про майновий стан і доходи» можуть як фізичні особи – підприємці, так і громадяни. Для цього необхідно отримати сертифікат електронного цифрового підпису в Центрі сертифікації ключів.

Дубровицька МДПІ

***

19.03.2013р.

Нагадуємо, що відповідальність за неподання звітності в електронній формі настає

з 1 липня 2013 року.

            Дубровицька МДПІ  нагадуєсубєктамгосподарювання, якізастосовуютьреєстраторирозрахунковихоперацій, щовзвязкузвпровадженнямелектронноїконтрольноїстрічкиРРО, вамнеобхіднопривестиувідповідністьдовимогзаконодавствасвоїкасовіапарати.

            Щоб формувати контрольну касову стрічку РРО в електронній формі, не варто відразу придбавати новий касовий апарат. Можна, якщо це можливо, доопрацювати наявний реєстратор розрахункових операцій, приєднавши до нього модем відповідної модифікації для передачі даних.

            Податкова служба рекомендує користувачам касової техніки, у яких завершується термін її експлуатації, або ж тим, які планують розпочати діяльність, орієнтуватися на касову техніку, що створює контрольну касову стрічку в електронній формі. Під час придбання сучасної касової техніки варто проконсультуватися з фахівцями центрів сервісного обслуговування РРО, що працюють в регіоні.

Нагадуємо, що відповідальність за неподання звітності в електронній формі настає з 1 липня 2013 року.

Дубровицька МДПІ

***

27.02.2013р.

Скористайтеся податковою пільгою
 у 2013 році
q1


      Податковим кодексом передбачено, що платник податку має право на зменшення оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати на суму податкової соціальної пільги.

            Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень (підпункт 169.4.1. статті 169 Кодексу), тобто у 2013 році – 1610 грн. (1147 х 1,4).

            На 2013 рік податкову соціальну пільгу встановлено в таких розмірах:

 • 50% відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи,  а це – 573,50 грн.  (1147 грн. х 50%) – для будь-якого платника податку, якщо сума його нарахованої заробітної плати за календарний місяць не перевищує 1610 грн.;
 • 100% відсотків вищезазначеної пільги, а це – 573,50 грн.  – для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, - у розрахунку на кожну таку дитину. При цьому граничний розмір доходу, який дає право на отримання податкової соціальної пільги одному з батьків визначається як добуток 1610 грн. та відповідної кількості дітей. Для другого з батьків для отримання пільги сума його нарахованої заробітної плати за календарний місяць не має перевищувати 1610 грн. Для застосування податкової соціальної пільги до доходу, підвищеного кратно кількості дітей, такий платник податку має зазначити про це у заяві працедавцю. При цьому у заяві повинно бути вказано, що чоловік (дружина) такого платника податку при одержанні податкової соціальної пільги за місцем своєї роботи не користується правом на  збільшення розміру доходу кратно кількості дітей;
 • 150%  –  860,25 грн. (573,50х 150%) - для платника податку, який:
 • є одинокою матір'ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником - у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років;
 • утримує дитину-інваліда - у розрахунку на кожну таку дитину віком до 18 років;
 • є особою, віднесеною законом до першої або другої категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, включаючи осіб, нагороджених грамотами Президії Верховної Ради УРСР у зв'язку з їх участю в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;
 • є учнем, студентом, аспірантом, ординатором, ад'юнктом;
 • є інвалідом I або II групи, у тому числі з дитинства (крім інвалідів І і ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни);
 • є особою, якій присуджено довічну стипендію як громадянину, що зазнав переслідувань за правозахисну діяльність, включаючи журналістів;
 • є учасником бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни, на якого поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (крім учасників бойових дій під час Другої світової війни або осіб, які у той час працювали в тилу);
 • 200%  – 1147 грн. (573,50 грн. х 200%) - для платника податку, який є:
 • Героєм України, Героєм Радянського Союзу, Героєм Соціалістичної Праці або повним кавалером ордена Слави чи ордена Трудової Слави, особою, нагородженою чотирма і більше медалями "За відвагу";
 • учасником бойових дій під час Другої світової війни або особою, яка у той час працювала в тилу, та інвалідом І і ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
 • колишнім в'язнем концтаборів, гетто та інших місць примусового утримання під час Другої світової війни або особою, визнаною репресованою чи реабілітованою;
 • особою, яка була насильно вивезена з території колишнього СРСР під час Другої світової війни на територію держав, що перебували у стані війни з колишнім СРСР або були окуповані фашистською Німеччиною та її союзниками;
 • особою, яка перебувала на блокадній території колишнього Ленінграда (Санкт-Петербург, Російська Федерація) у період з 8 вересня 1941 року по 27 січня 1944 року.

      Умовою для отримання пільги є подання платником податку заяви про застосування податкової соціальної пільги. Зазначимо, що платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати, отримуваного з джерел на території України, виключно в одного працедавця. Крім цього, до заяви необхідно додати документи, що підтверджують право на таку пільгу. Порядок подання документів для застосування податкової соціальної пільги затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року №1227.

 Якщо платник податку має право на застосування податкової соціальної пільги з двох підстав, податкова соціальна пільга застосовується один раз з підстави, що передбачає її найбільший розмір (підпункт 169.3.1. статті 169 Кодексу).

Дубровицька МДПІ

***

27.02.2013р.

Податкова знижка: хто може скористатися

            Відповідно до вимог Податкового кодексу (далі - ПКУ), податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ (пп. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу).

            Порядок застосування податкової знижки передбачений розділом IV ст. 166 ПКУ. Платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. При цьому передбачено, що підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації.

            Згідно із п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ такі фактично здійснені ним витрати:
1. Частину суми процентів, сплачених таким платником податку за користування
іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до статті 175 цього Кодексу;
2. Суму коштів або вартість майна, переданих платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року;
3. Суму коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати. Така сума не може перевищувати розміру доходу, визначеного в абзаці першому підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 цього Кодексу, в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року (у 2012 р. - 1500 грн.);
4. Суму витрат платника податку на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та пенсійних внесків, сплачених платником податку страховику -резиденту, недержавному пенсійному фонду, банківській установі за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, а також внесків на банківський пенсійний депозитний рахунок, на пенсійні вклади та рахунки учасників фондів банківського управління як такого платника податку, так і членів його сім'ї першого ступеня споріднення, які не перевищують (у розрахунку за кожний з повних чи неповних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування):
а) при страхуванні платника податку або за пенсійним контрактом з недержавним
пенсійним фондом платника податку, або на банківський пенсійний депозитний рахунок,
пенсійний вклад, рахунок учасника фонду банківського управління чи за їх сукупністю -
суму, визначену в абзаці першому підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 цього Кодексу
(у 2012 р.-1500 грн.);
б) при страхуванні члена сім'ї платника податку першого ступеня споріднення або за
пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, або на банківський пенсійний
депозитний рахунок, пенсійний вклад, рахунок учасника фонду банківського управління на
користь такого члена сім'ї чи за їх сукупністю - 50 відсотків суми, визначеної в абзаці
першому підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 цього Кодексу, в розрахунку на кожного
застрахованого члена сім'ї (у 2012 р. - 750 грн.);
5. Суму витрат платника податку на оплату допоміжних репродуктивних технологій згідно з умовами, встановленими законодавством, але не більше ніж сума, що дорівнює третині доходу у вигляді заробітної плати за звітний податковий рік;
6. Суму витрат платника податку на оплату вартості державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини, включаючи сплату державного мита;
7. Суму коштів, сплачених платником податку у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива;
8. Суми витрат платника податку на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, визначеного законом, у тому числі на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним.

При цьому, згідно із пп. 166.2.1 п. 166.2 ст. 166 ПКУ до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Оригінали зазначених у підпункті 166.2.1 цього пункту документів не надсилаються органу державної податкової служби, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого цим Кодексом (пп. 166.2.2 п. 166.2 ст. 166 ПКУ).
Водночас, згідно до п. 176.1 ст.176 Кодексу платники податку зобов'язані на вимогу органу державної податкової служби та в межах його повноважень, визначених законодавством, пред'являти документи і відомості, пов'язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у податковій декларації з цього податку.

Для прискорення проведення податковим органом розрахунку сум, що підлягають поверненню з бюджету, і забезпечення правильності визначення зазначених сум доцільно надавати до податкової інспекції копії зазначених документів.

Слід також зазначити, що фізичні особи, які мають право на податкову знижку, можуть скористатися таким правом протягом всього календарного року, наступного за звітним.

У разі, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Зверніть увагу! Вся необхідна інформація з питань декларування доходів громадянами розміщена на спеціально створеному банері „Декларування громадянами майнового стану і доходів. Кампанія 2013”, що знаходиться веб – порталі ДПС України (www.sts.gov.ua).

Дубровицька МДПІ

***

15.02.2013р.

Під час зустрічі з громадськістю

            В актовому залі  Центру позашкільної освіти 14 лютого поточного року  відбулася зустріч керівництва міжрайонної ДПІ з головами профкомів навчальних закладів району  . Перед присутніми виступила  начальник Дубровицької МДПІ   Любов Леонідівна Панько . Серед питань, які обговорювалися під час заходу , останні нововведення в роботі податкової служби, особливості подання декларації про майновий стан і доходи через Інтернет, оподаткування нерухомого майна .

             Виступаючи перед присутніми Любов Леонідівна , насамперед зазначила, що останнім часом суспільство сколихнула  низка нововведень від податкової, що мають торкнутися кожного співвітчизника. Кампанію декларування доходів громадян отриманих у 2012 році розпочато з першого дня нового року .  Загалом підсумки кампанії декларування , проведеної в 2012 році свідчать , що у більшості громадян спостерігається підвищення рівня податкової свідомості, з’явилося  усвідомлення сплати податків, як соціальної необхідності .Так у 2012 році громадянами подано 268 декларацій  і задекларовано 7607 тис.грн. доходів . По результатах проведення декларування повернуто  118 тис.грн. податку по податковому кредиту  та донараховано 122 тис.грн. податку . У розрізі доходів  спостерігається така тенденція , найчастіше громадяни декларують  :

 • доходи від отримання в спадщину майна, коштів, земельних ділянок  ;
 • доходи від продажу рухомого майна ;
 • дохід від здачі житла в найм  ;
 • інші доходи  ( як додаткове благо )

                        Невід’ємна складова податкового законодавства – отримання податкового кредиту ( податкової знижки ) . В 2012 році 176 громадян отримали податковий кредит , з них , 130 - за навчання , 3 – іпотечне кредитування на житло, 43 – страхування . 
                        Ідеологія та стратегічна мета податкової служби – налагодження партнерських відносин з платниками податків .  У зв’язку з  цим Податковим Кодексом термін подання декларацій про майновий стан  і доходи було продовжено до 1 травня . Такий крок зроблено для зручності громадян , щоб вони встигли зібрати всі необхідні документи. Водночас динаміка відвідування податкової декларантами збереглася  : як і раніше декларації подаються в останній місяць приймання декларацій .
            Цьогорічна кампанія декларування пропонує громадянам подати декларацію про свій майновий стан та доходи, за 2012 рік в електронному вигляді ЇЇ мотиви зрозумілі – податкова служба створила комфортні умови для громадян за допомогою сучасних засобів зв’язку - забезпечити прийняття від громадян декларацій за допомогою мережі Інтернет .       
            Любов Леонідівна Панько акцентувала  увагу і на тому , що з 1 cічня  2013 року в Україні запроваджено новий місцевий податок - на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.      Цей податок сплачуватимуть  громадяни, котрі володіють квартирою, житлова площа якої перевищує 120 квадратних метрів, або ж будинком житловою площею понад 250 квадратних метрів. Малозабезпечених верств населення цей податок взагалі не торкнеться, а от власникам комфортного великого житла варто подбати про впорядкування прав власності .
         Присутні мали можливість безпосередньо звернутись до керівника податкової інспекції та отримати відповіді на запитання, які їх турбують  .

          Дубровицька МДПІ

***

15.02.2013р.

Зменшено податкові ризики для підприємств
з іноземними інвестиціями

Дубровицька МДПІ повідомляє, що з метою стимулювання інвестиційного клімату в Україні розроблено новий сервіс щодо моделей господарських операцій підприємств з іноземними інвестиціям. На звернення підприємств з іноземними інвестиціями Міністерство доходів та зборів повідомлятиме про податкові ризики, якщо такі будуть виявлені під час аналізу моделі господарської операції.
 Відповідне звернення можна подати у паперовому вигляді або засобами електронного зв'язку з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу. Звернення повинно містити:
 -  найменування підприємства, його місцезнаходження, а також адресу, на яку необхідно надіслати висновок;
 -  копії документів, які підтверджуються статус підприємства з іноземними інвестиціями;
 -  викладення обставин про господарську операцію яку підприємство проводить (планує проводити) з відповідним документальним підтвердженням;
 -  реквізити контрагентів (найменування платника податків, код ЄДРПОУ, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта фізичної особи) щодо яких підприємство бажає отримати інформацію;
 -   підпис керівника або особи, яка виконує обов'язки керівника юридичної особи - платника податку;
 -   перелік документів і розрахунків, що додаються до звернення.
 Міндоходів протягом тридцяти календарних днів розглядатиме, належним чином оформлене звернення підприємства з іноземними інвестиціями, а також надасть вмотивований висновок.
 Користуючись таким сервісом іноземні інвестори отримають інформаційну підтримку щодо:
відповідності інвестиційного проекту (господарської операції) законодавству України та механізму її оподаткування, податкових ризиків;
наявності невідповідностей в правовому статусі контрагентів (визнання недійсними установчих документів, реєстрація підприємства на загублені (викрадені) документи тощо);
перебування контрагента в процедурах банкрутства, припинення (ліквідації);
залучення в схемах мінімізації податкових зобов’язань тощо.

 

Дубровицька МДПІ

 

                         ***

  15.02.2013р.

                           19 лютого 2013 року - семінар на тему «Податок на прибуток, ПДВ, ПДФО та інші: новорічні зміни в оподаткуванні».

Редакція журналу «Вісник податкової служби України» за участі Державної податкової служби України 19 лютого 2013 року проводить семінар на тему «Податок на прибуток, ПДВ, ПДФО та інші: новорічні зміни в оподаткуванні».
      Адреса проведення семінару:
     м. Київ, Львівська площа,8, Конгрес-Хол ДПС України.
     Початок семінару об 11.00 год.
     Реєстрація учасників розпочинається о 10.00 год.
    З питань реєстрації та участі звертатись за телефоном (044) 501-06-43.
    ДПС у  Рівненській області

 

 Дубровицька   МДПІ

***

13.02.2013р.

Якщо ви отримали спадщину


            Якщо Ви отримали спадщину від члена сім’ї І-го ступеня споріднення, то вартість успадкованої власності оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.
            Фізична особа, яка отримує спадщину від члена сім’ї ІІ-го ступеня споріднення, сплачує податок на доходи фізичних осіб за ставкою 5 % від вартості успадкованого.
            Якщо ж майно успадковує фізична особа, яка має статус дитини-сироти, але якій виповнилось 18 років, від члена родини ІІ-го ступеня споріднення, то вартість об’єкта спадщини також підлягає оподаткуванню за ставкою 5%. Нагадуємо, що особа, у разі досягнення нею повноліття, втрачає статус дитини, дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.
            Відповідальними за сплату податку на доходи фізичних осіб до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину.
            Відповідно до пп. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу України членами сім’ї фізичної особи І-го ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. Інші члени сім’ї фізичної особи вважаються такими, які мають ІІ-й ступінь споріднення.

Дубровицька МДПІ 

***

13.02.2013р.

Державним службовцям варто своєчасно задекларувати свої минулорічні доходи

            Податкову декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік держслужбовці до 1 травня подають до органу ДПС за місцем реєстрації, але виключно у випадках, передбачених розділом IV Податкового кодексу України. Зокрема, якщо отримано інвестиційний прибуток, нецільову благодійну допомогу чи у разі оренди майна фізичної особи тощо. Якщо ж такі випадки відсутні, подавати податкову декларацію не потрібно. Форма податкової декларації затверджена наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2011 №1395 "Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи".
            Також  Дубровицька МДПІ  нагадує про те, що усі державні службовці зобов'язані щороку подавати до 1 квітня за місцем служби ще одну декларацію – про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік. Форма та порядок подання декларації передбачені Законом України від 7 квітня 2011 року № 3206-VI "Про засади запобігання і протидії корупції". Якщо ж держслужбовець, скажімо, перебуває у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, тимчасово непрацездатний, перебуває за межами України або під вартою, то таку декларацію можна подати за звітний рік до 31 грудня. Крім цього, державні службовці, які звільняються з місця роботи, також зобов'язані подати  декларацію ще до розірвання трудового договору.
 

Дубровицька   МДПІ

***

05.02.2013р.

Переваги подання звітності в електронному вигляді

У органах ДПС запроваджено різноманітні електронні сервіси для платників податків:

 • надання виписки з Єдиного реєстру податкових накладних, як покупцю так і продавцю;
 • повідомлення про відсутність або наявну заборгованість перед бюджетом з податків і зборів (обов'язкових платежів);
 • надання довідки щодо обсягів податкового кредиту, сформованого за рахунок податкових накладних, не зареєстрованих в ЄРПН;
 • надання довідки щодо розрахунку перед бюджетом;
 • повідомлення про наявну заборгованість за іноземними кредитами, залученими державою або під державні гарантії, бюджетними позичками (фінансовою допомогою, наданою на поворотній основі),

Крім того, платникам, які звітують в електронний спосіб, завчасно надаються додаткові електронні сервіси, а саме інформуються:

 • про наявні розбіжності Єдиного реєстру податкових накладних та реєстрів виданих та отриманих податкових накладних;
 • про наявність податкового боргу;
 • про результати перевірки податкової звітності (декларації з податку на прибуток, декларації з ПДВ, декларації акцизного податку, податкового розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва);
 • про факти підстави віднесення до певної категорії ризику.

Модернізація офіційного веб-порталу ДПС України забезпечила нові можливості інформування платників податків, у тому числі через запровадження нових сервісів, таких як «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Дані з реєстру платників ПДВ», «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку».

Дубровицька МДПІ

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Переглядів: 2 068
Коментарів: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Інщі новини по темі:


Два садочки в Дубровиці відновили роботу

Переглядів: 24
Коментарів: 0
10-08-2020, 14:41
Стратегію боротьби з COVID-19 змінюють
Рейтинг:
Категорія: Новини РДА

Стратегію боротьби з COVID-19 змінюють

 

Переглядів: 54
Коментарів: 0

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 10 серпня

 

Переглядів: 59
Коментарів: 0

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 7 серпня

 

Переглядів: 123
Коментарів: 0
Переглядів: 112
Коментарів: 0

Коротко про головне: щотижневий брифінг Віталія Коваля

 

Переглядів: 118
Коментарів: 0

Цілодобовий оперативний штаб Дубровицької РДА повідомляє

 

Переглядів: 108
Коментарів: 0